Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Hauchi Isake
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Thunder
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Broly
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Goku
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Mateku
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Gogeta
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Daniel
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Gorgon
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Yun Song
Daniel Vote_lcapDaniel Voting_barDaniel Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Daniel Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Daniel Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Daniel Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Daniel Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Daniel Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Daniel Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Daniel Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Daniel Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Daniel Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Daniel

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Daniel Empty
TémanyitásTárgy: Daniel   Daniel Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 9:59 am

Daniel vagyok, 18 éves és csillagharcos.Az egész családom mind tisztavérü csillagharcos volt és erre mindig büszke voltam de amit legelöször megtanitott nekem apám az hogy az ellenséget soha ne becsüljem le és mindig figyeljem ki a gyenge pontját és akkor bárkit le tudok győzni. Sose felejtem el amikor még kicsi voltam és még a Vegeta bolygón voltunk, hogy sokszor odajött hozzám, lehajolt hozzám és csak annyit mondott: -Figyeld az ellenséged minden mozdulatát mert egyszer hibázol és az akár az életedbe is kerülhet. 8 éves korom után miután apámmal együtt elhagytuk a Vegeta bolygót és számomra egy ismeretlen bolygora mentük akkor kezdődött el minden akkor tanultam meg hogyan kell reülni, harcolni akkor használtam a Ki-met igazán és akkor döbbentem meg rá hogy akár mire is lehetek képes csak akkor még nagyon gyenge voltam. 10 éves koromra már tudtam a félkezeből rendes energia sugarat löni, teleportálni, és rá egy 2 évre képes voltam hogy két kezembe egy olyan energiagömböt hozzak létre megy apró szikrákat szór és a robbanása sokkal nagyobb mint egy egyszerü energia lövéssé vagy egy sima KI lökésnek. Talán ennek az oka annak vagy talán nem is tudom minek de mikor tudtam használni ezt a tecnikámat arra gondoltam hogy mennyi mindent el pusztithatnék és hogy ezzel egyszer én leszek a legerősebb és onnantól kezdve bármit amit eltudtam pusztitani azt mindenképpen elpusztitottam és még apámat kértem arra hogy tanitson tovább és edzzen továbbra is velem úgy mint ahogy eddig de ő erre nemet mondott és onnantől kezdve állandóan nagy vitáink voltak mignem egy nap odajött hozzám és így szólt:
-Azt hiszed ha minden amit tudsz csak úgy elpusztithatsz? Rá néztem amekkorára csak lehetett olyan mosoly jelent meg az arcomon majd válaszoltam: -Miért talán van olyan dolog ami idehuz minket és van értelem hogy megtarsuk? Inkább lesszek napról napra erősebb és ha kell nem alszok semmir és egy nagy elpusztittom ezt az egész bolygot.
Erre nagy hévvel közelebb lépet apám és kezét legyintette felém amit én elkaptam majd jól megszóritottam amit térdre esett és az ördögi mosoly még mindig az arcomoin maradt.
-Tán nem elgyengőldtél apám? Hova lett az a nagy harckedv az edzések és, hogy minél erősebbek legyünk?!
Apám nem vékaszolt semmit hanem inkább felakart állni, de engem ekkor elkapott egy olyan erő amit még nem is érezeztem egy sokkal nagyobb erő ami nekem volt és körülöttem egy aura jelent meg és sokkal erősebbnek éreztem magam mit azelött és nagy düh keringett a testembe és nem törödve semmivel az egész kezemmel átütöttem apám testét és holtan esett a földre. Ezután elmult a hatás és dönbenten néztem a holtestét és nem birtam elfogadni hogy meghalt hiszen bármennyire is utáltam az utóbbi időben nem akartam megölni és ezt már 6 év után is eltudom mondani de a pusztitás még mindig a lételemem.......
Vissza az elejére Go down
Gogeta
Admin
Gogeta


Hozzászólások száma : 54
Age : 31
Tartózkodási hely : Új Vegeta
Registration date : 2008. Aug. 26.

Karakter információ
Normal Ki:
Daniel Left_bar_bleue0/0Daniel Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Daniel Left_bar_bleue0/0Daniel Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Daniel Left_bar_bleue0/0Daniel Empty_bar_bleue  (0/0)

Daniel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel   Daniel Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 11:32 am

Elsönek üdvözölek az oldalon.

A törid nagyon jó lett, még tudtam volna tovább olvasni ha írtál volna, de nem írtál. (de persze nem gond, mert így is jó lett.)

Meg kapod a 185ki-t és még +50-ki-t mert aszem még ez is jár. Szóval összesen: 235ki.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Daniel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel   Daniel Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 11:34 am

Gogeta írta:
Elsönek üdvözölek az oldalon.

A törid nagyon jó lett, még tudtam volna tovább olvasni ha írtál volna, de nem írtál. (de persze nem gond, mert így is jó lett.)

Meg kapod a 185ki-t és még +50-ki-t mert aszem még ez is jár. Szóval összesen: 235ki.



Nagyon szépen kösszönöm és igérem sokat fogok játszani Very Happy
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Daniel Left_bar_bleue300/300Daniel Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Daniel Left_bar_bleue9999999/9999999Daniel Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Daniel Left_bar_bleue9999999/9999999Daniel Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Daniel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel   Daniel Icon_minitimeHétf. Dec. 08, 2008 1:29 pm

üdv az oldalon látom Gogeta már adot Ki-t de én még 15Ki-vel megtoldom mert nekem nagyon tetszett. Csak így tovább Very Happy Cool
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Ajánlott tartalom





Daniel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel   Daniel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Daniel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel
» Thunder

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Előtörténet-
Ugrás: