Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Hauchi Isake
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Thunder
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Broly
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Goku
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Mateku
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Gogeta
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Daniel
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Gorgon
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Yun Song
Soilro Vote_lcapSoilro Voting_barSoilro Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Soilro Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Soilro Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Soilro Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Soilro Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Soilro Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Soilro Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Soilro Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Soilro Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Soilro Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Soilro

Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Soilro Empty
TémanyitásTárgy: Soilro   Soilro Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 5:28 am

Ez a bolygó majdnem hogy a legtávolbbi az egész rendszerben nagyon nehezen lehet megtalálni vagy csak az tud idejönni aki már volt itt mivel a bolygó maga egy börtön. Ide kerülnek a legveszélyesebb, legelvetemültebb harcosok kiket megölésük helyett rabszolgasorba döntennek ezért a biztoságukért és a szökés megelőzése érdekében az örség is ha nem szolgálatban van akkor edzik magukat. A bolygó felszinne sivatagos állandó meleg van jelen a légkörben és szinte itt csak egyetlen egy dolog van...a bányák ahol a rabokat dolgoztatják.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Soilro Empty
TémanyitásTárgy: Soilro   Soilro Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2009 5:36 am

A légört egy ürhajó töri át mely egyenesen a földbe csapodik és az ajta kinylásakor kilép egy alak...én volnék az. Leporolom magamat és egyből észrevesszem a bolygó meleg levegőjét mely szinte éget és fogalmam sincs hogy hogyan keveredtem ide hissz ez az ürhajó lopott volt és csak az útolsó kordinátát inditottam el benne és lám ez lett a vége.
*Vajon milyen hely ez?*Gondoltam magamba bár inkább még azon járt az eszem hogy kik élnek egyáltalán egy ilyen bolygón és ha mégis élnek rajta akkor hányan?
Vajon meg lehet-e hóditani?
Úgy döntöttem mivel nem akartam egy helyben állni és a napom megsülni hát csak a messziségbe néztem és repülni kezdtem remélve hogy találok valamit ezen a helyen mivel nem hisszem hogy a lopott űrhajóm még egy utazást kibirna.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Soilro Empty
TémanyitásTárgy: Soilro   Soilro Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2009 10:58 am

Csak repültem a nap pedig egyre jobban izzot mígnem a sok homok helyett egyszer csak sziklák tömege jelent meg elöttem és ekkor hirtelen valami különös érzés lett rajtam úrrá.
*Vajon találtam végre valamit?* De egyből eszembe jutott hogy az erőmet visszavettem amennyire csak tudtam és amilyen lassan lehetett úgy repültem tovább majd a végére megbújtam az egyik közeli szikla oldalához...nagy levegőt vettem és utánna egy picit kidugtam a fejemet a szikla oldalból és amit láttam.....
Nem hittem a szememnek elöször így hát visszabujtam a szikla oldalhoz de másodszorra sem láttam mást, emberek, külömböző lényeg, harcosok vagy csak szerencsétlennek sokaságát láttam és még több valami egyenruhának nevezhető katonákat. És azok a bányák?
*Vajon mi az amit termelhetnek belőle?*
*És mit készitennek belőle?*
Számomra egyértelmű volt hogy ez egy börtön bolygó de többet nem hisszem hogy ki tudnék deríteni ha csak nem találok egyszerű megoldás de az nagyon furcsának tünt nekem hogy a katonák közzül némelyikénnek nem volt ereje némelyikénnek meg nagyon alacsony volt, itt valami átverés van ami egyre jobban ösztönzött hogy cselekedjek...
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Soilro Empty
TémanyitásTárgy: Soilro   Soilro Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2009 11:15 am

Feálltam majd a szikla tetejére mentem és jól szétnéztem és valamennyire megprobáltam felmérni a helyzetemet.
*Vajon mennyi katonna lehet lent 50 vagy 150?*
*És abban se vagyok biztos hogy azok tényleg gyengék de ha már az elején megfutamosdok akkor már áshatnám a siromat.*
Biztos voltam benne hogy észrevettek így hát nem is porbáltam meglepetéssel probálkozni inkább leszálttam a szikla túloldalára és csak sétáltam és hamarosan megláttam a felém közeledőket de csak sétáltam tovább és hamarosan körbe is vettek megáltam hát és körbenéztem még nem volt ott mindenki így csak 20-an állhatak körbe és érdekes hangon szólt hozzám az egyik:
-Térdre és tedd a kezedet a tarkódra!!
Majd még kétszer is megismételte de nem tettem meg csak álltam mozdulatlan arccal és hallottam hogy miközbe ordit felém az egyik egy másik meg jelnetést tessz de nem kért erősitést és ekkor felnevettem amire aki eddig orditott felém még nagyobb hangerővel orditotta ugyanazt mint eddig majd látszott rajta hogy megelégelte és intett két emberének és el is indultak felém. Mind a kettő szemből jött és erre vártam.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Soilro Empty
TémanyitásTárgy: Soilro   Soilro Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2009 10:46 am

Amint láttam hogy ketten szemből jönnek abbahagytam a nevetés majd mikor az egyik meg akart ütni akkor léptem, elkaptam a kezét és a másik kezemmel állon vágtam amitől egy kicsit hátra repült majd a másiknak estem és egy apró gömbbel átlöttem. Ekkor mintha néma csend lett volna és mindenki csak állt egy helyben és láttam a tekintetükben az ilyesdjéget.
-Bú! és ekkor nekirontottam a körbeállok egyik oldalánnak ami védhetetlen volt egytől egyik akik álltak annál az oldalál nem kimélve végeztem velül és ez így folytatódott tovább a többi oldalnál is.
Csak nem számitottam arra hogy egy valakinek volt még annyi ereje hogy szólt hogy küldjennek erősítést és abba biztos voltam hogy ha így látott már valaki akkor inentől kezdve erősebbeket is küldhetnek így hát ami egyből az eszembe jutott hogy ezen a bolygón vannak fogjok és talán ha kiszabaditom őket akkor mellém állnak.
Repülni kezdtem de már oda volt a megelepetés hatása de ha már belekezdtem végig csinálom és ekkor megláttam egy ujabb csapatot akik felém közeledtek és ahogyan meglátak mind egyszerre rám lötek és nem tudva de védekező állásba álltam és nagy füst keletkezett és csak lőtek és lőtek...
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Soilro Empty
TémanyitásTárgy: Soilro   Soilro Icon_minitimeSzomb. Márc. 28, 2009 10:20 am

Ahogy egyre jobban lötek úgy egyre nagyobb füst is kelletkezek de azt már nem látták hogy lövésük hiába való és felesleges és már kezdtem megunni ígyhát átalakultam SSJ1-be amitől minden lővés lepatogott rólam és a füst is elszállt és ekkor ami tömeg elöttem állt csak döbbenten nézzet de egy valaki a tömegből elég bátornak érezte magát és két gömbött lőt felém amit csak egyszerűen megfogtam külön-külön egy kezembe egy gömböt tartva és ekkor még nagyobb lett a döbbenet és ekkor néma csend lett amikor fogtam és a két gömböt összetéve pluss még az én erőmet használva porrá égettem mindenkit(-100KI), senkit sem hagytam életben és még ezek még mindig nem az erősebbje lehetett a bolygónak és kezdtem egyre idegesebb lenni hogy hol lehetnek azok kik méltóak lennének az ellenem folytatott küzdelemre és nem holmi játékszerek lennének.
Így hát tovább repültem és ekkor kis kitérőt tettem és leszáltam a rabok közzé, hirtelen mind körém gyültek akik ott akkor álltak nem tudom mennyien lehettek de nem is az érdekelt majd a tömegből előlépett egy valaki ki egymagas volt velem nagy izomzattal rendelkezett, komasz fej barna szem és barna körszakálla volt, ruhája egy szakadt poló és egy szakadt kék farmer nadrág volt...majd morgova hanggal szólt hozzám:
-Te meg ki a fenne vagy és mit akarsz itt???
Kissé idegesitett a sok ember és a más különböző faju harcosok körülöttem de tudtam hogy szükségük van rám így hát vissza alakultam normál formábban és higgadt maradtam.
-Én Daniel vagyok és azért jöttem hogy átvegyem az uralkodást-e bolygó felett, és ha kell mindenkit megölök.
-ÉS most te jössz...ki vagy?
Mikor meghalloták szavaimat elöször mindenki megindult felém de a kopasz ipse intett nekik és ettől megáltak.
-A nevem Zyqu és ajánlom inkább tünj el erről a bolygóról mert ez egy börtön és itt vannak sokkal erősebbek még nálad is hidd el nekem..
Gondoltam ez a Zyqu valami vezér lehet még a rabok között is mert ha engedlemeskednek neki az intésére de eszem ágába se volt az hogy visszaforduljak így hát rájöttem arra hogy elég lessz őt meggyőznöm és akkor a többi is jönn vele.
-Mit szónál hozzá ha nem kénne rabnak lenned?
Ekkor kérdőn nézzet rám majd felnevetett.
-Ugyan már!!!
-Csak nem azt hisszed hogy te egymagad elbánsz velük??
-Lehet hogy most ezzel a pár csapattal elbántál de hidd el ahol a bázis van ott egy kész hadsereg van és biztos vagyok benne hogy meghalnál.
Ekkor viszont én nevettem fel.
-Azt gondolod hogy olyan gyenge vagyok mint ti???
Ekkor akik körülvettek néhányan nekem ugrottak de nem akartam öket megölni így csak egy ketőt ütöttem rajtuk de már az is soknak bizonyult mert nem birtak felállni az ütésemtől. Valószinű hogy ekkor végre észhez tért Zyqu is és azt mondta:
-Rendben csatlakozzunk hozzád és elvisszünk a bázishoz meglátjuk hogy mit tudsz.
És mind ahányan voltunk elindultunk a bázis felé mely dél felé volt a bányateleptől körübelül 250Km a táv.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Soilro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soilro   Soilro Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Soilro
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Egyébb bolygók-
Ugrás: