Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Hauchi Isake
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Thunder
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Broly
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Goku
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Mateku
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Gogeta
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Daniel
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Gorgon
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Yun Song
Gerto törije Vote_lcapGerto törije Voting_barGerto törije Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Gerto törije Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Gerto törije Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Gerto törije Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Gerto törije Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Gerto törije Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Gerto törije Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Gerto törije Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Gerto törije Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Gerto törije Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Gerto törije

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

Gerto törije Empty
TémanyitásTárgy: Gerto törije   Gerto törije Icon_minitimeSzer. Feb. 11, 2009 10:01 am

Név:Gerto
Nem:Férfi
Kor:20
Faj:Saiyan-jin
Jellem:Közepes
Előtörténet:


A nevem Gerto és a földön láttam meg a napvilágot saiyan ként. Sokan nem tudják, de a földön rengeteg csillagharcos él bizonyos rejtekhelyeken, ahol harcra felkészítik őket, és ők védik meg a várost a bűnözőktől, ha más nincs a közelben. Embernek adják ki magukat, így senki nem ismeri fel őket, azonban egy közös gyűjtőhelyen vannak. Itt kezdődik a történetem! 5 évesen egy csoportba kerültem, ahol velem egy idősek voltak, és mindannyiunk számára ki volt jelölve egy-egy mester. Az enyém azonban elkezdte az edzést.
-Helló! ÉN vagyok mától a mestered, és ígérem, nem lesz tőled erősebb saiyan ezen a bolygón!! Meg akarom tudni, milyen erős vagy, ezért próbálj megütni! Ameddig ezt nem teljesíted, nem megyünk át a további edzésekre. KEZD!!-nekitámadtam, minden erőmmel azon voltam, hogy eltaláljam, de nem sikerült. Egyszerűen csak mozgatta a fejét, és minden ütésem és rúgásomat elkerülte. Mikor elég ideig csak fejére mértem a támadásokat, ezért hirtelen a hasára céloztam, de elkapta a kezem.
-Jó a stratégiád, de ha visszaütnék, akkor nem lenne esélyed. Folytasd!-megint nekimentem, és minden erőmből támadtam. Legalább 2 óráig rúgtam, ütöttem, mikor végre hasba térdeltem.
-Ez elég kemény térdelés volt. Na gyere, elviszlek az erdőbe!-pár perc múlva ott lettünk.
-Most, van egy perced! KI támadásokkal ennyi idő alatt legalább 5 fát kell eltüntetned! INDUL!!-azzal rengeteg energiagömböt nyomtam felülről az erdőre, és a robbanásoktól egyáltalán nem lehetett látni. Nagy füst lett, és mikor befejeztem, elkezdtem lihegni, nagyon elfárasztott. Elszállt a füst, és kiderült, hogy legalább 20 fát ütöttem ki, és még időm is maradt.
-Rendben van! Látom ezzel a gyakorlattal csupán elpusztítanád az erdőt! Ezért hívtam valakit, aki veled egy szinten áll!-mondta a mester, és egy idegen fiú lépett elém.
-Ő Ferna! Most meg fogtok küzdeni egymással, addig megy a harc, ameddig közbe nem lépek! Kezdhetitek!!-Ferna azonnal támadott, de kivédtem a támadását, és gyomron rúgtam. Ekkor büszke voltam magamra, de ő is tudott valamit, és mivel nagyon nagyra voltam magammal, egy pofontól kivittem egy fát.
-AUUUUUUU!!!-egy magam fajta 5 éves gyereknek azért ez elég fájdalmas, de nem hagyhattam abba a harcot. Megpróbáltam megrúgni, sajnos ezt is kivédte, és visszatámadott, de mellé ment. Támadáskor az ellenfélnek mindig rés keletkezik a védelmén, és ezt kihasználva elég keményen meglőttem egy energiagömbbel. Megvártam, amíg feláll és akkor lőttem rá egy Gurlick Gun-t, de ő is ezt tette. A két támadás összeért, és hatalmas robbanás lett. Természetesen a lövedékek folyamatosan taszigálták egymást, így nem tudtuk eldönteni egy darabig, hogy ki az erősebb. Még a tanítómat is meglepte, hogy mire vagyunk képesek egy harc során. Végül minden erőmet beleadva sikerült eltalálnom Fernat, így én nyertem a menetet. Még ezután is fel akart állni, de túl sok sebe volt.
-Rendben, akkor ezek szerint Gerto volt az erősebb! Gerto, ha gondolod elkísérhetsz, ameddig Fernat elviszem egy orvoshoz az edzőhelyre, de maradhatsz és folytathatod az edzésedet.
-Elkísérlek titeket!
-Rendben, gyere!-majd elindultunk. Ferna ezután a legjobb barátom lett. Pár évvel később már együtt edzettünk.
-Tessék, itt vannak a súlyok, fussatok legalább 1000 kilométert háromszor, aztán próbáljatok megütni engem, és újabb 3 kör! MARS FUTNIIII!!!-azzal elkezdtünk minden erőnkkel futni, és hamar lement a 3 kör. Nem is pihentünk, egyből nekimentünk a mesternek. Ekkor 12 évesek voltunk. Jól védekezett, de 5 perc után mindketten megütöttük.
-Látom elég sokat fejlődtetek. Ismét harcoltok egymással!-Ferna ismét forrófejűbb volt, mint én, ezért most is ő támadott először, akkorát kaptam, hogy kivittem 10 fát. Alig keltem fel, már 3 energiagömböt lőtt felém. Ezeket kikerültem, és én lőttem rá 2-őt, amit szépen bekapott, majd hasba rúgtam, és arcon vágtam. Repült egy kicsit, de letette a kezét és lefékezett, és egy energiasugárral lepett meg, ami azonban tökéletesen eltalált. Repültem, majd felfelé vettem az irányt, és minden erőmből egy Gurlick Gun-t hoztam létre, remélve, hogy ezzel ismét megnyerhetem a meccset. A támadás szépen közeledett, végül ős is megcsinálta a technikát. Megint egy hatalmas robbanást várna az ember, de mivel sokkal hamarabb ellőttem, mint ő, ezért kikerültem az ő lövedékét, és az enyém akadály nélkül célba ért. Lett egy nagy robbanás, Ferna pedig kiszállt onnan, és amint földet ért, gurult pár métert. Nem voltak súlyos sérülései, de nem maradt energiája, így vesztett.
-Ismét Gerto nyert! Ferna, neked sincs okod búslakodni, nagyon erős voltál, hajszál híján vesztettél.-dícsér minket a mester. 15 évesen egy másik bolygóra, a Vegetára is elmentünk edzeni. Nehéz volt megszokni a gravitációt, de végül remek harcosok lettünk. 5 év múlva visszatértünk a földre, és itt folytattuk a gyakorlásokat. Napról napra egyre erősebb lettem. Egy éjjel azonban furcsa dolog történt...Egy erős ellenfél a gyűjtőhelyünkre támadt. Én és a sensei-em kint voltunk, és így el tudtuk kapni.
-Hé, ki vagy te??
-A halálotok!-miután ezt elmondta, a mesteremet belevágta az egyik házba, majd engem támadott, de az első ütést sikerrel kivédtem, a második azonban engem is egy épületbe küldött. A mesterrel, ketten egyszerre támadtuk, de nem tudtuk legyőzni. Mikor meguntam, hogy állandóan belém rúgott, ezért hirtelen nagyon dühös lettem. Akkora energiákat szabadítottam fel, többszörösét az ellenfelemének. Rengeteget beleütöttem, belerúgtam, és végül, rengeteg támadás után, meghalt...


A későbbi időkben azért edzettem, hogy ezt az erőt elérjem alapszintemen, de eddig még nem sikerült. (Sajnos!)


A hozzászólást Gerto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 12, 2009 8:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Gerto törije Left_bar_bleue300/300Gerto törije Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Gerto törije Left_bar_bleue9999999/9999999Gerto törije Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Gerto törije Left_bar_bleue9999999/9999999Gerto törije Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Gerto törije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gerto törije   Gerto törije Icon_minitimeCsüt. Feb. 12, 2009 5:42 am

Először is üdv az oldalon. Egy problémám van a töriddel ami az hogy rövidre sikerült. kicsit hosszabbisd meg pl hogy elmentél erre vagy arra a bolygóra és ott ezt meg azt tanultad ettől meg attól.
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

Gerto törije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gerto törije   Gerto törije Icon_minitimeCsüt. Feb. 12, 2009 8:17 am

Javítva
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Gerto törije Left_bar_bleue300/300Gerto törije Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Gerto törije Left_bar_bleue9999999/9999999Gerto törije Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Gerto törije Left_bar_bleue9999999/9999999Gerto törije Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Gerto törije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gerto törije   Gerto törije Icon_minitimeCsüt. Feb. 12, 2009 9:33 am

nos én a harcot a helyedben kicsit jobban leírtam volna Pl: "Ő nekem rontott, de én már vártam és egy energiagömböt lőttem rá. De az ellenfelem gyorsabb volt és eltért előle majd ő egy energiasugárral támadot amit én sikeresen hárítottam." Nos enyi röviden de a töridet elfogadom 200 Ki és 50 alap Ki vagyis 250 Ki. Adatlapot kérek ha azt elfogadtuk játszhatsz
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





Gerto törije Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gerto törije   Gerto törije Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gerto törije
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gerto
» Gerto

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: