Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Hauchi Isake
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Thunder
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Broly
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Goku
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Mateku
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Gogeta
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Daniel
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Gorgon
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Yun Song
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Hegyek Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Hegyek Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Hegyek Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Hegyek Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Hegyek Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Hegyek Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Hegyek Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Hegyek Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Hegyek Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Hegyek

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue300/300Hegyek Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeKedd Ápr. 08, 2008 7:28 am

Hegyek vannak itt
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 9:22 am

Mivel unatkoztm, és Piccolóval is elég régen találkoztam, ezért szóltam neki, hogy jöjjön edzeni a hegyekbe.
-Még nincs itt? Ez nem vall Picco-ra...-mondtam és kicsit elmosolyodtam, de biztos voltam benne, hogy mindjárt itt lesz.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue300/300Hegyek Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 11:49 am

Ahogy megtudtam hogy jön Goku elindultam felé de egyszer útánnam szóltak.
-Piccolo hová mész?
-Ahova akarok Yen.
-Gyere gyorsan vissza azért.
-Nem mert nem tudom mikor jövök.
Ezzel folytatam az útam Goku felé és megláttam majd leszáltam mellé.
-Hello Goku. Rég láttalak mizu?
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1529/1681Hegyek Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4587/5045Hegyek Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13761/15137Hegyek Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 9:36 am

-Szervusz, Picco! Nemsokminden. Veled sem tlálkozni minden nap!-mondtam egy mosoly kíséretében.
-Szóval edzeni akarsz?
-Nem ártana. Unatkozom egy kicsit. Nah, szólj, hogyha felkészültél!
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue300/300Hegyek Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeSzer. Nov. 12, 2008 3:12 pm

-Miért mit szeretnél csinálni?
Majd egy kis energiagömböt lőtem a felhők közé hogy tudja hogy harcolni szeretnék.
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 7:18 am

Mostmár értettem.
-Hm...akkor mehet!-azzal nekirontottam, de nem alakultam át SSJ-be, és egy darabig nem is fogok. Megvárom, ameddig teljesen elfáradok, és utána próbálok rákontrázni.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue300/300Hegyek Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeCsüt. Nov. 13, 2008 9:37 am

Ahogy Goku támadot akkor én hirtelen eltüntem és mögötte jelentem meg és megprobáltam hátba rúgni.
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimePént. Nov. 14, 2008 5:43 am

Picco támadása meglepett, de még időben hárítottam, de még így is megütött. A következő rohamozó támadásád elkerültem. Most én jövök! Megpróbálok rá nyomni egy energiagömb sorozatot, majd mindenféle ütéssel meg rúgással támadok. A végén pedig egy Kamehame zárja hullámot.
Vissza az elejére Go down
Gorgon

Gorgon


Hozzászólások száma : 51
Age : 41
Tartózkodási hely : N'las 1.Forma : 830 Ki
Registration date : 2009. Jan. 18.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Megérkezés   Hegyek Icon_minitimeKedd Jan. 27, 2009 5:42 am

A hajóm hatalmas zajjal ereszkedett a föld felé, majd néhány pillnat múlva nagy zökkenéssel megállt a földön.
Benn a vezérlőben azonnal sürgés forgás támadt. A pilóták, navigátorok és én minden gépet leellenőriztünk, majd megszólaltam.
-Hát itt volnánk. Azonnal értesítsetek mindenkit, hogy gyűljenek a nagyterembe, ahol majd megbeszéljük a további terveket.-utasítottam a többieket.
Talon azonnal a mikorofonért nyúlt, majd kiadta a parancsot. Félóra múlva az egész kalózbanda összegyűlt és érdeklődve figyelt rám.
-Szóval csapat megérkeztünk a Namekra. Az érzékelők szerint vana közelben, egy város és néhány kisebb falu. Egyszóval kiváló zsákmány várható uraim.- mondtam.
Szavaim hallatán eljenzés tört ki. Mosolyogva néztem végig az embereimen, majd intettem egyet, mire ők elnémultak.
- Uraim! Itt az ideje, hogy kiszálljunk-mondtam.
A kalózbanda ekindult a kijáratok felé.
Mivel én voltam a kapitány én nyitottam ki az ajtót, és léptem először a Namek földjére. A többi kalóz is kiszállt, majd felsorakoztak éss a parancsomra vártak.
- Rendben emberek. Kétfelé osztom a csapatot. Az egyik csapat velemjön a legközelebbi faluhoz, a másik csapat, pedig megkeresi a következő falut. Mindenki megértette ?- kérdeztem
-Igen !!Uram megértettük!!!-hallatszott egyszerre.
Elmosolyodtam, majd kiválasztottam a csapatom. Amint ezzel megvoltam én Talon, és 13 másik emberem felemekedtünk a földről, és a falu felé indultunk.
- Na emberek indulás!-kiáltottam, majd teljes sebességre kapcsoltam.

Folyt .köv : Erdő
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1529/1681Hegyek Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4587/5045Hegyek Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13761/15137Hegyek Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeKedd Jan. 27, 2009 6:06 am

A hajó kivételesen most szépen, és problémák nélkül szállt le. KIszálltam a gépből, és első dolgom az volt, hogy érzékeljem az ide leszállók energiáját. Már elmentek, de még éreztem, hogy ezen a bolygón vannak. Bár ezt abból is észrevettem, hogy még itt a hajó. Több energiát is éreztem, tehát nem egy emberről, vagy lényről van szó hanem többről. Mikor megéreztem az irányt, azonnal utánuk rohantam.

//Folytatás:erdők//
Vissza az elejére Go down
Gorgon

Gorgon


Hozzászólások száma : 51
Age : 41
Tartózkodási hely : N'las 1.Forma : 830 Ki
Registration date : 2009. Jan. 18.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2009 8:46 am

Embereim követtek, majd visszaértünk a hajómhoz.
- Na emberek, egy ideig még itt maradunk, kell még némi szórakozás.-mondtam vigyorogva.
Feléjjeneztek az embereim, majd mindenki kivéve Talont és engem bevonult a korongalakú gépbe.
-Talon, az iménti találkozásunk ezekkel az erős harcosokkal igazán meglepett. Tudtam, hogy vannak nálam erősebb lények is, de hogy ennyire, azt nem is sejtettem. Egyszóval elhatároztam, hogy itt azideje egy kicsit edzenünk, hogy a hasonló lényekkel is felvehessük a versenyt.-mondtam.
Talon bólogatott.
-Szóval Talon, mi ketten elmegyünk, és itt a hegyekben edzünk egy kicsit. a többiek pedig addig is szórakozhatnak.
Talon ismét bólogatott, majd megszólalt.
- Gorgon kapitány mikor indulunk?-kérdezte mosolyogva.
- Először bemegyünk felfrissülünk, eszünk, utánna elinduluk.-válaszoltam.
-Rendben lesz így?-kérdeztem.
Talon bólintott, majd mindkettem bementünk a hajóba.
1 óra múlva, mar pinenten jóllalkottan léptünk ki a hajóból Talonnal, majd elindultunk egy megfelelő edzőhelyet felkutatni.
Vissza az elejére Go down
Gorgon

Gorgon


Hozzászólások száma : 51
Age : 41
Tartózkodási hely : N'las 1.Forma : 830 Ki
Registration date : 2009. Jan. 18.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Hegyek Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2009 9:11 am

Repültünk a hegyek fölött, majd megpillantottam egy kisebb sziklás területet, ami jónak tünt az edzésre.
Intettem Talonnak, majd leereszkedtünk.
A terület kisebb sziklákkal, és egy nagyobb aránylag tiszta területtel. Mindketten körbenéztünk, majd megszólaltam.
-Először meditációval kezdünk. Kooncentráljuk az energiáinkat a testünkbe, és csak ezután kezdünk neki a valódi edzésnek.-mondtam, majd leültem a földre törökülésbe. Talon követte a példám, és mellém ült.
Amint leült mellém én azonnal lehunytam a szemem, és koncentrálni kezdtem. A percek óráknak tüntek, majd lassan érezni kezdtem az energiák áramlását a testembe.Éreztem, hogy lassam felemelkedtek a földről. Néhány percig így lebegtem, majd lassan kinyitottam a szemem és lassan kiegyenesedtem, és leereszkedtem a földre. Talon mellettem szintén ugyanúgy lebegett.
-Jólvan barátom, most nyisd ki a szemed, és állj fel.-mondtam.
Talon lassan kinyitotta a szemét, majd ő is felállt, és s földre ereszkedett.
- Most pedig kezdődhet a valódi edzés.-mondtam, majd harci pozícióba álltam.
-Gyere támadj!-kiáltottam felé. A társam elmosolyodott, és ő is harci pozícióba állt.
-Ahogy óhajtod kapitány.-mondta nyájasan, majd támadásba lendült.


A hozzászólást Gorgon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 05, 2009 5:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gorgon

Gorgon


Hozzászólások száma : 51
Age : 41
Tartózkodási hely : N'las 1.Forma : 830 Ki
Registration date : 2009. Jan. 18.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Hegyek Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2009 5:03 am

Futottunk egymás felé, és középpen összeugrottunk. Megsoroztam Talont, aki néhány ütésemet kivédte, de két rúgásomat nem bírta, így gyomron rúgtam, majd pedig elrúgtam magamtól. Néhány pillanatig repült, majd hirtelen eltünt, és mögöttem jelent meg. Számítottam a támadására, de így is meglepett. A hátammögül indított támadása közül az egyik ütését sikerült kivédenem, úgy hogy lehajoltam előle, de a rúgása hátba talált.
Fájdalom hasított a gerincembe, majd egy kicsit elrepültem a rúgás hatására. Talon felgyorsított, és megpróbált elém rohanni és ismét támadni. Gyorsan mögötte teremtem, és megsoroztam a hátát. Ezután egy nagy ütéssel felütöttem a levegőbe.Talon nagyon gyorsan száguldott. Előtte teremtem, és összekulcsolt kezekkel fejbevertem, amitől lefelé kezdett zuhanni. Felgyorsítottam, hogy előtte érjek le a földre, de ekkor megállt a levegőbe, majd egy energia gömböt lőtt felém. Félreugrottam, és vártam a gömb becsapódását. Már éppen elért, amikor Talon mellettem termett, és mosolyogva egy másik energia gömböt vágott hozzám. így nem bírtam kivédeni egyik gömböt sem, amik belém csapódtak. Füst és por homályosította el az eget. Talon a levegőben volt és készenlétben várakozott, amíg eloszlott a felhő. Ott álltam a közepén kissé piszkosan, és néhány vérző sebbel.
-Ez igazán szép volt.-mondtam, majd felerepültem a levegőbe Talon elé.
Egy ideig farkas szemet néztem vele, majd ismét támadtam. Elkezdtük sorozni egymást, majd lepattantunk egymásról. Így érkeztünk a földre és ismét egymás felé repültünk teljes sebességünkkel. Újabb összecsapás következett. Talon felémütött, de én megragadtam mindkét kezét. Egy ideig így álltunk, ezután a ballábammal állonrúgtam, majd 5x megpörgettem a tengelyem körül, és elengedtem az egyik nagyobb szikla irányába. Talon tehetetlenül belevágódott, majd szétmorzspolta a becsapódás a sziklát, ami egyenesen ráomlott.
Vissza az elejére Go down
Gorgon

Gorgon


Hozzászólások száma : 51
Age : 41
Tartózkodási hely : N'las 1.Forma : 830 Ki
Registration date : 2009. Jan. 18.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Hegyek Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2009 6:04 am

Por kavargott a szikla romjai körül, majd megmozdultak a sziklák.Pár pillanat múlva Talon kirobbant a romok közül, és támadásba lendül. Energia gömböket dob rám. A gömbök felémrepülnek. Mivel még mindig lebegtem felgyorsítottam, majd cikázva kikerültem a legtöbb gömböt. Az utolsót megvártam, majd visszütöttem Talon felé.
Talon rögtön védőpózba állt, majd a gömb becsapódott. Pár pillanatig nem láttam semmit, majd kitisztult minden.
Talon már megviselt volt, vérző sebek, horzsolások, és piszokfoltok tarkították. Lihegett, de tartotta még magát.
Mosolygott, majd ismét támadott. Cikázva haldt, hol megjelet hol eltünt a szemem elől. Lehunytam a szemem, és koncentrálni kezdtem. Megéreztem , hogy megváltozik a légáramlás a hátammögül, majd rögtön egy ütést indítottam arra. Talon meglepődött, amikor egy ököl vágódott az arcába. Odakapta a kezét, így néhány pillanatig megvakult. Ezt kihasználva, a farkammal hátracsaptam, amitől belecsapódott a földbe. Lenéztem, de Talon nem mozdult. Leereszkedtem, és odasiettem. Gyorsan megnéztem Talon állapotát. Volt pulzusa, és szuszogott. Fellsóhajtottam, és felemeltem a kráterből. Messzebb mentem, és lefektettem a földre.
- Jó ki edzés volt barátom, de most aludj nyugodtan.-mondtam mosolyogva.
Felemelkedtem a levegőbe, és meditálni kezdtem. Fejemben régi gondolatok kavarogtak a régi Alakváltókról, aki kképesek voltak erősebb formákba változni. Eszembe jutott, hogy apám mindigg mesélt egy erős fajtársunkról, akit Dermesztőnek hívtak, és képes volt erősebb formákba változni.
~Vajon én is képes lehetek átváltozni?~ gondoltam magamban, és kinyitottama a szemem.
-Kipróbálom, hogy képes vagyok -e rá!-kiabáltam.
Leérem a földre, majd szétvetettem a lábam. Erősen koncentrálni kezdtem. Energiák áramlottal a testembe, a környező kavicsok lebegni kezdtek körülöttem.Néhány percig koncentráltam, de nem történt semmi.
-Jobban kell koncentrálnom!-mondtam hangosan és ismét elkezdtem.
Energiák áramlottak körülöttem, a testembe egyre sűrűsötött a Ki. Felkiáltottam, és kiengedtem az energiáimat.
Testem körül fehér fény villogott, majd a kezen és a lábam megnyúlt. Mellkasom szélesebbé változott, fejemen szarvak sarjadtak ki. Végignéztem magamon, és láttam hogy izmosabb, erősebb magasabb lettem.
-IIgeeen!!!! Ez az sikerült!!!!!!!-kiabáltam.
Duzzadtam az energiáktól, de közben halálosan kimerültem is a koncetrálás miatt. Ebben az alakomban leereszkedtem Talon mellé, aki magához tért
-Kapitány! Jól vagy ?-kérdezte
-Igen!-mondtam bágyadtam, majd elájultam a fáradságtól.

( Edzés vége )


A hozzászólást Gorgon összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 11, 2009 6:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gorgon

Gorgon


Hozzászólások száma : 51
Age : 41
Tartózkodási hely : N'las 1.Forma : 830 Ki
Registration date : 2009. Jan. 18.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: A hajóban   Hegyek Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2009 6:04 am

Amikor ismét magamhoz tértem már a hajóban voltam és egy ismerős alakot láttam. Talon volt az, aki mosolygott.
-Látom felébredt kapitány. - mondta.
- Mi történt önnel?-kérdezte meglepetten.
- Ez az alak, a következő lépcsőfok, ahhoz, hogy erősebb legyek. De tudod egyszer majd te is eléred, és akkor sokkal erősebb leszel, mint most-válaszoltam.
Bólintott, majd ismét megszólalt.
-Mi a következő lépésünk?-kérdezte tőlem.
Halkan válaszoltam.
- Most pihenek, utánna folytatjuk a mi kis utunkat a Zero űrállomásra, majd ott eldöntöm merre is megyünk tovább.-mondtam, majd ismét elaludtam.
Néhány óra alvás után frissen ,kipihenten mentem ismét a hajó vezérlőtermébe. Beültem a székembe, majd beszélni kezdtem.
- Akkor barátaim ideje elindulnunk.-mondtam, és intettem a pilótáknak.
-Gyerünk!-mondtam hangosan.
Az embereim végignyomogattak néhány gombot, aminek a hatására a hajó lassan felemelkedett. Becsatoltam az övem, a hajó ekkorra már felgyorsult, és kilépett a Namek légköréből, majd belépett a hipertérbe.

( Folyt.Köv : Űr )


A hozzászólást Gorgon összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 11, 2009 6:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2009 7:27 am

Helló!
Nos nem lenne igazságos, ha ilyen hosszú és szép edzésre csupán 30 KI-t adnék, ezért 60 KI-t adok!
Goku voltam!



//Egészség//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegyek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hegyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Namek-
Ugrás: