Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Hauchi Isake
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Thunder
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Broly
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Goku
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Mateku
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Gogeta
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Daniel
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Gorgon
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Yun Song
Thunder Vote_lcapThunder Voting_barThunder Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Thunder Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Thunder Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Thunder Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Thunder Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Thunder Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Thunder Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Thunder Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Thunder Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Thunder Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Thunder

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Thunder Left_bar_bleue1452/1597Thunder Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Thunder Left_bar_bleue4356/4791Thunder Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Thunder Left_bar_bleue13068/14374Thunder Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Thunder Empty
TémanyitásTárgy: Thunder   Thunder Icon_minitimeSzomb. Júl. 19, 2008 5:12 pm

Név: Thunder
Kor:15 év
Faj: sayan-jin
Nem: férfi
Származása: Vegita bolygó
Jellem: Jó szivű de ha muszáj öl, de ha harcra kerül a sor a véksökig kitart.
Kinézet: Rövid fekete haj, Fehér nadrág, Kék öv, Fekete és narancssárga szinü mellény


Szereplők:Thunder: főszereplő
Yuri: Thunder apja(a király legeröseb katonája volt)
Khokas:főgonosz(Khokas a harcos aki megölte és megtámadta a Vegita bolygót)
Hei:Thunder haverja(námek harcos és egyben Thunder ledjobb barátja)
Arppegiusz mester:Thunder mestere(egy régi házban lakik egy hegytetön)
Thunder Testvére: Dave(Thunder gonosz testvére)

Előtörténet:
Származásom a Vegita bolygó. Apám Yuri a király legeröseb elitharcosa volt de megölték.Anyámat nemismertem.Apám a földre küldöt mert tudta hogy a Vegita bolygó nem bíztonságós többé.Mível egy nagyon erős harcos támadta meg a bolygót.Khokas azért akarta megtámadni a Vegita bolygót mert tudta hogy egyszer a Szupercsillagharcosok még ellenszegülnek neki mikor megakarja hóditani a az univerzumot.De a király elakarta kerülni a harcot megpróbált egyeszkedni az idegenel.Yuri is vele akart menni de a király azt mondta neki: -Nem jöhetsz velem mert valakinek vigyázni a kell a népre ha én meghalnék.És ezzel a király elment pár harcosával az ellenséghez.Yuri ennek nem nagyon örült és hazament hogy felvegye harci egyen ruháját és hogy megnéze fiát.A fia rendben volt és elköszönt töle.Ekkor megjelentek az ellenséges katonák és megtámadtták a várost.Yuri ekkor tudta hogy a király meghalt.Yuri gyorsan össze szedte az összes katonákat köztük a legerösebeket is és szembeszáltak az ellenséges katonákall.
A harcban sok harcos életét vestette.De legyőzté a behatolokat.Yuri a maradék emberel az ellenséges anyahaóra ígyekeztek.A hajóra nem volt könnyü feljutni mert sok katona volt rajta ,de a harcierejük nem volt magas így könnyedén bejútottak az anyahajóba.Célba vették az ürhajó fedélzettét de amikor odaértek egy hatalmas vas ból készült ajtó az utukat állta.Yuri megált és az emberei feléfordult és kinézte a leggyengébet közülük aki már nagyon legyengült és nem tudott harcolni.És azt mondta neki: -Megkérlek mint jó barát,menny vissza a bázisra és tedd a fiamat egy ürhajoba és küld el egybiztonságos bolygóra.A katona csak annyit tudot mondani: -Ígen is ,bíztonságos helyre küldöm a fiát kapitány.És ezzel elindult.Yuri még oda fordult a maradék embereihez és azt mondta: -Nagyon köszönöm hogy ilyen meszire eljötetek velem és nem hátráltatok meg a nagytulerövel szemben.De most azt mondom nyugotan elmehet az aki félti a börét nem tartom vissza.Mire a katonák csak azt tudták mondani szinte egyszere: -Kapitányúr mi minden hová követjük még a halálba is magával megyünk.Yuri meg köszönte és együtes erővel be lötték azt a nagy vasajtot.Bementek a fedélzetre de nem láttak semit,akkora volt a füst.Yuri egyszercsak meglátot valamit ösem tudta pontosan mitt de a bítonság kedvé ért kiadta a parancsot: -HARCI ALAKZATBA!!!.-Mindenki végye egymást úgy talán van valami esélyünk.Végre a füst is kezdet eltüni és Yuri meglátta a királyt holtan és halott katona baráta itt.Olyan brutális modon ölték meg öket hogy egy pillanatra ledermetek.Yuri ekkor ismétt észrevett valaki,még hozzá az ürhajó ablakánál és haotta ahogy röhög.Mire Yuri megkérdezte: -Mi olyan vicces?!Hát az hogy milyen könnyü legyözni titeket.
És széplasan megfordult az ellenség.-Azt hittem hogy nehezebb lesz titeket legyözni titeket.Aszt hiszem ideje be mutatkozom a nevem Khokas és én folak titeket elpusztitani.Erre Yuri elvesztete a fejét és neki támadt Kohkas-nak.A harc nem tartot sokáig,Khokas mindenkit megölt.Kivéve Yurit de már Yuri is nagyon megsérült.-Gondolom kiváncsi vagy miért hagytalak életben.-Hát azért hogy lásd hogyan pusztul el a bolygód amit annyira védesz.-De életben hagyok pár harcost ha csatlakozol hozzám.-Soha, inkáb meghalok mint hogy átt áljak hozzád!!Khokas oda ment hozzá és azt mondta: -Hát legyen.Mondta Khokas és odament Yuri hozz lehajolt és a kezát a Yuri arcéhoz tartota.Yuri err a pillanatra várt és egy hattalmas energia gömbel átlöte Khokas mellkesát.-Te bolond,úgyis meghaltok mind.Mondta Khokas.-Nem baj de legaláb teis velünk jösz.Ez volt útolsó szava Yurinak.A katona akit Yuri azzal bízot meg hogy a fiát bíztonságos helyre küldje ezt a feladatot megtete és elküldte a földre.De még mielöt a Vegita bolygó felrombant volna még megmentet pár csillagharcos gyereket a haláltol és szétszorta öket a világürbe.Igypusztult el a Vegita bolygó és így halt meg Thunder apja is.

Thunder éppségben megérkezet a földre és egy öregember találtrá.Arppagiusz nak hivták.Az öreg mester tudta hogy egycsillagharcos a fiú.És azt gondolta mágában: -Felnevelem és egy nagyon jó harcost faragok belöle.Elistelt pár év a mester mindenre megtanitotta Thunder-t.Például: 8 éves korában megtanitotta minden hacmüvészetre.13 évesen megtanitotta hogyan repüljön és hogyan löjön kisebb de hatásosabb energia gömböket.És megtanitotta hogyan tud gyorsaban mozogni.Thunder gyorsan felylödött a mester látta hogy már itt az ideje elmondani neki az igazat.-Fiam hagyd az edzést és gyere ide.Thunder bement és leült az asztalhoz.A mester elmesélte neki hogy milyenek a csillagharcosok és hogy ö is az.Erre Thunder nagyon meglepödöt és arra kérte a mesterét hogy tanitsa: -Mester tanitson mág olyan erös akkarok lenni mint a csillagharcosok.-Én már nemtudok tanitani neked semit de ha komolyan tanulni szeretnél akkor el kel mened a mindenhatóhoz.Ő majd mindenre negtanit amitt tudni szeretnél.A mester memutatta mere mennyen és már utnak is indult.Három napalatt oda is ért.Körbe nézet és nem látot sehol senkit err elkezdet üvölteni: -HAHÓÓÓ VANIT VALAKI?Kérdezte Thunder.Mire a háta mögül megszolalt egy öreg hang: -Ne üvölts enyire még azért jól halok.-Bocsánat én a mindenhatot keresem megmondaná merre találom.-Miért keresed?-Azért keresem hogy tanitson.Mondta Thunder.-Hát én lennék a mindenható.És már vártalak Thunder.-Honnan tudja a nevemet még else mondtam???-Hát én vagyok a mindenható és már vártalak de csak akkor tudlak tanitani ha legyözöd a legjobb tanítványomat Hei-t.Rendben benne vagyok!!Mondta Thunder.És elö lépet a tanitvány is.-Örvendek Hei vagyok és nem fogsz legyözni olyan könyen mint ahogy gondolod.

Néhány évvel később megjelent egy fiú aki nagyon hasonlított Thunder rá.És azt monta neki hogy ő a testvére.
A nevem Dave és azért jöttem hogy magamal vigyelek és együtt uraljuk a világott.
-Nem akkarok veled menni mert én nem vagyok olyan mint te.-monta Thunder.
Akkor visszont meghalsz! -monta Dave.
Dave egyenesen nekirontott thundernek és könyedén padlóra küldte.Amikor meg akkarta ölni Hei oda ugrott elé és azt monta Dave-nek.
-Ha meg akarod ölni előbb engem kell megölnöd!
-ez nem akadály.-monta Dave.
Hei olyan erős támadást kapott hogy megsérült.de még mindig harcolt.Amikor magához tért Thunder akkor észre vette hogy hei súlyosan megsérült.Hei azt monta Thunderne , hogy a sebe nem súlyos és nem fog meghalni.Hei azt monta Thundernek hogy támadjanak együtt.
beleegyezet és együtt támadták Dave-et.Aki azt monta így se győzik le.
épp hogy kimonta Thunder egy meglepő támadással leterítették és meghalt.Ezzel ők nyertek.Thunder vissza ment a mesterhez és Hei is vele tartott hogy tanuloj valami újat.

//Még fogok változtatnirajta és még hosszabis lesz ,de azért le értékelnétek kiváncsi lennék hogy milyen.elöre is köszi//


A hozzászólást Thunder összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 06, 2008 6:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Thunder Left_bar_bleue300/300Thunder Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Thunder Left_bar_bleue9999999/9999999Thunder Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Thunder Left_bar_bleue9999999/9999999Thunder Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Thunder Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thunder   Thunder Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 5:43 am

HÁT TÉLLEG KÉNE JAVÍTANI MERT EGYBŐL ÁT UGROTTÁL AZON HOGY HOGY TANULT MEG MINDENT AMIT TUDNIA KÉNE DE NEM KELL OLYAN RÉSZLETESEN MEGCSINÁLNI AJÁNLOM mATEKU ELŐTÖRIJÉT HOGY ELOLVASD ÉS AKKOR JAVITSD KI AMÚGY NEM OLYAN ROSZ DE A PLUSZ 50kI MÁR BIZTOS
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Thunder Left_bar_bleue1452/1597Thunder Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Thunder Left_bar_bleue4356/4791Thunder Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Thunder Left_bar_bleue13068/14374Thunder Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Thunder Empty
TémanyitásTárgy: üzi   Thunder Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 6:23 am

Hát arra gondoltam hogy még leirom részleteseben az apja halálát.És még hogyan ismerkedet meg hei vel.És még akkor hogy miket tanitot neki a mestere.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Thunder Left_bar_bleue300/300Thunder Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Thunder Left_bar_bleue9999999/9999999Thunder Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Thunder Left_bar_bleue9999999/9999999Thunder Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Thunder Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thunder   Thunder Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2008 7:15 am

Szerintem írd le azt iy hogy hány évesen mit tanult meg hogy hogy ment neki és akkor megadom a pontokat és szólj ha már kész van Cool
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Thunder Left_bar_bleue300/300Thunder Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Thunder Left_bar_bleue9999999/9999999Thunder Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Thunder Left_bar_bleue9999999/9999999Thunder Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Thunder Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thunder   Thunder Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2008 12:50 am

Na látod tudsz te ha akarsz ezért én most 180Ki-t adok és nem 200-at mert nem sikerült elsőre de a 180-hoz jön még az 50 ajándék egyszóval 230Ki-t adok rá a karilapot kérem
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





Thunder Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thunder   Thunder Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Thunder
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thunder
» Thunder

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: