Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Hauchi Isake
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Thunder
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Broly
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Goku
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Mateku
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Gogeta
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Daniel
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Gorgon
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Yun Song
Kin Ryu Vote_lcapKin Ryu Voting_barKin Ryu Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Kin Ryu Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Kin Ryu Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Kin Ryu Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Kin Ryu Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Kin Ryu Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Kin Ryu Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Kin Ryu Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Kin Ryu Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Kin Ryu Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Kin Ryu

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kin Ryu

Kin Ryu


Hozzászólások száma : 3
Tartózkodási hely : 300 KI ssj1=900 KI
Registration date : 2009. Apr. 18.

Kin Ryu Empty
TémanyitásTárgy: Kin Ryu   Kin Ryu Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2009 8:32 am

Név:Kin Ryu
Nem:fiú
Faj:Saiya-jin
Kor:20

Előtörténetem:
A kis Föld bolygón születtem, vérbeli csillagharcosként. Anyám meg apám egy kis bolygóról menekültek ide. Beilleszkedtünk a társadalomba, és nem volt semmi gondunk...persze ameddig nem voltak támadások. Szüleim nem tudták őket legyőzni, de mindig voltak más nagy harcosok, akik megvédtek bennünket. Apa ezt nem nézte túl jó szemmel, ezért elhatározta, hogy belőlem is harcost nevel. 4 évesen kezdte el edzésemet a hegyekben, és egy külön kunyhót épített, ahol ellakhattunk, ha nem akartunk messzire hazavándorolni. Kemény volt az edzésem, de először repülni tanultam meg. Ezzel volt a legkevesebb gondom, de az azután következő gyakorlatok kemények voltak. Ezt az bizonyítja, hogy 12 éves koromra már erősebb voltam mint szüleim összevéve. Pár gonosz elleni harcban én is részt vettem, és sikeresen küzdöttem. Ezután el kellett hagynom az otthon biztonságát, 16 évesen saját lábamra álltam, és elköltöztem.

Egyik éjjel csatazajokat hallottam, elrejtettem aurámat, és megnéztem mi az. Hatalmas pusztítást vitt végbe egy idegen szörny, de senki nem volt, aki megakadályozza. Ezért gyorsan megpróbáltam letámadni, de észrevett, és egy ház falában kötöttem ki. Ismét támadni akartam, de két harcos előttem támadott. Anya és apa. Semmi esélyük nem volt, így a saját vesztükbe rohantak. Végignéztem halálokat, és féktelen düh árasztotta el az elmémet. Aurám kezdett sárgán villogni, úgy mint a hajam és a szemöldököm, szemem pedig zöld lett. Átalakultam! Nem tudom, hogyan, de sikerült. Megtámadtam ijedt ellenfelem, ezúttal telibe találtam, és rendesen megsoroztam.
-Mi vagy tee??-kérdezte, én pedig válaszoltam kedvesen.
-Közöd?
-Úgyis legyőzlek!-nekem rontott, de nem sok sikerrel. Elkerültem csapását, majd gyomron vágtam, és kezem átment a hasán. Ezután az illető felrobbant, én pedig visszaváltoztam. Nem tudtam mit tenni, visszamentem a kis kunyhómhoz, pihentem, és 4 éven keresztül azért edzettem, hogy önszántamból át tudjak alakulni...



//Szeretnék annyi energiát kérni, hogy átalakuljak ssj1-be, mert még az újabb játékosok ellen is kevés esélyem van így!//
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Kin Ryu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kin Ryu   Kin Ryu Icon_minitimeSzomb. Ápr. 18, 2009 8:42 am

Hááát...kicsit rövid lett, de egye-fene...Megadom a 250 KI-t, plusz 50 az egyenlő 300, magyarul ssj1! Kezdheted a játékod, csak karakterlapot kell írni.
Vissza az elejére Go down
 
Kin Ryu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: