Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Hauchi Isake
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Thunder
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Broly
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Goku
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Mateku
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Gogeta
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Daniel
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Gorgon
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Yun Song
Előtörténet Vote_lcapElőtörténet Voting_barElőtörténet Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Előtörténet Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Előtörténet Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Előtörténet Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Előtörténet Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Előtörténet Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Előtörténet Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Előtörténet Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Előtörténet Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Előtörténet Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Előtörténet

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Diablo




Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Apr. 11.

Előtörténet Empty
TémanyitásTárgy: Előtörténet   Előtörténet Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 7:58 am

A nevem Diablo
Sayan-jinok voltak a felmenőim, így én is örököltem azt amit a génjeikben hordoztak. A Vegeta bolygón nevelkedtem, mint a királyi család tagja, bár a szűk családhoz elég messze állok. Talán ezért nem ellenezték, hogy a király lányával, Merenával kissé közelebbi barátságot ápolok. Minden szabad időnket együtt töltöttünk, ami nem tanulással telt. Hamar megtanultam harcolni, és része voltam a királyi testörségnek 15 éves koromtól. Persze ekkor még csak a nagy rendezvényeken látványként voltunk ott. Születésünk óta arra tanítottak, hogyan álljam meg a helyem idegen helyzetekben, és a Föld nevű bolygóról tanítottak, mivel már tudtuk, hogy Merenával oda fogunk kerülni. Mikor elértük a 17 éves kort elküldtek minket, ahogy ez szokás a bolygónkon. Ketten jöttünk a Földre, hogy felmérjük a helyzetet, és tanuljunk a már ott lévő sayan-jinoktól. Mikor elértük a Földet Tudtuk. hogy csak egymásra számíthatunk. Mikor földet érünk kerestünk mestert, de elég nehezen ment, mivel jóval több a bolygó lakossága, mint ahogy azt gondoltam. De végűl találtunk egyet. Ő volt Enzo. A középkorú mesternél jobbat keresve se találtunk volna. Humoros volt, de fegyelmet tudott tartani köztünk. Mindíg mondta, hogy nem tesz jót, hogy Merena és én együtt edzünk, mivel nem a feladatra figyelünk, de ez hamar változott, miután az edzéseket külön töltöttük. Egy este aztán ismeretlenek támadtak meg minket, akik erősek voltak, és többen mint mi. Csak Enzo mestert akarták megölni, ami sikerült is nekik. Mi hiába küzdöttünk velük, egyszerűen elrohantak. Enzo mester utosló szavaival arra kért, hogy keressük meg az Orachulumot, ésvédjük meg a sayan-jinok fegyverzetét. Mivel tiszteletben tartottuk a kérést elindultunk megkeresni az Orachulumot.


A hozzászólást Diablo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 17, 2008 5:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Előtörténet Left_bar_bleue300/300Előtörténet Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Előtörténet Left_bar_bleue9999999/9999999Előtörténet Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Előtörténet Left_bar_bleue9999999/9999999Előtörténet Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Előtörténet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtörténet   Előtörténet Icon_minitimeSzer. Ápr. 16, 2008 8:15 am

hát ez rövid let és nem írtad le hogy mit tanultál meg. és szerintem leírhattad volna hogy a Vegetán mit csináltatok kis idő úgrással. Ha ki javitod kapsz rá 179KI-t tőllem + 50Ki mert benne vagy az elsők között. Szóval 229Ki összesen írhatod majd a karilapod miútán kijavitod amiket írtam jó játékot és kellemes idő töltést
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
 
Előtörténet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: