Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Hauchi Isake
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Thunder
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Broly
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Goku
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Mateku
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Gogeta
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Daniel
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Gorgon
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Yun Song
Kalandok - Page 3 Vote_lcapKalandok - Page 3 Voting_barKalandok - Page 3 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Kalandok - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Kalandok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Kalandok - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Kalandok - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Kalandok - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Kalandok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Kalandok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Kalandok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Kalandok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Kalandok

Go down 
+2
Piccolo
Goku
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Kalandok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok   Kalandok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 21, 2008 4:30 am

Ahogy repültél, néhány kettévágott holttestet láttál, de hamar eljutottál az öreg házáig.
Vissza az elejére Go down
Ichigo

Ichigo


Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2008. Jul. 15.

Kalandok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok   Kalandok - Page 3 Icon_minitimeHétf. Júl. 21, 2008 4:38 am

Ichigo bement a házba és érezte a nagy energiákat ekkor a kardját elővette és elorditota magát.
-Hold penge.
ekkor a kard átváltozott.
Vissza az elejére Go down
Raoh

Raoh


Hozzászólások száma : 3
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 21.

Kalandok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok   Kalandok - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 22, 2008 12:52 am

Gyorsan megérkeztem a bolygóra, és menet közben tetemeket láttam. Szedtem a lábam, ahogy csak tudtam, és elértem az öreg házát, ám egy ismerős arcot pillantottam meg.
Ichigo sensei? ICHIGO SENSEI!!!!-futottam hozzá, kardomat visszatettem a hüvelyébe, de megálltam, és én is elővettem a kardomat, majd egy kis KI-t vezettem bele, amitől világoskék lett.
Vissza az elejére Go down
Ichigo

Ichigo


Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2008. Jul. 15.

Kalandok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok   Kalandok - Page 3 Icon_minitimeKedd Júl. 22, 2008 1:31 pm

Ichigo hallot egy ismerős hangot kiabálni.
-Roah te meg mit keresel itt? Mondtam hogy ha jösz akkor velem gyere na nem baj akkor gyerünk.
Mikor beértek az öreget keresték és beszélgettek. De rájuk támadtak egy férfi meg egy nő. De nem tudták kik azok.
-Kik vagytok?
-Mi is ezt kérdezzük?
-Én Ichigo Kurosaki vagyok.
Vissza az elejére Go down
Raoh

Raoh


Hozzászólások száma : 3
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 21.

Kalandok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok   Kalandok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2008 2:21 am

A nevem Raoh, harcos shinigamik vagyunk. És ti kik vagytok?-kérdeztem vissza, miközben eltettem a Zanpakutomat.
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Kalandok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Kalandok - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 14, 2008 10:48 am

Nicole és Gokas hirtelen eltűnnek a semmítől, így csupán Isake és Mateku maradt. Megszólal az öreg.
-Nagyon erősek ez igaz. De...
-Hová küldte Nicole-t?-szakította félbe Isake
-És Gokas hova lett?-jött Mateku is
-Nem állnak készen egy ilyen megméerdtetésre, akármilyen erősek, talán majd ti sem tudjátok legyőzni őt.
-De négyen több esélyünk van.
-Mit gondolsz miért hívtam ezt a két halálistent? Ichigo és Raoh!
-Jól hallottam, halálistenek?-kérdezte Isake, de persze előtte összenézett Matekuval.
-Igen!-mondta kicsit megnyugodó hangon.
Vissza az elejére Go down
Ichigo

Ichigo


Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2008. Jul. 15.

Kalandok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok   Kalandok - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2008 4:11 pm

Ichigo elnevette magát mikor látta Matekuék fejét.
-Tán nem láttatok halálistent.
-Nem és akkor?
-Akkor elég gyengék lehettek na mindegy.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Kalandok - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681Kalandok - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Kalandok - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045Kalandok - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Kalandok - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137Kalandok - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Kalandok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Kalandok - Page 3 Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2008 5:55 am

Miközben Ichigo nevetett, egy pillanatra becsukta a szemét. Mikor felnézett, két energia göm volt az orra előtt, melyet én tartottam.
-Egy kérdés:Mit csináltál volna ennyi idő alatt? Jah és igen, nem először látok halálistent, sajnos...-mondtam azzal eltűntettem a gömböket, és visszementem a helyemre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kalandok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandok   Kalandok - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kalandok
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kalandok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Egyébb bolygók-
Ugrás: