Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Hauchi Isake
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Thunder
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Broly
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Goku
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Mateku
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Gogeta
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Daniel
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Gorgon
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Yun Song
Rolyy élete Vote_lcapRolyy élete Voting_barRolyy élete Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Rolyy élete Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Rolyy élete Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Rolyy élete Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Rolyy élete Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Rolyy élete Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Rolyy élete Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Rolyy élete Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Rolyy élete Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Rolyy élete Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Rolyy élete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

Rolyy élete Empty
TémanyitásTárgy: Rolyy élete   Rolyy élete Icon_minitimeCsüt. Feb. 12, 2009 1:59 am

Név:Rolyy
Neme:Férfi
Faj:Sayan-jin
Kor:14
Kinézetem:------
Jellem:Jó
Töri:
Hello! Rolyy vagyok. Én a földön születtem és még egész kicsim óta edzem magam!
4Éves koromtól már 1 nagyon öreg de azért nagyon erős mester tanított. A mesterem neve:Sabu. Sabu 1 nagyon ügyes és jó mester volt. Amikor 10 lettem akkor a mesterem elkezdett erősebben és erősebben edzeni. És azt mondta nekem hogy azért edzünk most erősebben mert érzi hogy gonosz jön a földre letámadni őt!Meg is történt a mester meghalt a nagy csatába. Amikor elmentem hozzá akkor láttam ott 2 pasast és a mester háza mellet beszélgettek. Az egyikük felrepült és felgyújtotta a házát a mesternek. Éreztem hogy nagyon nagy energiájuk van ! De én nem mondtam árva mukkot se. Ők csak nevettek és nevettek hogy feléget a ház. Egyszer csak az egyik elment a ház mögé és eltűnt. Pár perc és visszajött és ott volt a kezébe véresen a mester. Most már nagyon mérges voltam. Annyira hogy ordítottam 1-gyet.
- Vááááááhhhh. Most már elegem van mindenből!!
És csak ordítottam. Meg is hallották. És felém kezdtek jönni én nem hátráltam meg. Éreztem hogy most tele vagyok energiával. Ez a sok edzés sokat jelenttet nekem. Már majdnem előttem voltak. Megálltak előttem és felemelt az egyik a kezével és mondta nekem:
- Nah ide figyelj ez az ember nagyon gonosz itt mellettem és ugye…
Pufff… Belevágtam az arcába. Kifeküdt a földre és fájt az arc. A másik ember pedig el kezdett felém jönni. Mondta nekem…:
- Köszönöm hogy megmentettél a gazdám elől. Én vagyok: Gor.
És én mondtam:
- Én meg :Rolyy
És elkezdett gondolkozni. És kérdezte hogy nem-e leszek a tanítványa.
-Hát…Én…De mért kellet elpusztítani az öreg házát?
- Csak a gazdám akarta én nem…Én is kérdeztem ezt tőle de mindig mást mondott
- Értem…Hát lehetek a tanítványod
Aztán elkezdett engem edzeni 4 évig edztet és én 14 éves lettem.
1-szer amikor edzetünk keményen láttuk 1 hegyről hogy jön valami gömb alak. Nem tudtuk mi az. Egyre közelebb jött. És leérkezett. Kiugrott belőle 1 ember. De csak az árnyékát lehetet látni. Akkora füst volt. És egyszer csak láttuk hogy úgy néz ki mint dermesztő. És gonoszan nézet . És a mestere nézet. A mester mondta:
-De vagy a dermesztő?
-Nem…én a fia vagyok.
-Dermisztő. És azért jöttem hogy elfoglaljam a földet.
És a mester neki támadt. Egy titkos támadást adott neki. De dermisztő-nek ez nem ártott semmit 1 nagyon pici ütéssel kivédte. És dermisztő egy nagyon nagy gömböt csinált és nekivágta a mesternek. És a mester ebbe bele is hallt . Közeledett felém dermisztő.
(a harcot majd le fogom írni 1 témába Very Happy)
Vége
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Rolyy élete Left_bar_bleue300/300Rolyy élete Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Rolyy élete Left_bar_bleue9999999/9999999Rolyy élete Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Rolyy élete Left_bar_bleue9999999/9999999Rolyy élete Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Rolyy élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolyy élete   Rolyy élete Icon_minitimeCsüt. Feb. 12, 2009 5:43 am

üdv az oldalon neked is az a hibád barátom hogy kicsit rövidre sikerült kicsit hosszabbisd meg és akkor jó lesz
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

Rolyy élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolyy élete   Rolyy élete Icon_minitimeCsüt. Feb. 12, 2009 7:21 am

Név:Rolyy
Neme:Férfi
Faj:Sayan-jin
Kor:15
Kinézetem:Felálló fekete haj és hátul kicsit piros.
Jellem:Jó kedves,vicces,néha dühös
Töri:
Hello! Rolyy vagyok. Én a földön születtem és még egész kicsim óta edzem magam!
4Éves koromtól már 1 nagyon öreg de azért nagyon erős mester tanított. A mesterem neve:Sabu. Sabu 1 nagyon ügyes és jó mester volt. Amikor 10 lettem akkor a mesterem elkezdett erősebben és erősebben edzeni. És azt mondta nekem hogy azért edzünk most erősebben mert érzi hogy gonosz jön a földre letámadni őt!Meg is történt a mester meghalt a nagy csatába. Amikor elmentem hozzá akkor láttam ott 2 pasast és a mester háza mellet beszélgettek. Az egyikük felrepült és felgyújtotta a házát a mesternek. Éreztem hogy nagyon nagy energiájuk van ! De én nem mondtam árva mukkot se. Ők csak nevettek és nevettek hogy feléget a ház. Egyszer csak az egyik elment a ház mögé és eltűnt. Pár perc és visszajött és ott volt a kezébe véresen a mester. Most már nagyon mérges voltam. Annyira hogy ordítottam 1-gyet.
- Vááááááhhhh. Most már elegem van mindenből!!
És csak ordítottam. Meg is hallották. És felém kezdtek jönni én nem hátráltam meg. Éreztem hogy most tele vagyok energiával. Ez a sok edzés sokat jelenttet nekem. Már majdnem előttem voltak. Megálltak előttem és felemelt az egyik a kezével és mondta nekem:
- Nah ide figyelj ez az ember nagyon gonosz itt mellettem és ugye…
Pufff… Belevágtam az arcába. Kifeküdt a földre és fájt az arc. A másik ember pedig el kezdett felém jönni. Mondta nekem…:
- Köszönöm hogy megmentettél a gazdám elől. Én vagyok: Gor.
És én mondtam:
- Én meg :Rolyy
És elkezdett gondolkozni. És kérdezte hogy nem-e leszek a tanítványa.
-Hát…Én…De mért kellet elpusztítani az öreg házát?
- Csak a gazdám akarta én nem…Én is kérdeztem ezt tőle de mindig mást mondott
- Értem…Hát lehetek a tanítványod
Aztán elkezdett engem edzeni 4 évig edztet és én 14 éves lettem.
1-szer amikor edzetünk keményen láttuk 1 hegyről hogy jön valami gömb alak. Nem tudtuk mi az. Egyre közelebb jött. És leérkezett. Kiugrott belőle 1 ember. De csak az árnyékát lehetet látni. Akkora füst volt. És egyszer csak láttuk hogy úgy néz ki mint dermesztő. És gonoszan nézet . És a mestere nézet. A mester mondta:
-De vagy a dermesztő?
-Nem…én a fia vagyok.
-Dermisztő. És azért jöttem hogy elfoglaljam a földet.
És a mester neki támadt. Egy titkos támadást adott neki. De dermisztő-nek ez nem ártott semmit 1 nagyon pici ütéssel kivédte. És dermisztő egy nagyon nagy gömböt csinált és nekivágta a mesternek. És a mester ebbe bele is hallt . Közeledett felém dermisztő.
Én összeszedtem minden erőmet és elkezdem koncentrálni mit is tanulta!
Dermisztö nagyon mérgesen jött felém. Én elkezdtem futni felé. Előtte felugrottam és arcba rúgtam és 1 nagy gömböt csináltam és rádobtam. Dermisztö ezeket nem védte ki. Lefeküdt a földre. És én repültem tiszta erőmből felé és még 1 nagy gömböt csináltam. De dermesztő elugrott még mielőtt eldobtam volna. És én nem láttam hova tűnt. A hátam mögött volt. Én hátranéztem és fejberúgott és én meg kifeküdtem. Amikor felkelletem összeszedtem magam és miden erőmből megtámadtam. Lábon rúgtam és ő pedig felrepült és küldött rám 1 gömböt.
De én nem bírtam kivédeni és elterültem. Lejött és oda jött hozám és mondta:
-Egy 14 éves gyerek…Nem győzhet le engem…Hahhaha…
De én felálltam és fejbe ütöttem és felrepültem és még 1 kamehamet is küldtem rá!
Ettől ő kifeküdt…de még élt. Mérges voltam rá mert a mesteremet megölte.
És mondtam neki:
-Egy 10 éves is legyőzne nem hogy 14!
És ő erre felállt és felrepült.
-Igen?
-Igen!
-Szerintem nem!
Mondta…És eltűnt és én éreztem hogy megint mögöttem van. Hátrafordultam és elkezdtem ütni. De ő kivédte őket és én összeszedtem az erőmet és a legnagyobb gömböt csináltam. Amikor már nem volt több erőm rádobtam és ő ebbe belehalt. Én már nagyon kifáradtam. Amikor vége lett a harcnak fél évig nem történt semmi különös velem. Egész nap csak edzettem és edzettem. Egy nap arra gondoltam hogy elmegyek a Namek-ra hogy tanuljak ott egy új technikát. El is mentem. Amikor megérkeztem kerestem egy mestert. Három nap után találtam. Három napon át a Namek-on aludtam. A mesterem: Jodo volt. Ö egy nagyon erős mester volt. Fél év után 15 évesen már nagyon sok technikát tudtam meg. Miután már éreztem hogy erős vagyok elmentem vissza a földre.


Vége(új)


A hozzászólást Rolyy11 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 03, 2009 11:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Rolyy élete Left_bar_bleue300/300Rolyy élete Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Rolyy élete Left_bar_bleue9999999/9999999Rolyy élete Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Rolyy élete Left_bar_bleue9999999/9999999Rolyy élete Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Rolyy élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolyy élete   Rolyy élete Icon_minitimeCsüt. Feb. 12, 2009 9:29 am

Nos admini engedély nélkül nem használhatsz kamehamét ami nem olyan gond. Nos a töridet 200Ki-re értékelem plusz még 50 Ki alapból. Kérek egy adatlapot ha elfogadtuk akkor játszhatsz
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





Rolyy élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolyy élete   Rolyy élete Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rolyy élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rolyy
» Rolyy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: