Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Hauchi Isake
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Thunder
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Broly
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Goku
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Mateku
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Gogeta
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Daniel
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Gorgon
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Yun Song
Tokara Vote_lcapTokara Voting_barTokara Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Tokara Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Tokara Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Tokara Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Tokara Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Tokara Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Tokara Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Tokara Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Tokara Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Tokara Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Tokara

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Tokara

Tokara


Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Sosem tud egy helyen sokáig maradni (350Kí)
Registration date : 2008. Sep. 03.

Tokara Empty
TémanyitásTárgy: Tokara   Tokara Icon_minitimeSzer. Szept. 03, 2008 5:04 am

Nevem Tokara
Faj: Saiya-jin
Születési helyem:DoiZun
Nem: Férfi
Kor 19 év
Kinézet: erős testalkat,súly 90 kg,magasság: 188 cm
Apám: Sunayosi (Egy Sayan kapitány)
Anyám: Hoie (A leggyönyörűbb Saiyan nő aki valaha élt)

A születési helyem nem a Vegeta, mert mielőtt megszülettem azelőtt pusztult el egy robbanásban.
Saiyanok egy kis csoportja megelégelte Frieza uralmát a dicső Sayan faj fölött és titokban elszöktek a bolygóról.
Úgy gondolták , hogy Frieza uralma lesz a Vegeta veszte, tehát útnak indultak.
Néhányan még velük tartottak , de a legtöbbjük ott maradt.
Azok akik eljöttek a Vegetáról kerestek egy új lakóhelyet, a szolgasor után nyugalomra vágytak.
Három hónap utazás után találtak egy gyéren lakott bolygót, lakosai más planétákról jöttek ide új életet kezdeni
.
A DoiZun bolygó minden tekintetben tökéletes volt,erdők,tavak,hegyek,sivatagok kivéve egy valamit.
A bolygó gravitációja a Vegeta 2x-ese volt, így mikor megérkeztek a Saiyanok és kiszáltak a hajóból amivel érkeztek, meglepetés érte őket.
Néhányan összeestek, egyesek próbáltak repülni de csak elég nehézkesen ment nekik.
Viszont néhány nap alatt megszokták a gravitációt, eldöntötték hogy letelepednek.
Egy-két Saiyan kereskedő lett, mások a bolygólakókhoz képest nagyon kemény munkákat vállaltak el(köfejtés,rakodás,stb).
A legtöbb Saiyan viszont nem adta fel régi hivatását és egy helyi védelmiegységet hoztak létre .
A bolygólakók közül is csatlakoztak a milliciához, de csak az erősek közül.
A város neve Kagar volt ahol a katonák szállása is helyet kapott, így lett az egység neve Kagari Millicia.
Volt egy-két furcsa bolygólakó aki valamiféle szerkezetet viselt a mellkasán, nem tudtunk rájönni , hogy mi lehet az.
Késöbb kiderült , hogy ez egy antigravitációs gép, sok lakó nem tudta elviselni az erős gravitációt.
Néhány évvel később a Millicia Kapitánya beleszeretett az egység Vezérének a lányába.
1 évvel később születtem nagy erővel ,a Saiyanok szerint a gravitáció is besegített.
6 évesen apám küzdeni tanított, gyorsan tanultam és elsajátítottam a Saiyan harcmodort.
Napról napra erősebb lettem, 8 évesen repülni tanultam, elég ügyetlenül ment ,de aztán belejöttem.
Később bárhova is mentem azt repülve tettem, 10 évesen a Kí támadásokra tanított a Mentorom.
Apám mesélt a Saiyan legendáról is , elmondta hogy a Szuperharcos 100x erősebb mint mi eggyütt.
Azt mondta , hogy ha így edzek tovább, lehetek én is Szuperharcos.
Megtanultam energiagömböt képezni és eldobni, Apám ezálltal megtanította a Renzokut.
12 évesen apám elbeszélgetett velem a városhoz közeli tisztáson.

-Sunayosi:"Fiam amit tanítottam azt most fel kell használnod ,hogy kiálld a próbát".
-Tokara:"Milyen próbát?".
-Sunayosi :"Próbálj legyőzni!"
Egy kicsit haboztam, de felvettem a harci pozíciót és felkészültem.
Apám is felvett egy pózt és várt, majd így szólt.
-Sunayosi:"TÁMADJ!!!"

Megkezdtem a támadást és gyors ütéssorozatot indítottam apám mellkasának tájékán, de apám ellenállt.
Perceken keresztül figyeltük egymás mozdulatait, mint két szobor úgy álltunk egymással szemben.
Egyszerre ugrottunk a levegőbe és ott folytattuk a harcot, az ütések és rugások találatának hangjait az egész város hallotta.
A többi Saiyan lélegzetvisszafojtva figyelte a csatát, néhányan drukkoltak és éljeneztek minket.
Levoltak nyügözve , hogy mekkorát fejlődtem néhány év alatt.

Apám megállt a levegőben és így szólt:
" Jó ,csak így tovább, adj bele mindent, ez még csak a bemelegítés volt".

Meglepődtem az elhangzottak után, de tovább küzdöttem, apám Kígömböket kezdett dobni felém.
Szerencsére kikerültem néhányat , a többit visszavertem, de ez még nem volt elég apám fojtatta a gömbök teremtését.
Tudtam ,hogy azt várja tőlem ,hogy én is dobjak energiagömböt, így én is képeztem két gömböt.
Jobb és bal kezemben tartottam a gömböket, nem egyszerű gömböt akartam eldobni, a Renzokut akartam használni.
A Renzoku nem más mint egy gömb több kicsire való osztása és kilövése
,de ez különösen erősre sikerült, nem hittem volna hogy tudok ilyen nagy erőt kordában tartani.
A két gömböt összeraktam magam elött és egy nagy energiagömbé formáltam.
Megcéloztam apámat ,a gömb felrobbant a kezeim között és rengeteg kis gömb lett belőle, mind apám felé suhant.
Kivédte a gömböket,de nem számolt a támadás másik felére, olyan gyorsan ahogyan csak tudtam felé repültem.
Beleadtam mindent és kiütöttem, a földre zuhant.
Attól féltem ,hogy megöltem , de rövid időn belül felkelt.

Sunayosi :"Kiálltad a próbát fiam, legyőzted a saját apádat".
Sunayosi :"Méltó vagy a Saiya-jin fajhoz, nagy harcos lettél ilyen fiatalon".
Tokara:"Apám én még tanulni szeretnék tőled".
Sunayosi :"Mindent átadtam amit tudtam, de megkérhetem a Kiképzőt hogy képezzen tovább hogy erősebbé válj".

A Kiképző volt a Millicia legtapasztaltabb katonája, apám beszélt vele , hogy képezzen ki.
4 évig tanultam nálla és jóval erősebbé váltam, a harcművészetek mestere lettem.
Az összes tanoncot aki a Kiképző tanítványa volt sorra legyőztem, nem volt nagy kihívás egyik sem.

Ekkor a Kiképző így szólt:
"Most győzz le engem, ha tudsz".
Nem is kellet több, felvettük a harcipozíciót majd egymásnak estünk.
A harc a végéhez közeledett, a Kiképző állt vesztésre,de ezt nem hagyta annyiban.
Megállt a levegőben, kezeit maga elé helyezte, felüvöltött "soreui", zöldes fénysugár süvített kezei közöl egyenesen felém.
Szerencsére elugrottam onnan , a sugár utat tört magának a falon keresztül és a közeli erdőbe csapódott amit lángra lobbantott.

Tokara:"Mester csak nem akart megölni".
Kiképző:"Tudtam , hogy legyőzöl csak meg akartam mutatni hogy ez a technika a jutalmad a kemény tanulás után".

Néhány nap alatt elsajátítottam a Soreui technikát,meglátogattam apámat aki sajnos addigra haldokolt.
Anyám ápolta,de még a gyógyfűvek sem segítettek rajta ,egy ismeretlen betegségben szenvedett.

Sunayosi:"Fiam, büszke vagyok rád, rengeteget fejlődtél"
Sunayosi:"Kiérdemelted a felszerelésemet is, vedd a páncélom és a fürkészem, már a tied".
Tokara:"Apám kérlek ne hagyj itt".

Apám elvesztette a harcot a betegséggel szemben, anyámnak pedig meghasadt a szive és utánna halt.
Nem maradhattam többet a bolygón , már nem kötött ide semmi.
Mivel meghalt a kapitány, a Kiképző lett az poszt betöltője.
Elbúcsúztam a többiektől, eldöntöttem , hogy elhagyom a DoiZunt.

A Kiképző csak ennyit mondott:
"Apád nagy harcos volt,ha akarod lehetsz az új kapitány ha maradsz?"
Tokara: "Nem eldöntöttem, elmegyek és erősebb leszek".
Kiképző: "Apád hitt benned , hogy te leszel a Legendás Saiyan".
Tokara: "Nem fogok kudarcot vallani, én magam leszek a Legenda"
Kiképző: "Akkor sok szerencsét és vigyázz magadra"
Tokara: "Köszönök mindent, ha elértem a célom visszajövök ,viszlát"

Az új célom az lett , hogy erős ellenfeleket győzzek le és hogy tovább fejlődjek, méltó legyek apám nevére.
3 éve kalandozok és kihívást keresek, át akarom lépni a határaimat.

VÉGE


A hozzászólást Eredar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 04, 2008 10:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gogeta
Admin
Gogeta


Hozzászólások száma : 54
Age : 31
Tartózkodási hely : Új Vegeta
Registration date : 2008. Aug. 26.

Karakter információ
Normal Ki:
Tokara Left_bar_bleue0/0Tokara Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Tokara Left_bar_bleue0/0Tokara Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Tokara Left_bar_bleue0/0Tokara Empty_bar_bleue  (0/0)

Tokara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tokara   Tokara Icon_minitimeSzer. Szept. 03, 2008 11:01 am

Helló az elötörid nem rossz de szerintem még leírhatnád hogy hány éves korában mitt tanultál. És tudom ajánlani a töbi elötörit néz bele merits belöle ötlete, és bövits egy kicsit. Amúgy nem rossz de a plussz 50 Ki már jár.

//És szolj ha kész van// Cool
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Tokara Empty
TémanyitásTárgy: Előtöri   Tokara Icon_minitimeSzer. Szept. 03, 2008 11:17 am

Öhömm...helyet kérek^^
Nos, az előtörténet élvezetes...lenne, ha ki lenne bővülve, ebben egyetértek. Viszont a helyesíráson, és a mondat tartalmasságán még fejlesztenünk kellene. És hogy biztatás legyen, az előtörténeted a legjobb lesz, ha kiegészíted, és a hibákat eltűnteted! Jah, a hiba:
A hatalmas erőszint...Nos, az ssj-nek 10 szintje van, amiket nagyon nehéz elérni...Ha eléred a 4-es szintet, ami nagyon nehezen fog eljönni, még ilyen jó történet után is, nagyon nagy szó. Ha tanulni szeretnél, kérj meg egy játékost, vagy egy modit, hogy segítsen! Mateku és Thunder rengeteg dolgot megtaníthatnak neked, és Piccolo és Gogeta is. Isake is sokat taníthat, de ő nem biztos, hogy jelenleg elvállal, ugyanis még sok dolga van, de természetesen aktív.
Az erőről ennyit. Helyesírás!
Azért mert eg honlapon vagy, a követelmények helyesírásra megvannak, és bár a modik és Picco elég lazának tűnik, mindenkinek oda kell erre figyelni.
Írásmód...Bocsi, hogy ezt mondom, ám nem elég tartalmas, és értem mit akarsz, de úgy mondom, hogy egy levegővételes, és hangsúlytalan. Egy két reagban ez nem gond, de egy előtörténetben szigorúan veszem.

Akkor erő, helyesírás és írásmód! Ajánlom a javítást, és ezzel nem akarlak elijeszteni a honlapról, mivel szeretjük az új játékosokat. Ha látom, hogy ettől többet nem tudsz, átengedlek, és mellédállítom az egyik játékosunkat.


By:Goten
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Tokara Left_bar_bleue300/300Tokara Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Tokara Left_bar_bleue9999999/9999999Tokara Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Tokara Left_bar_bleue9999999/9999999Tokara Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Tokara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tokara   Tokara Icon_minitimeSzer. Szept. 03, 2008 12:43 pm

Nos Tokara a törivel nekem az a baj hogy nem írtad le hogy megtanultál repülni enyi vagy anyi évesen és még pár Ki támadást ezt hiányoltam és a bolygó nevét ahol születtél és éltél. Amúgy ha ezeket kijavítod megadom neked a 170Ki-t és igaza van Gotennek hogy olvas bele egy egy előtöribe mert az naon sokat segit még nekem is segitet és a helyesírásban nekem nincs kifogásom mivel én sem vok jó belöle és nem várok el jobbat mástól mint tőllem. Remélem még megcsinálod és a plusz 50KI is megvan
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Gogeta
Admin
Gogeta


Hozzászólások száma : 54
Age : 31
Tartózkodási hely : Új Vegeta
Registration date : 2008. Aug. 26.

Karakter információ
Normal Ki:
Tokara Left_bar_bleue0/0Tokara Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Tokara Left_bar_bleue0/0Tokara Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Tokara Left_bar_bleue0/0Tokara Empty_bar_bleue  (0/0)

Tokara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tokara   Tokara Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 1:07 am

Nos így mostmár sokal jobb úgy hogy én elfogadom és megadom a 170 Ki-t, és még ahozz hozzá adod a +50 Ki-t az már 220 Ki összesen. Egyébként nekem se az eröségem a helyes írás, én is sokat dolgoztam azon hogy jó legyen az elötörim.
Ja és kari lapot is kérek.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Tokara Left_bar_bleue300/300Tokara Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Tokara Left_bar_bleue9999999/9999999Tokara Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Tokara Left_bar_bleue9999999/9999999Tokara Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Tokara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tokara   Tokara Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 3:17 am

Nos egyet értek én is Gogetával szóval a karilap kell még és kész és játszhats
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Tokara Left_bar_bleue1529/1681Tokara Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Tokara Left_bar_bleue4587/5045Tokara Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Tokara Left_bar_bleue13761/15137Tokara Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Tokara Empty
TémanyitásTárgy: Eredar   Tokara Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 12:02 pm

Rendben, akkor elfogadom én is! A honlapon valószínűleg én vok a legfiatalabb, de én főnökösködök a legtöbbet. Habár sztem nem ártana a helyesírást bevezetni Very Happy//Goten voltam//
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Tokara Left_bar_bleue300/300Tokara Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Tokara Left_bar_bleue9999999/9999999Tokara Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Tokara Left_bar_bleue9999999/9999999Tokara Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Tokara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tokara   Tokara Icon_minitimePént. Szept. 05, 2008 2:30 pm

Nos Isake/Goten én azt mondom csak azt kell elvárni a másiktól amit mi is tudunk de az enyémet amit szeretek csinálni azt nem kell de a helyesírás is másodlagos az első hogy mindenki játszon és jól éerezze magát
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





Tokara Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tokara   Tokara Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tokara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tokara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: