Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Hauchi Isake
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Thunder
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Broly
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Goku
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Mateku
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Gogeta
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Daniel
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Gorgon
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Yun Song
Raizen elö.t Vote_lcapRaizen elö.t Voting_barRaizen elö.t Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Raizen elö.t Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Raizen elö.t Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Raizen elö.t Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Raizen elö.t Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Raizen elö.t Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Raizen elö.t Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Raizen elö.t Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Raizen elö.t Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Raizen elö.t Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Raizen elö.t

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Raizen elö.t Empty
TémanyitásTárgy: Raizen elö.t   Raizen elö.t Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 9:14 am

Név: Raizen
Kor: 20
Faj: Sayan-Jin
Származás: Vegita - bolygó
Kinézet: kicsit sötétebb bör, a fején vörös kendö és egy seb az arcán kigyúrt test és vörös kesztyű a kezén.(Nem teljes páncélzatot visel) +Oozaru farok
Nem: Férfi
Jellem: Gyűlöli a más bolygók lakóit és senkinek sem kegyelmez(és csak az öcsében bízik)

Oozaru: Raizen orjás majom-alakban a szőre színe ezüst színű, de nem tudni miért sokan azt mondják hogy én kiválasztott vagyok és egyszer én fogom vezetni a csillagharcosokat.



Jelző: Akik elhagyták a Vegita bolygót és Ryu-val tartottak az a „Vad Sayan-Jin” jelzőt kapták.
Aki a Hakkakun-él az sokkal erőseb mint aki mint a Vegitán élő harcosok.

Szereplők: Raizen
Ryu: Raizen apja
Raizen elö.t L_dace77f2791c41578843c757483a12dc_www.kepfeltoltes.hu_

Megumi: Raizen és Raygoku anya és Ryu felesége.
Raizen elö.t FEMALE_SAIYAN_by_dovianax_www.kepfeltoltes.hu_

Gokui: Ryu barátja és hűséges társa. És az én mesterem is.
Kongou: A harcos aki megölte Raizen társait és családját.

Fejezett Címei: 1.: A kezdett
2.: Kongou érkezése
3.: Az ígéret

Előtörténet:

1-Fejzett: A Kezdett / 1.-rész: Születés és a Vegita elhagyása.

A nevem Raizen a Vegitán születem de egy tőlem messzebb bolygón nevelkedtem. A bolygó neve Hakkaku(Északi Farka), békés és lakatlan bolygó volt amíg nem telepedtünk le. Mikor meg szüledtem apám és anyám nagyon örült neki mivel régóta akartak gyereket. A Vegita bolygót azért hagytuk el mert a többi Sayan-Jin nem voltak képesek megérteni az apámat és barátait, hilyába mondta a királynak hogy jóval erősebek vagyunk minden fajnál és csak pár hajó kell és miénk az univerzum összes bolygója és technológiálya, de a király csak azt mondta. -Mi egyenlőre csak technológiát gyűjtünk és erősödünk és csak aztán támadunk. Mire az apám. -Királyom ez csak egy ötlett de nem lenne jobb ha megszereznénk minden bolygót és legyöznénk minden elenséget? Kérdezte apám. Mire a király. -Elég legyen Ryu te ehez nem értesz szóval inkább ne is mondj semmit. Mondta dühösen a király. -Te és a csapatod barbárabbak és parancs szegők vagytok, elöbb technológiát szerzünk és erösödünk és csak aztán támadunk. Üvöltőt te a király már dühösen. Mire az apám. -Rendben, megértettem de meglátja királyom hogy egyszer még jön valaki és megtámadja a Vegitát és akkor mindannyian meghalunk. Mondta apám és tisztelet tudoan lehajolt és távozott. -De én ezt nem fogom megvárni. Ezt már apám halkan mondta hogy a király ne hallja meg. Ezután apám hazajött és közölte anyámmal Megumi-val hogy elhagytuk a bolygót. Anyám nem kérdezte hogy miért hanem össze pakolta a fontosabb dolgokat, ezalatt apám össze szedte a csapatát ami KB 40db-katona és elhagyták a bolygót.


1-Felyezett: 1/2. rész: Érkezés és Nevelkedés.

Mikor már lassan 2éve bolyongunk az űrben már nagyon fáradtak voltunk de egyszer csak megpillantottunk egy kék színű bolygót és azonnal egy droidot küldtünk a bolygóra hogy megfelel e arra hogy éljenek rajta és hogy a bolygón vannak e rajta élőlények. A droid jelezte hogy a bolygó alkalmas arra hogy ott éljünk. A férfiak azonnal harci ruhába öltöztek, bele érteve apám matt is hogy ha véletlenül lennének a bolygón élőlények akik felvennék apámmal és seregével a harcot. Mikor apám és serege elindult a bolygóra olyan volt mintha a bolygó meteor záporba került volna. Mikor végre leértek a bolygóra és kiszálltak az űrhajóból apám és serege azonnal a földre nyomta őket a bolygó gravitációja véget. Nem kellet sokk és megszokták a bolygó gravitáció- ját, mivel képzett harcosok voltak. A bolygót átkutatták és nem találtak olyan élőlényeket akik szembe száltak volna velük. Így hát az asszonyok és gyerekek is jöhetek de ők a hajóban maradtak és fokozatosan szoktak hozzá a gravitációhoz.


1-Felyezett: 2/2. rész: Nevelkedés és Tanulás.

A hogy már meséltem a Vegetán születem de egy másik bolygón nevelkedtem, ez a bolygó volt a Hakkaku(Északi Farkas). Kinézetre kék színű volt és élőlényekkel teli. A gravitáció 6x-erösebb mint a Vegitán, de 1-hét alatt megszokta mindenki. Mikor végre 5-éves lettem apám és jó barátja Gouki elkezdtek edzeni engem és nagyon sok mindenre megtanítottak. 5-évesen apám elkezdett tanítani nekem azokat a harcművészeteket amiket ismert, ez tartott 9-éves korom is. Utána Gouki kezdett tanítani. Megtanított energia gömböket lőni és egy olyan technikára amit ő fejlesztet ki . A technika neve: Saymimaru. Ez egy teleportáció-s képesség, ezeket tanultam és tökéletesítettem 11-éves korom ig. Szintén 11-éves koromban elsajátítottam a repülést. 12-éves koromban már bármelyik harcossal feltudtam venni a harcot. Apám még megtanította nekem hogyan tartalékoljam az energiámat. (szintén 12-évese koromban). 13-éves koromtoll kezdve egyfolytában edzetem hogy elérjem az ssj1-es színtett mivel Gouki és apám képesek voltak elérni csak sokáig nemtudták használni. Mire 17-éves lettem kifejlesztettem egy olyan technikát amit Sayimaru-nak hívtam. Ez egy fekete energia gömb amit bárhogyan kilehet lőni és minden más energia gömböt magába szív amit felé lőnek. 18-évesen apámmal és Gouki-val elmentünk egy közeli bolygóra hogy legyen meg az első Oozaru átváltozásom. Mikor a hold feljött azonnal elkeztem apámmal és Gouki-val átváltozni, az izmaim megnőttek a szemem kék színű lett az Oozaru szőrzetem meg ezüst színű lett. Mikor teljesen átváltoztunk a bolygót elkezdtük rombolni és mire reggel lett a bolygót leromboltuk. Másnap vissza mentünk a hakkaku-ra és apám és Gouki elmesélték hogy néztem ki mivel felvették egy rejtett droidra az átalakulásomat. Mindenki csodálkozott amikor látták a felvételt és azt hiték hogy kiválasztott vagyok és én fogom vezetni egyszer a csillagharcosokat. 18-évese, 20-éves koromig edzetem és csak az ssj1-közelébe kerültem és még mindig nem bírtam átváltozni.(Tudni kell hogy aki a Hakkakun nevelkedett annak az ssj1-egy majdnem olyan mintha a 2.szintje lenne, de csak majd nem.)


2.Felyezett: 1.-rész: A rossz hír: A Vegita elpusztult / Kongou megérkezik

Néhány év után megkaptuk a hírt hogy a Vegita bolygó elpusztult és a király is oda veszett. Örültünk neki hogy elpusztult mert apám tudta hogy egyszer ez fog történni, de viszont szomorúak is voltunk mert a mi saját fajunk volt és némelyikünk-nek még volt rokona a Vegita bolygón. Egy nap viszont valami Gigantiku meteor csapódott be a bolygóba, de szerencsére a sokk támadástoll kisebbre tudtuk zúzni, de még így is nagy volt. Szerencsére amit Ki-falat tudtunk állítani megtudtuk védeni a bolygót a nagyobb sérülésektől. Pár nap múlva a tudósaink megállapították hogy a meteor belsejében egy élőlény van és hogy órási, próbáltuk megsemmisíteni de valami pajzs elhárított minden támadást. Ekkor úgy döntöttem hogy a Sayimarut fogom használni az apámmal és Gouki-val meg pár harcossal akiknek megtanítottuk. Apám használjuk a Sayimarut. hátha áttöri mert eddig minden pajzsot áttört amin teszteltük. Mondtam apámnak. -Rendben fiam. Mondta az apám. -Akkor hát emberek halottátok Raizen-t és agyatok bele mindent!!! Üvöltötte az apám és mindenki aki ismerte a technikát az mind támadta a meteor darabot. Egyszer csak valami üvöltésre lettünk figyelmesek a meteorból és egy kisebb robbanás történt és egy óriási szörny tört ki a meteorból és csak azt üvöltötte. -Kongou!!!, -Kongou!!!.


2.Felyezett: 2.-rész: Harc a végsőkig!!!

Mikor kitört a meteorból a szörny mindenki csodálkozva nézett és apám tudta hogy veszélyes és hogy menjenek a közeléből akik ott vannak aztán apám oda ordított. -Tűnés onnan nem biztonságos mennyetek onnan!!! Üvöltötte apám de ez már késő volt mert a szörny egy suhintással elsöpört egy egész rajt. Apám és én meg persze a többi harcos mind mérgesek lettünk de mielőtt megtámadtuk volna meg próbáltunk kidolgozni egy tervet de sajnos pár katona neki rontott a szörnynek és láttam hogy a szörny támadni akart, ezért oda teleportáltam és két harcost megtudtam menteni és oda teleportáltam apám elé és azt mondtam. -Megvagytok örülve hogy így fejvesztve rohantok a harcba, azzal semmit nem értek el ha a halálba rohantok, mégis mit akartatok ezzel elérni?? Üvöltve kérdeztem tölük. Mire az egyik. -A fiaink és barátaink vesztek oda. Mondta. -És csak eszetlenül neki támadtok, ha meghaltok akkor nem tudjátok megbosszulni a halálukat. Ordítottam és ezzel láttam hogy megértetétek amit mondani akartam nekik. Ránéztem apámra hogy jól csináltam amit tetem és mosolyogva bólintott. Apám ezután elrendelte a bolygó ideiglenes evakuálását a közeli bolygóra de anyám nem ment hanem harcolni akart. Apám és persze én sem örültem neki hogy anyám maradni akar harcolni, de azért anyámat se kellet félteni mivel a nők között ö volt a legerősebb harcos. De végül apám bele egyezett de csak egy feltétel el. Ha anyám meg ígéri neki hogy nem akar majd közvetlenül harcolni a Kongu-val. Mire az anyám bele egyezett. Anyám addig segített a bolygó evakuálásában, mikor anyám elment a Kongou elkezdet rombolni, mi meg elkezdtük támadni de mind hiába mert az energia gömbök nem értek semmit. Apám és én meg persze Gouki megtámadtuk puszta kézzel de meg se érezte úgy hogy úgy döntöttünk hogy kiadjuk a parancsot a Sayimaru használatát, de azt mondtam. -Mindenki próbáljon a Sayimaru-bol egy dárdát csinálni és úgy dobjátok a Kongou-ra. Mondtam és mindenki egyszerre támad. Eközben Apám, Gouki és én a Kongou közelében voltunk és próbáltuk puszta kézzel megsebesíteni de nem sikerült mert meg sem érezte.(tudni kell hogy a Kongou pajzsán csak energia gömböket nem lehet át lőni). Ez alatt az idő alatt anyám Megumi sikeresen evakuálta a bolygó többi lakóját és jött harcolni. A kongou-nak ezalatt sikerül súlyos sérüléseket okozni neki de sajnos ezt meg se érezte és nagyon sokk embert vesztetünk. A harcközben elég közel jutottam a Kongou-hoz mint apám és Gouki és meg probáltam súlyos sérülést okozni neki de sajnos gyorsabb volt és a majdnem leszúrt a farka végén lévő óriási fullánkkal. Gouki időbe jött és megállította, vagy legalább is azt hitem mert Gouki-ra lőtte és gouk-it át szúrta és bele csapódott egy sziklába és oda szegeződött. Oda mentem hozzá és azt mondtam. -Gouki mester nehogy meghalj. Mondtam mire ö. -Mester? lepődött meg és azt mondta már rég felül múltál fiú. Mondta elcsuklott hanggal és folytatta. -Azzal hogy én elértem az első szintet még nem vagyok erősebb nálad, mivel csak párpercig vagyok képes fentartani az első szintet. -Még arra kérnélek meg Raizen hogy a fiamra vigyázzon valaki, úgy hívják Dante. Mondta és meghalt. Én nagyon mérges lettem és neki rontottam a Kongou-nak, de észre vettem hogy már annyira megsérült hogy alig bírt mozogni, és hogy apám már nagyon fáradt de nem agya fel. Úgy döntöttem hogy teljes erőmből fogok neki támadni. Mikor ismét elég közel kerültem a Kongou-hoz észre vettem a hasa alat egy puha részt és egy Sayimaru ütéssel amit sikeresen vitem be súlyos sérülést okoztam neki, vagy legalább azt hittem és kaptam egy akkor ütést amitöl elszáltam és egy hegybe zuhantam. Pár katona segített felkelni és vissza mentem harcolni. Vissza értem és láttam apámat ssj1-ben harcolni és még komolyabb sérülést okozott a Kongo-inak és anyám is ott volt mellette és hirtelen megtámadta anyámat és anyám lezuhant.


2.Fejezett: 3.rész: Raizen ígérete.

Azonnal oda mentem anyámhoz és mielőtt mondhattam volna valamit azzal kezdte. -Fiam kérlek ígérd meg nekem hogy vigyázol az öcsédre Rayngokura. Mondta anyám és meghalt. -Igére hogy vigyázok rá. Mondtam de ekkor anyám már meghalt. Mikor apám észrevette hogy anyám meghalt, teljesen elborult az agya és minden felé lőtte a Sayimarut és ahol érte a Kongou-t ott súlyosan megsérült de még mindig élt és rombolt. Apámat ekkor megfogta a Kongou és megszorította aztán meglőtte a szájábol egy energia sugáral és apám halálosan megsérült és lezuhant, de még ide ében oda értem és elkaptam. Gyorsan letettem apámat és csak lőttem a kongout ahol értem és addig lőttem amíg el nem esett.
Utána oda sietem apám hoz és azt mondta. -Raizen....fiam, büszke vagyok rád és Raynagoku-ra, edzd még az öcsédet hogy olyan jó legyen mint te. Mondta és apám lecsukta a szemét. Én anyira mérges lettem hogy a szemeim el tűntek és az égen felhők jelentek meg és villámlott, a kezeimet ökölbe szorítottam és azt ismételgettem. -Most megfizetek mind azért amit fájdalmat okoztál nekem és népemnek. És ekkor nagy üvöltésbe kezdtem és át változtam SSj1-be és azt mondtam még. -Esküszöm az életemre hogy most megfizetsz mindenért amit tetéll és soha nem fogok megbocsátani neked. Mondtam és már át változtam SSj1-be. Azután elindultam egyenesen a Kongou feje irányába és mikor oda értem meg rúgtam a Kongou fejét aztán pedig a feje közelében elsütöttem a Sayimaru-t, utána pedig a hasához teleportáltam magam és előre tartott kézzel elindultam a Kongou felé és át lyukasztottam a hasán keresztül. Mikor át értem megfordultam és megsoroztam még pár Sayimaru-val-hogy elégjen. Mikor láttam hogy kezd elégni akkor már biztonságba tudtam a bolygót és az erőm már elfogyott és lezuhantam eszméletlenül.


3.Fejezett: 1.-rész és befejező rész: A király búcsút int: Viszlát Raizen.

1-év után végre magamhoz tértem és kiszálltam a gépből ami életben tartott, és észre vettem egy sebet az arcomon és arra gondoltam biztos akkor szereztem mikor át mentem a Kongou- hasán. Felöltöztem és akkor egy nő jött be a szobába. és meglepödött hogy magam hoz tértem. -Hány évig voltam eszméletlen? Kérdeztem a nő től. Mire megmondta hogy 1-évig. Megköszöntem és elindultam a temetőbe anyám és apám sírjához. 1-órát töltöttem ott és utána vissza indultam a városba és ott várt apám második legerősebb katonája és azt mondta. -Raizen nem sokat gondolkoztunk rajta és arra a következtetésre jutottunk hogy legyél te mostan tol a királyunk. Mondta Szet(apám 2.katonája). Mire én. -Miért éppen rámgondoltatok? Kérdeztem csodálkozva. -Azért mert apád Ryu és anyád Megumi sokat tettek a város ért és persze te is meg mentetél minket a Kongou-toll. Mondta Szet. -Hát nem tudom hogy kell viselkednie egy királynak, és igazából apámat Ryu-t íletné e cím de elválalom. Mondtam és még hozzá tetem. -Arra kérnélek titeket hogy Gouki mesterem fiára Dantéra, úgy vigyázatok rá mint rám és Rayngoku-ra. Mondtam és elindultam az öcsém felé. Mikor már eltelt az 1-év úgy gondoltam ideje mennem és Rayngoku-ra hagytam a Hakkakut és azt mondtam Elmegyek hogy megerősödjek és visszatérek ha itt az ideje. Mondta de még elköszöntem az öcsémtől és elindultam az űr hajóm felé.

Az 1-évben történő dolgok röviden:

Rayngokut edzetem hogy minél erőseb legyen és hogy nehogy megfosszák a trón tol mialatt távol vagyok. Meg tanítottam a Rayngoku-ra és meg tanítottam a teleportácios képességre amit még a mesteremtől tanultam. És az év második felében Rayngoku elérte az első szintet.

Mostanába: az űrt járom hogy találjak egy olyan bolygót amin sokkal többet lehet edzeni hogy minél erősebb legyek.

Javitás folyamatban

//Piccolo foglya elenörizni(SSj1-es szintet engedélyezte)//


A hozzászólást Raizen összesen 27 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 18, 2009 12:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Raizen elö.t Left_bar_bleue300/300Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Raizen elö.t Left_bar_bleue9999999/9999999Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Raizen elö.t Left_bar_bleue9999999/9999999Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Raizen elö.t Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raizen elö.t   Raizen elö.t Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 1:49 pm

Semmi gond barátom és első a tanulás majd a szórakozás
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Raizen elö.t Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raizen elö.t   Raizen elö.t Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2009 2:12 am

Hakkaku(Északi farkas)Bolygó ismertetö

1: Kinézete: világos kék és vörös

2: Gravitáció: 6x-erösebb mint a Vegita bolygón
3: Élőlények: Mielőtt letelepedtünk volna lakatlan volt csak fura ki nézetű állatok éltek rajta.
4: Élelem: Állatokban és gyümölcsökben gazdag. +Elegendő friss víz van a bolygón.
5: Edző helyek : Kitűnő sziklás terep a jó gyakorlásért és persze olyan helyet is lehet találni a bolygón ahol nem akadályoz semmi a harc közben. Külön edzőtermek is vannak.

6: Lakosok: Legtöbbje Sajan-Jin de vannak mások is de azok ritkák.

7: Védelem: A bolygót nagyon erős pajzs védi és külön a házakon is pajzs van ha netán tán áttörnék. +Még nagyon erős harcosok.

//Még jönn amitt még igértem és ha kell javitok csak sokat tanulok.//megértésetekett köszönöm//
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Raizen elö.t Left_bar_bleue0/0Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Raizen elö.t Left_bar_bleue0/0Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Raizen elö.t Left_bar_bleue0/0Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (0/0)

Raizen elö.t Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raizen e   Raizen elö.t Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2009 2:43 am

Üdv Raizen.
Tetszik az előtörid.
Csak néhány technikai hibát vétettél.
1.A Saiya-jin faj tagjainak (legyenek gonoszak,vagy jók) a király szent és sérthetetlen.
Nem vitatkozik vele senki, esetleg egy ötletet vázol fel neki.
2. A Vegeta negyede kb 10.000 Saiya-jin lakos ( ez rengeteg) egy kicsit kevesebb legyen.
3. A Super Saiyan átalakulás nekik legenda, igaz bárki képes átalakulni de nem egyik napról a másikra.
Szóval azok akik átalakulnak a történetedben, szerencsések.
Én úgy írtam volna őket hogy felgerjesztették erejüket.

Ami pedig rólad szól, az SSj1 én személy szerint egy "Hibás" Saiyan formát adtam volna egy nagyon nagyon rövid ideig. Ez a forma majdnem az SSJ1. Itt megérinted az erőt amely már az SSJ1-csak egyáltalán nem tudod megtartani és fókuszálni.
erre példa ez:



Szóval nekem nagyon tetszik az előtörid,de ha lehet javítsd át itt ott.
De végül is Piccolo dönt.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Raizen elö.t Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raizen elö.t   Raizen elö.t Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2009 3:04 am

Rendben a hibáka javitom, de ha nem gond az ssj1-et szeretném megtartani(nem fogok vissza élni vele.(meg amugy is sokal erösebb ek is vanak nálam, lehet hogy még meg is ölnek mielöt elérném valamelyi másik szintett.)
És kössz hogy szoltál.
Akor a hibákat javitom és remélem ugy nagyábol jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Raizen elö.t Left_bar_bleue0/0Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Raizen elö.t Left_bar_bleue0/0Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Raizen elö.t Left_bar_bleue0/0Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (0/0)

Raizen elö.t Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raizen e   Raizen elö.t Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2009 3:25 am

Akkor szerintem az SSj1-et megtarthatod.
De akkor a többit kérlek javítsd.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Raizen elö.t Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raizen elö.t   Raizen elö.t Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2009 3:43 am

Aszem mindent javitottam. Remélem és ha nem akkor szolj.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Raizen elö.t Left_bar_bleue300/300Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Raizen elö.t Left_bar_bleue9999999/9999999Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Raizen elö.t Left_bar_bleue9999999/9999999Raizen elö.t Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Raizen elö.t Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raizen elö.t   Raizen elö.t Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2009 10:41 pm

nos én 250 ki-t adok plusz 50 ki és akkor van ssj1-es formád
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





Raizen elö.t Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raizen elö.t   Raizen elö.t Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Raizen elö.t
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raizen
» Raizen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: