Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Hauchi Isake
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Thunder
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Broly
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Goku
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Mateku
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Gogeta
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Daniel
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Gorgon
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Yun Song
Raygoku elö. Vote_lcapRaygoku elö. Voting_barRaygoku elö. Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Raygoku elö. Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Raygoku elö. Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Raygoku elö. Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Raygoku elö. Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Raygoku elö. Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Raygoku elö. Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Raygoku elö. Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Raygoku elö. Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Raygoku elö. Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Raygoku elö.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

Raygoku elö. Empty
TémanyitásTárgy: Raygoku elö.   Raygoku elö. Icon_minitimePént. Feb. 13, 2009 1:46 am

Név: Raygoku
Kor: 17
Faj: Sayan-Jin
Apám: Ryu ( Halot )
Anyám: Megumi ( Halot )
Testvére: Raizen
Kinézet: Fekete haj középen egy kis szöke, mogorva arckifejezés és kigyurt test
Jellem: senkinek sem kegyelmez, gyülöli a más bolygók lakoit, de néha esetlen, és csak a bátjában bízik
Születési hely: Hakkaku
Oozaru:
Raygoku elö. 250px-Oozaru_Sparking_1__www.kepfeltoltes.hu_

Előtöri:

1-Fejezet: A kezdet / Születés a Hakkakun.

A Hakakun születem pár ével azután ,hogy apám anyám és a bátyám elhagyták a Vegitát. Mikor megszületem apám és a bátyám már régóta edzetek. Csak arra emlékszem anyámról ,hogy ült a ház előtt miközben én a kezében voltam és órákig nézte ahogy apám és a bátyám edzenek. Mikor befejezték az edzést apán odalépet és felvet engem és egészvégig azt mondta ,hogy - Biztosan te is olyan erős leszel mint a bátyád. – és ezzel bevitt a házba és lefektetet. Egy – két év elteltével elkezdtem már járni és beszélni is egyszer apámék után mentem és eltévedtem. Egész nap bóklásztam az erdőbe de nem találtam a hazafelé utat. Mikóra teljesen elfáradtam leültem egy fa alá és elszundítottam . Mire magamhoz tértem a levegőbe voltam és megijedtem és addig vergődtem míg le nem estem becsukom a szemem és ekkor valaki el kap és ezt mondja – Nyugi lehet ,hogy legközelebb nem lesz ilyen szerencséd. – és elkezd vigyorogni. Én meg mimózán megkérdem – Hát maga kicsoda? – rám néz és ezt mondja. – Én az apád barátja vagyok és már rég kerestünk. És a nevem Gouk. – és leszállunk a házunknál odarohan anyám és megköszöni neki és össze vissza puszilgat. – Na ne anyu elég lesz!!! – és próbálok valahogy szabadulni. Mikor végre anyám abbahagyta apám odament Gouk- hoz és megköszönte.


1 / 2 – Fejezet: A szülök halála

Az apám és a bátyám és még Gouk állandóan csak edzetek én meg csak néztem őket. Mikor kérdeztem apámat ,hogy én mikor edzhetek velük állandóan ezt mondta – A bátyáddal edzünk most. – és mindig otthon hagytak. Anyám viszont mindig azt mondta miután apám elment – Meny utánuk és lesd meg őket. – felnevetem és mentem utánuk mindig. Míg ők edzetek én mindig a távolból figyeltem őket és próbáltam követni. Mikor végül meguntam a nézésüket egymagam kezdtem el edzeni és ez így ment még vagy a tízedik szülinapomig amikor is a bátyám el nem hívót egyszer ,hogy mutat nekem valamit. Elmentünk reggeli után egy tisztásra és mondta ,hogy most jól figyeljek. Beállt harci állásba és elengedet valami fekete gömböt és felrobbantót egy kisebb hegyet én meg csak leeset állal néztem. Mikor rám néz én elkezdek pattogni és elkezdek valamit össze vissza hordani - Ööö….Mi? Hogy? Mikor? – és ott hordom ezt össze vissza . Azt hazamegyünk azt ott rágom apám fülét ,hogy hagy edzek már velük de nem megy bele. Én meg elmegyek duzzogni a szobámba. Eltelik még három év és én meg a bátyám egyűt edzünk amikor van időnk. Megtanít először több harcművészetre és a repülésre. Mikor ezzel végeztünk mesél nekem ,hogy apámmal már egy olyan erőt használ vagy is csak próbál használni ami csak keveseknek adatik meg . Mikor erről mesél én teljesen beindulok és kérdezem ,hogy ezt mikor mutatja meg nekem. – Ezt még nem tudom megmutatni mert még valami hiányzik. – lehajtom a fejem és megkérdem – Mikor tudod akkor megmutatni? – és felnézek szomorúan és várom ,hogy mit mond. – Hát még nagyjából négy év és teljesen elsajátítom. – elkezdek vigyorogni és ezt mondom – Rendben. Ez egy kicsit sokk de kibírom. – és megyünk haza. Eltelik még két év és ezalatt legalább annyira izmos lettem mint a bátyám és még majdnem egy magasak vagyunk. És ekkor valami meteor miatt a bolygónk veszélybe került és a bátyám, apám és Gouk is elment ,hogy meg semmisítsék a meteort. Amíg én otthon maradtam anyámmal hirtelen arra lettem figyelmes ,hogy egymás utáni sorozatos robbanások történek. És kíváncsi voltam ,hogy mi lehet az de ekkor megszólalt az evakuálás jelző és mennem kellet mert még gyereknek számítottam. És anyám felvitt egy űrhajóra és azt mondta ,hogy – Semmi kép ne meny innen! Érted? – kérdezte – Iii…igen. – válaszoltam és anyám ott hagyót ,hogy apámnak menyen segíteni. Felszállt a hajó és látom ,hogy apámat valami különös energia veszi körül és a haja beszűkült de teljesen ki volt fáradva de nem tudtam segíteni. És az űrben vártuk meg amíg ez az egész lezajlódik.


2. Fejezet: Vége/ A helyettes király.

Mikor visszatértünk a bolygóra láttam ,hogy teljes a pusztítás és neki álltam keresni a családom. Ahogy megyek meglátom a levegőből a bátyámat egy füstölgő valami mellet eszméletlenül feküdni. Odamegyek és látom ,hogy már félholt felkapom a hátamra és szolok a többieknek ,hogy vigyék el a gyengélkedőre és keresem tovább a szüleim és Goukot. Odalép mellém egy Set nevű harcos és azt mondja – Sajnálom a szülei meghaltak. – térdre rogyok és elkezdek sírni. – Ez nem lehet. EZ NEM LEHET!!! – üvöltök fel – És Goukot megtaláltátok? – kérdezem – Igen. De sajnos ő is halott. – mondja lehajtót fejel. Felrepülök és megint elordítom magam – NEEEEEEEEEEEEEE!!! - leszállok és rohanok a gyengélkedőre ,hogy mi van a bátyámmal. Oda érek és megalítanak az orvosok – Engedjenek a testvére vagyok. - de nem engednek és ezt mondják – Nem mehetsz be nincs magánál és nem tudjuk menyi idő mire felépül. – és ezzel bezárják az ajtót és elmennek. Lemegyek a lépcsőn és beleverek a falba a dühtől és fájdalomtól. Mikor hazamegyek az egész ház kong az ürességtől leülök az asztalhoz és egészen estig sírok. Reggel mikor felkelek még mindig az asztalnál ültem kimegyek a fürdőbe és megmosom az arcom. Mikor felnézek a tükörre és látom hogy középen megváltozót a hajam színem. Hosszú ideig nézem ,hogy ,hogy lehet ez de egy idő után hidegen hagyót. Megyek a gyengélkedőre és látom ,hogy a romokat takarítják bemegyek és megkérdezem – A bátyámmal mi van? – kérdezem a nővért. – Az állapota már stabil de még eszméletlen. – mondta. Ott hagyom neki apám pajzsának egy darabját és elmegyek. Eltelik pár nap és eltervezem apám és anyám temetését és egy rövid beszédet. Felveszem a gyász ruhám és elmegyek a temetőbe mert Goukot ma temetik és mondanom kell róla valamit. Odaérek és szokás szerint én mindig kések megállok a sorban és várom ,hogy rám kerüljön a sor a beszédnél. Rám kerül a sor és azt elmondom ,hogy ,hogy találkoztunk. – Mikor Goukal találkoztam épen eltévedtem az erdőben és ó rám talált és hazavitt a szüleimhez. Lerakót és anyám azonnal megköszönte neki és felkapót és egész végig puszilgatót amíg nem szóltam hogy elég. Nekem ez a legkellemesebb emlékem Goukról. – és ezzel befejeztem. Hazamentem és másnap volt a szüleim temetése és aludtam rá egyet. Mikor másnap felvetem megint a ruhám és megyek a temetőbe esőben. Felállok és elmondom a dolgokat amit összeszedtem a fejembe anyám és apámról – Mikor egyszer apám a bátyámmal edzetek és anyámmal néztük őket éreztem az anyám szívből jövő szeretetét és mikor apámék befejezték az edzést odajött hozzám és ezt mondta ’’ Remélem te is olyan erős leszel mint a bátyád. ,, és ezt teljes szívéből mondta. – és ezzel befejeztem a beszédem és mentem a gyengélkedőre ,hogy megnézem a bátyám. És ez így megy hónapokig míg egyszer csak magához nem tért és el nem foglalta a trónt. Odahívót magához és azt mondta – Ideje egyűt edzenünk. – és elkezdtünk edzeni még az nap. Az edzés a leg keményen volt egész nap csak egymást püföltük és ez egészen addig ment míg át nem tértünk a különleges technikákra. Megtanította nekem Sayimarut és aztán megmutatta nekem az Ssj1-et. Elkezdtem addig edzeni míg el nem értem a megfelelő erőt ahhoz ,hogy használjam az Ssj1-et. Aztán azt mondta nekem Raizen – Raygoku rád hagyom most a bolygót elmegyek más világokat meghódítani. – és ezzel beszállt a hajójába és útra indult. Eltelt pár hét és megjöttek az első lázadok akik nem tűrték el ,hogy egy gyerek a királyuk. Elkezdtek velem küzdeni és mindegyiket megöltem egy ,hogy még az erőm felét sem kellet használnom. Felnevetek és azt mondom – Azt hiték ,hogy gyenge vagyok hát elbíztátok magatok. – és elégetem a testüket. Belép Set a fő vezér és megkérdezi – Hát itt meg mi történt? – és várja a válaszom. – Meg voltak az első lázadok. – válaszolom és rögtön utána mondom – Én nem vagyok alkalmas vezérnek ezért rád hagyom a trónt míg a bátyám és én nem térünk vissza. – bólint egyet és én indulok a hajómhoz ,hogy megkeresem a bátyám.






( Gogeta ellenőrzi az előtörténetem és engedélyezte az Ssj1-et!!!)
Vissza az elejére Go down
Gogeta
Admin
Gogeta


Hozzászólások száma : 54
Age : 31
Tartózkodási hely : Új Vegeta
Registration date : 2008. Aug. 26.

Karakter információ
Normal Ki:
Raygoku elö. Left_bar_bleue0/0Raygoku elö. Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Raygoku elö. Left_bar_bleue0/0Raygoku elö. Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Raygoku elö. Left_bar_bleue0/0Raygoku elö. Empty_bar_bleue  (0/0)

Raygoku elö. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raygoku elö.   Raygoku elö. Icon_minitimeKedd Feb. 17, 2009 3:55 am

Elötörténeted elfogadva: 250ki és a +50ki=300ki
Vissza az elejére Go down
 
Raygoku elö.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raygoku
» Raygoku

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: