Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Hauchi Isake
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Thunder
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Broly
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Goku
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Mateku
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Gogeta
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Daniel
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Gorgon
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Yun Song
Ichigo Vote_lcapIchigo Voting_barIchigo Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Ichigo Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Ichigo Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Ichigo Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Ichigo Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Ichigo Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Ichigo Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Ichigo Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Ichigo Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Ichigo Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Ichigo

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Ichigo

Ichigo


Hozzászólások száma : 16
Registration date : 2008. Jul. 15.

Ichigo Empty
TémanyitásTárgy: Ichigo   Ichigo Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2008 2:11 pm

Név: Ichigo
Faj: Sayan-jin
Kor:18
Jellem: Jó, undok de segitő kész
Kinézet: Narancssárga haj fekete rúha a polon egy pentagram van, hátán egy kardot hord


A nevem Ichigo Kurosaki 18 éve élek a Deronon ahol már régóta élnek Sayan-jinok. Apám Hern Kurosaki aki a legerősebb Sayan-jin volt a Deronon. Anyám Kary Kurosaki volt ő meghalt mikor engem védet. Így apám és a többi Sayan-jin nevelt és tanítgatot. Apám megtanítot a harcművészet minden fajára. Majd a repülést tanítgatta nekem 6 évesen egy Rukia Kuchiki nevű lány társaságában aki nállam csak 1 évvel volt idősebb nállam. Rukia mindig ott volt velem így ő volt az edző társam addig míg meg nem tanultam minden combot. Mikor már 10 éves voltam minden velem egy idős srácot elvittek egy kietlen bolygóra ahol megkellet tanulni a túlélést. 3 évig voltam ott mikor vissza értem már az izomzatom szép kidolgozott volt. A hajam megnőt de ez már nem volt olyan furcsa mint a narancssárga hajam a Sayan-jinok között. Majd mikor mentem a házunkhoz észre vettem hogy valaki követ és röktön neki rontotam. Egy lány volt az azt mondta hogy ismer de én nem emlékszem rá.
-Te ki vagy?
-Én vagyok az Rukia.
-Télleg te vagy Rukia? Nagyon megváltoztál és előnyödre.
-Köszönöm de te is megváltoztál.
Rukiával beszélgettem még hogy mi történt míg nem voltam itt. Mondta hogy apám betegeskedik és rögtön rohantam haza Rukia meg útánnam. De Rúkia csak a nyomomat tudta követni mert sokkal gyorsabb voltam mivel a bolygón aminek azt a nevet adtam hogy "Vörös halál" mert amerre jártam a halállal találkoztam. És nem egyszer voltak nállam erősebb ellenfeleim akik gyorsak voltak nállam de hamar felül múltam őket. Már a házba nyitotam volna be mikor valaki nekem rontot.
-Te meg mit akarsz szegény párától?
-Én Ichigo vagyok a fia.
-Te vagy az Ichigo hála a magasságos Szuper harcosnak. Már kezdett bele halni hogy nem tudtak neki mondani semmit mert akiket küldtünk útánnad azt mind megölték.
-De eresz engem be nem vagyok most rád kiváncsi.
Ichigo belépet és apját látta lefogyva és gyengén. Rukia is megérkezett nagy nehezen.
-Apám itthon vagyok.
-Ichigo fiacskám.
-Jól vagy apám?
-Mostmár igen.
Ichigo és apja már könyeztek az örömtől amit ők soha nem mutatak ki. Rukia leüllt és hallgata Ichigo apjával Ichigot. Már Rukia is örült hogy Ichigo megúszta ép bőrrel.
-Amúgy itthon mi történt?
-Rukiát hozzá akarják adni a herceghez.
-De én nem akarok hozzá menni!
Rukia ekkor oda rohant Ichigohoz és a fülébe súgta.
-Én hozzád akarok menni.
-Ne félj nem fogsz hozzá menni mert lesz a harcosok tornája amikor legyőzőm.
Így Ichigo teljes erővel készülödött a 2 év múlva esedékes tornára. Már nem volt párja a harcokban és gyorsaságban mikor egy nap a herceg is vissza tért a bolygóra. Ichigohoz oda rohant Rukia aki félt a herceggel találkozni. De a herceg ment útánna. Ichigonál jóval nagyobb meg izmosabb volt. Azt mondták biztos ő az új legendás Sayan-jin. Mikor oda ért Ichigot el akarta Lőkni.
-El az útamból Ichigo.
-És ha nem megyek Gent?
-Akkor agyon ütlek.
-Probáld meg a tornán mert holnaptól el kezdődik a selejtező és aki győz az dönt Rukiáról.
-Rendben mert esélyed sincs.
Gent erősen megszoritota Ichigo kezét aki felsem vette hogy megszoritota. Az nap hamar lefeküdt Ichigo hogy ki pihenhesse magát. Rukia meg inkább ott maradt velük mert ott biztonságban érezte magát. Másnap fel kelltek mind a hárman és mentek ki ahol megtudták hogy Gent és Ichigo külön csoportba kerültek. Ichigo meg Gent jó harcosok voltak ezért ők mérkőztek meg legútoljára. Gent már lassan legyőzte Ichigot akinek eszébe jutot az a technika amivel10 embert tet harc képtelenné. Így hát Ichigo elodritota magát hogy "yetro" és egy hatalmas sárkány szerű energiasugár eltalálta Gentet aki nem tudta tovább folytatni. Így Ichigo győzőt és már 3 éve eltelt mióta legyőzte de Gent bosszút állt Ichigon hogy győzőt. Ezért Ichigo apját megölte és rukiát is probálta de nem sikerült mert Ichigo ekkor érkezett haza.
-Mit tetél te nyomorúlt?
-Mindjárt te jösz.
Ichigo ekkor a dühe véget az energiája megugrot és egy hatalmas sárga aurája lett.
-Tán át akarsz változni SSJ2-es szintű harcossá?
Ekkor Ichigo át lőt Genten egy energiasugarat ami megölte Gentet.Így Ichigot száműzték és elkellet hagynia a bolygót. De Rukia nem hagyta el mivel szerelmes volt bele és Ichigo is belé. Út közben egy hatalmas hajót pillantotak meg ami egy hadi hajó volt és a bolygó felé ment. Nagy csata volt de az idegenek győztek. De ichigo meg Rukia folytata az útját a földig hogy keressenek még Sayan-jinokat.
Vége.
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Ichigo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ichigo   Ichigo Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2008 11:59 pm

Én azt mondom, elfogadom, de csak ha megígéred, hogy bővebben kidolgozod a karid cselekvéseit, beszélgetéseit. 160+50 KI=210KI Írd meg a karilapot.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Ichigo Left_bar_bleue300/300Ichigo Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Ichigo Left_bar_bleue9999999/9999999Ichigo Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Ichigo Left_bar_bleue9999999/9999999Ichigo Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Ichigo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ichigo   Ichigo Icon_minitimeCsüt. Júl. 17, 2008 11:12 am

én engedélyezem hogy játszon mert nekem tetszik és nem kell olyan profi törit írni
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





Ichigo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ichigo   Ichigo Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ichigo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ichigo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: