Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Hauchi Isake
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Thunder
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Broly
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Goku
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Mateku
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Gogeta
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Daniel
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Gorgon
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Yun Song
Erdő - Page 2 Vote_lcapErdő - Page 2 Voting_barErdő - Page 2 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Erdő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Erdő - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Erdő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Erdő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Erdő

Go down 
+7
Gogeta
Daniel
Goku
Hauchi Isake
Ichigo
Thunder
Piccolo
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 13, 2008 9:00 am

Thunder és Daniel
Mindketten törekedjetek harcközben feltételes módban írni,Thunder, hiába vagy erősebb, ez a szabály rád is vonatkozik!
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés/Erdö   Erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 6:39 am

Láttam hogy a füstböl Daniel kilöt egy Garlick Gun-t és gyorsan átt változtam SSj1-be és kivédtem egy gyengébb rajzengánal (-300), de a két támadás egybe olvadt és felróbant. Ennek a hatására mindketen elrepültünk és belecsapodtunk egy sziklába. Mikor felébredtem még mindig SSj1-ben voltam és nem táláltam Daniel-t sehol már azt hittem hogy meghalt de aztán halványan éreztem a jelenlétét. És elkeztem keresni.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 8:07 am

Alig hittem a szememnek mikor el löttem a Garlick Gunomat és egyszer csak egy nagyobb fény keletkezett és untánna egy hatalmas robbanás történt amely nagy erővvel hátra repithetett mindketőnket de engem legalább is biztosan de amit utóljára láttam, hogy Thunderen valami sárga aura volt ami engem nagyon megdöbbentett csak egy dolog járt a fejembe*Csak nem szuper harcos?! Nem, az lehetetlen!* aztán sötétség. Nem halltam talán csak szerencsém volt, de mikor kinyitottam a szememet alig birtam megmuzdulni elég gyengének is éreztem magamat, de amennyira csak tudtam hát megprobáltam feállni ami elsőre nem sikerült aztán másodszorra szerencsémre már sikerült de teljesen gyengének éreztem magam és sehol se láttam Thunder-t bár hatalmas erőt éreztem a távolba ami felém közeledik de vajon az Thunder?*Biztosan ő lessz remélem hamar megtalál*Azért elindultam gyalog feléje ugyan is repülni sem voltam képes ezért jó sokáig tartott mire összefutunk de csak találkoztunk és még mindig rajta volt a sárga aura és ahogyan felált a haja és az az erő amit éreztem nem akartam elhinni elöször de tényleg az volt....szuper harcos.A kezemmel intentem és ezzel jelezve hogy jól vagyok és megkértem Thunder-t, hogy száljon le elém és látva ő sokkal jobban van mint én.
-Nyugalom kösszi minden rendben van.. meglesszek.
-De te hogyan tudsz átváltozni szuper harcossá?
-Tanits meg rá..
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés/Erdö   Erdő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 15, 2008 2:01 am

Mikor meglátam Danielt látam hogy legyengült de jolvan, egy kicsit agodtam mível azthitem hogy meghal ebben a robanásba de szerencsére nem halt meg. Lászáltam hozzá és megkérdeztem hogy van, mire ö azt felelte jól. Mikor megkérdezte hogy tudok áttt változni szuper harcosá, azt mondtam. -Sok munka és edzés eredményeként értem el ezt a szintet. És egy jómesterem segitet benne. -Mondtam. Daniel azt kérdezte hogy nem e tudok segiteni neki abban hogy elérje ö is ezt a szintet. Mire én azt mondtam. -Talán tudok segíteni benne, ha nem is tudlak megtanitani rá akkor még mindig ott van a mesterem és ö majd segít. Mondtam és erre a hire megörült Daniel.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 15, 2008 3:51 am

Nagyon megörültem annak hogy Thunder tud nekem segiteni abban hogy mihamarabb elérem én is azt amit ő és amint meghallottam hogy kemény munka kell hozzá azonnal felemeltem a kezem és ujra harcolni karatam.
-Akkor folytatsuk!
-Gyerünk!
Mikor nekiakartam támadni hirtelen elájultam és nem a földre zuhantam...
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés/Erdö   Erdő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 15, 2008 11:41 am

Mikor láttam hogy Daniel harcolni akkart de nem volt már hozzá ereje, láttam hogy kezd össze esni de oda mentem és elkaptam azután elvitem egy csöndes helyre ahol kipihenheti magát. Mialat Daniel pihent én elmentem messzebre edzeni teljes erömböl. -hmm ez a hely megfelelö itt fogok edzeni. -Mondtam és át változtam SSj1-be és több teknikámat fejlesztetem.(gyorsaság,ütések és rugások, energia gömbök erösebé tétele). Már más nap volt mire végeztem mindenel és éreztem hogy egy kicsit erösebb lettem de még mindig nem elég hogy tovább jusak. -Mondtam és azzal be vetem egy varázsbabot és folytatam volna de megéreztem egy ismerös energiát. -Te vagy az Daniel?, neked még pihened kéne nem? -Kérdeztem töle.


//Ja Daniel a reagod neve legyen edzés mivel csak igy kaphatsz ki-t.//
Vissza az elejére Go down
Gogeta
Admin
Gogeta


Hozzászólások száma : 54
Age : 31
Tartózkodási hely : Új Vegeta
Registration date : 2008. Aug. 26.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 15, 2008 11:50 am

Na mivel az elsö edzésnek vége adom a Ki-ket.

Mind keten kaptok 35Ki-t.

Daniel igy az eröd: 285Ki.

Thunder neked meg: 642Ki(706) SSj1:1926(2118)
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés/Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 15, 2008 12:25 pm

Mikor ujra kinyilt a szemem egy ágyon eszméltem fel és gyögyörű idő volt kint mint ahogyan tegnap is és ahogyan kiléptem az ágyból egyből a tüdőmbe ért a friss levegő illata és most egy ismerős is volt a levegőben...Thundert éreztem és biztos voltam benne hogy akkor is folytatja a keméyn edzést és erősebb már mint akkor amikor elöször találkozztunk. De nem tudom hogy én mennyit feküdthettem de talán erősebbnek éreztem magam mint azelött és nem tétovázva egyből elrepültem Thunder elé és mikor meglátott csodálkozott is hogy már nem fekszek.
-Itt az ideje hogy én is eléjem azt a szintett amit te.
-És van valami új is a számodra!
Amint kimodtam rárontottam Thunderre és sorozni kezdtük egymást amiben volt egy két helyzet amikor egyikünt megüti a másikat utánna meg a másik üti meg az elsöt és rövid idő után egyszer csak egyszerre vágtuk egymást pofon úgy hogy egy kicsit eltávolodtunk egymástól és kezemmel letöröltem a vért a számomra.
-Azt garantálom hogy ez a küszdelem hosszabb lessz mit az elöző és most se kérem hogy fogd vissza magad.
-És még nem is láttam tőled mindent mutasd hát meg...És a küzdelem folytatodik tovább.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue300/300Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue9999999/9999999Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue9999999/9999999Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 15, 2008 1:54 pm

Bocsássatok meg nekem hogy beleszólok de szerintem harcoljatok egymás ellen ami jó edzésnek is és arra mindig több Ki jár ezt csak súgtam
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés/Erdö   Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 5:41 am

-Rendben nem hagyom magam. És elkeztük ütni egymást néha kaptam én is de Daniel is kapot egy párat. Mikor egy mást arcon vágtuk hátrább mentünk és Daniel letörölte az arcárol a vért én pedig csak mosolyogtam és átt változtam SSj1-be és azt mondtam. -Rendben Daniel akor kezdjük. És már neki is rontotam Danielnek és eltüntem Daniel szeme elöl
aki kereset de nem talált. Hirtelen megjelentem elöte és gyomron akkartam ütni de sikerült neki kivédenie így inkáb egy forgorugásal fejbe rugtam amitöl elkezdet repülni a föld felet utána gyorsan a hátamögé kerültem és felfelé rugtam. Miközben felfelé repült megált és nekem akart támadni de ugy tetem mintha eltünék és ismét mögöte voltam és meg akkartam ütni de nem sikerült mert ö is eltünt és megakart ütni de meg fogtam a kezét és utána egy kézel akartam megütni de ö is meg fogta a kezem így lábal rugot Daniel és én is lábbal rugtam meg de aztán a lábaimat is lefogta. Most rá gerjesztetem és lefejeltem Daniel-t és ö elkezdet zuhani én meg rá löttem néhány energia gömbött. Miközben Daniel zuhant én kinyujtotam a kezem és egy egy kezes rajzengánt keztem a kezembe gyüjteni de még nem doptam el, vártam vele még egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés/Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeKedd Dec. 16, 2008 7:02 am

Elég szép küzdelem alakult ki kettönk között és mind a kettőnkön látszott hogy nem kiméli a másikat, főleg ez akkor látszott mikor Thunder leütött és lefelé zuhantam alig értem le a földre és mikor felpillantottam több energia gömb is fellém közeledett amit már csak úgy tudtam kivédeni hogy mind két kezemet védekezőbe tettem és a gömbök felrobbantak majd sűrű nagy porfelő keletkezett. Mikor ujra felnéztem láttam hogy Thunder kezében valami szikrázik és vaószinü, hogy most mutatja meg nekem hogy milyen is valójában az ereje és ujabb mosoly huzodott a számra majd leporoltam magamat és közben arra gondoltam*vajon meprobáljam én is azt a tecnikámat amit még alig haszáltam, de végülis Thunder probára tessz és végre tudom hogy ő a maximumot akarja belőlem kihozzni így hát legyen*majd két kezemet egymással szembeállítva elkezdtem kocentrálni és aprobb szikrák jelentek meg és készültem az Energia Bomba támadásomra és valiszü ,hogy ez kemény dolog lessz.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 1:10 am

Láttam hogy Daniel egy saját támadást vett be ugy hogy én még ráattam a támadásomra a kakaót És széplasan hátra keztem huzni mind két kezem és azt üvöltötem. -Raaaaaaj-zeeeeeeeen-gaaaaaaaan!! és már ment is Daniel felé az egyik legerösebb támadásom és ö is rámküldte azt a fura támadást. Mindkét támadás egymásnak csapodot de látszot hogy az én támadásom erösebb, és az is látszot hogy Daniel nem agyafel elég könnyen szóval mégerseben löte azt a támadást és én is még eröseben lötem és még rá is tetem még egy támadásal. -Szuper Raaj-zeen-Gaan!! és még eröseben lötem ezt a támadást majd meglátjuk mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés/Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 3:35 am

Ahogyan Thunder észrevette hogy én is gyüjtöm az erőmet láttam rajta hogy most végre megmutatja mégis mire képes ezért erősebben koncentrál és a végén eldobdta rám így hát én se várakoztam és én is eldobtam az én támadásomat a két kezemből: Eeeeenergia Booomba!(-100KI) A két támadás összeért és egy ideig nem mozdul meg egyiksem és nagyon hatalmas erők szabadultak fel majd hirtelen Thunder támadása egyre közeledett felém és már elég közelért hozzám amikor kitettem mindkét kezemet és még probáltam az utólsó erőmmel is visszaforditani a két támdás de ekkor hirtelen egy egyre nagyobb erő lőkést éreztem a támadásban és ekkor már a főldbe is egyre nagyobb lyuk keletkezett míg a végén felnem robbant. Egy ideig Tunder nem látott és az erőm se érezte mert ő nem látott semmit a végéből aztán egy halvány erőt érzet ami nagyon gyenge volt szinte halálosan gyengének mondható és akkor meglátott a gödör legalján ami én voltam. Ott feküdtem a göndör legaljának közepé tele sérülésekkel félszememet kinyitva láttam hogy Tunder ott van a közelembe még láttam ahogyan odajönn hozzám és elsötétült minden elöttem.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 1:28 pm

~Talán tullsok volt ez neki, nem kellet volna ilyen hamar nagy erövel harcolnom vele. Gondoltam magamban és leszáltam hozzá. felemeltem a fejét és a szájába adtam egy varázsbabot ésvártam a hatását, adig csak egy kicsit hátréb áltam és SSj1-ben koncentráltam az erömet hogy fejleszem a tartalékaimat. Eltelt pár perc és láttam hogy Daniel már jobban van és ujra harcolni akkar de azt mondtam neki. -Most máshol fogunk harcolni, méghozzá Denden palotájában csak elöször elkel mennem megkérdeznem. Mondtam és azzal elmentem dende palotájába.


//Daniel az edzést a denden palotájában folytatjuk//
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2009 6:03 am

Isake unatkozott és elég gyengének érezte magát, elment edzeni a kapszulájába. Több napos edzésre készül!
1.NAP:
Felvette a gravitációt a 100-szorosára, majd kihívott pár nagyon erős gyakorló robotot, rájuk nem hat a gravitáció, tehát sokkal gyorsabbak mint Isake, akin még sok 1500 kilós súlyok is voltak. Nekirontott a robotnak, bár elég lassú volt, így az könnyen kivédte a támadást, és egy energiagömbbel meglőtte. Isake erre mérges lett, és egy Gurlick Gun-t lőtt a robot felé, aki ettől szépen belerepült a falba. Pár karcolással megúszta, Isake pedig meglepődött, majd ismét mérges lett, és támadott. A robot kivédte az ütést, és megsorozta a vörös hajú csillagharcost, aki nem tudott mit csinálni, mert túl lassú volt hozzá. Végül a robot egy hatalmasat belecsapott, amitől elég jót repült, de nem adja fel. Mind a 2 kezébe csinált egy Gurlick Ball-t, majd rengeteget a robotra dobott. Nagy füst lett, és Isake örült, hogy elpusztította ellenfelét, persze még nem tudta, hogy nem járt sikerrel. Pár másodperc múlva jött elő és támadta meg az ifjú Saiya-Jint, aki ezt látván ssj1-be alakult, és elkerüéve a támadást, ő rúgott a robotba, aki elrepült, de még egy Gurlick Gun-nal is megajándékozta Isake az ellenfelét, aki ettől felrobbant. Isake visszaalakult, és rendesen kimerült, de nem fejezte be az edzést. Megnövelte a gravitációt 120-ra, és csinált 10000 fekvőtámaszt, 10000 guggolást, 10000 felülést, és 10000 ütést úgy, hogy 100 kilós súlyzók voltak a kezében, majd 10000 rúgást, és végül 2 robotot győzött le a végén. A nap végéig így ment, éjjel 5 óráig meditált.


2.NAP
Már teljesen hozzászokott a 120-as gravitációhoz és a súlyokhoz, ezért 140-re vitte a gravitáció szintjét. Most is kihívott 2 robotot. Nekik támadt, és mivel most azért gyorsabb volt, mint legutóbb sikeresen elkapta mind a kettőt. Ők is válaszoltak, rengeteg energiagömböt lőttek ki gyorsan. Isake azonban könnyen kivédte ezeket, és a nagy energiagömb falat egy Gurlick Pulse-al törte át. Az egyik robot felrobbant, a másik pedig egyre erősebben küzdött, végül egy sorozattal elkapta Isaket, rengeteget bele rúgott és ütött, majd rengeteg energia gömböt nyomott rá. Isake alig bírt felkelni ezután, de most nem akart átváltozni ssj1-be. Feltápászkodott, majd minden erejét egy Gurlick Gun-ba adta, és tüzelt. A robot azonban már annyira erős volt, hogy ez nem ölte meg, így Isake kénytelen volt átváltozni ssj1-be, és egy újabb Gurlick Gun-t lőni, amivel már elpusztította az ellenfelét. Pihetn 5 percet, majd 10000 fekvőtámasz, 10000 guggolás, 10000 felülés, 10000 ütés most már 1000 kilós kis súlyzókkal és 20000 rúgás másfél perc alatt. A végén ismét kihívott 2 robotot, de most egyből ssj1-ben kezdte, és könynne elbánt mind a kettővel pár másodperc alatt. Utána egészen éjfélig csinálta ezeket, majd 5 órát ismét meditált.

3.NAP
Ezuttal csak egy gyakorló robotot hívott ki, de 200-as gravitáción, sokkal nehezebb súlyokkal és egy nagyon erős robotot, akire szintén nem hat a gravitáció. A robot nem ahygta támadni, egyből nekiment, beletérdelt a hasába, elkapta a fejét és rengeteget belefejelt, majd feldobta és egy hatalmasat rúgott bele. ismét átalakult ssj1-be, de így is erősebb a robot. Nekitámadt Isakenak, aki most védekezett, és egy visszatámadással belevágta őt keményen a falba. Azonban a robot is tud egyet s mást. Egy kamehame-t csinált, Isake pedig egy Gurlcik Pulse-ot. A két támadás öszecsapott, de Isake felé közeledett a nagy gömb. Rágerjesztett erejére, és így visszalökte a támadást, a robot pedig befejezte a harcot. Most már Isake a gyakorlatokat is nehezítette.
20000 felülés, 20000 fekvőtámasz, 20000guggolás és a 2 robot estig, majd a meditálás 5 órán át.



Még folytatom
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2009 2:21 pm

4.NAP
Még az előző gravitációs szintet nem szokta meg, ezért Isake nem állított semmit. Kihívott 2 elég erős robotot, és azokkal harcolt. Nem alakult át ssj1-be, és 2 óra alatt sikerült leverni őket.
Most is csinált 20000-ret, és kihívott 2 edző robotot. Azonban meditálás után már csak végig harcolt az 5. 6. és 7. napon.


8.NAP
Már eléggé megszokta a gravitációs szinteket, már a maximumon, 500-an volt, és ráadásul még a súlyok is nehezítették a dolgát. De 4 napja csupán kemény robotokkal harcol, kevés szünetet tartva. Végül az egyik rendesen pofon nyomta, így belerepült a falba. Gyorsan kipattant, és visszatámadott, de annyira kimerült, hogy a robot elkapta, és ismét belevágta a falba. Nem tudott mit csinálni, vissza kellet küldeni a robotokat a helyükre. Az 500-as gravitáción elég jól pattogott, mint régebben a földön. Levette a súlyokat, és kikapcsolta a gravitációt.
Olyan érzése volt, mint akibe belekapott a levegő, és elszáll. Nagyon gyors és erős lett, soha nem volt még ilyen.


EDZÉS VÉGE!
Majd kérnék rá KI-t
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue300/300Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue9999999/9999999Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue9999999/9999999Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 1:54 pm

nos 20 Ki-t adok nagyon jó volt
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 18, 2009 11:36 am

Megérkeztem az erdőbe.És észrevettem hogy van nálam 1 kapszula.Eldobta és puff egy edzőterem lett belőle.Ekkor bementem és egyből felvettem a gravitáció 50-re és kezdett edzeni 100 kg a kezén 100 kg a lábán és úgy csinált 1000 felülést és 1000 fekvőt.Aztán kettő erős robot jött az ajtón.Én elég lassan mozogtam de azért bírtam mozogni és egyből 100 rúgást az egyikre a másikra 100 ütést.Ettől a robotok szétestek.Aztán a gravitációt megemeltem 100-ra és még 30-30 kg raktam fel a kezemre meg a lábamra.Megint jöttek robotok de most erősebbek.Összeszedve minden erőmet az első robotra küldtem egy karot-ot.
-KAAAAAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT!!
És ettől 2 robot szétesett és maradt 13.Három robotot rúgással a ötöt pedig ütéssel.Ötöt pedig Ranit-tal
-rraararararararararararararararararraniiitt.
A gravitációt megnöveltem max-ra 300-ra és a súlyokat pedig 500 kg-ra.Ekkor már nagyon erős robotok jöttek.De ezeket nem bírtam könnyen legyőzni.Gömböket küldtem rá de semmi.Utána egy nagyon erős egykezes gömb.De semmi.Utána rám támadtak és én könnyen védtem de hátúról támadtak.Ők voltak gyorsabbak de én utána visszatámadtam.De csak 1 esett szét.Utána nagyon összeszedtem magam és a KI-m: 900 lett és egy karot-tal elbántam velük.Utána pedig vissza állítottam minden normál-ra és kimentem.Ekkor olyan erősnek éreztem magam.
-Hmmm...ez a sok edzés jót tett nekem.
És annyira gyors és erős voltam.Furcsa volt...
//Köv:Űr//
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 12, 2009 6:14 am

Miután kitomoltam magam körbenéztem hol pihenhetnék egy keveset és ,hogy egyek egy keveset. Találok magamnak egy fát ami jó árnyékos és lepihenek alata és azon töprengek vajon a bátyám mi jót csinálhat. Egy orát fekszem és utána megyek tovább.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Erdő - Page 2 Left_bar_bleue0/0Erdő - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 12, 2009 2:46 pm

Ahogy oda értem kerestem egy fát amiről tudok enni. Ahogy megtaláltam rengeteg gyümölcsel megrakodva egy fa árnyékához vonultam majd enni kezdtem és gondolkodtam hogy piccolo-sama mijót csinálhat.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 1:52 am

Néhány perc mulva megérkeztem az erdöbe ahol az öcsém egy fa altt várt lenéztem rá ö meg felnézet és mind ketten gonosz mosolyal köszöntünk egymásnak és utána leszáltam hozzá és azt mondtam.
-Találtál valami erös elenfelet?? Kérdeztem az öcsémet.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 1:59 am

A bátyám végre megtalált és kérdezte tölem ,hogy találtam e valami erös elenfelet? Mondom neki - Itt az emberi faj nagyon gyenge és idegesitő élőlények. - mondom neki kigunyolva az embereket. Aztán megkérdem töle - Nem menénk valahova ahol erösebeket is találunk ezeknél? - és várok. - Még hova akarsz meni nem rég jötünk. Inkáb menyünk vissza aba a terembe amit találtunk. - mondja és felszál. - Oké. - és megyek utánna.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Föld-
Ugrás: