Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Hauchi Isake
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Thunder
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Broly
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Goku
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Mateku
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Gogeta
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Daniel
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Gorgon
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Yun Song
Hegyek Vote_lcapHegyek Voting_barHegyek Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Hegyek Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Hegyek Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Hegyek Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Hegyek Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Hegyek Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Hegyek Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Hegyek Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Hegyek Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Hegyek Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Hegyek

Go down 
+11
Yun Song
Daniel
CT2606
Daimao
CT600
Ichigo
Mateku
Hauchi Isake
Goku
Thunder
Piccolo
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue300/300Hegyek Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeHétf. Ápr. 07, 2008 1:38 pm

itt vannak a hegyek a földön
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimePént. Aug. 15, 2008 11:10 am

Mikor Thunder megérkezet a földre azonall a hegyek írányába indult hogy megkerese azt a mester aki segitségére lesz az edzésben hogy végre ő is áttváltozhason SSj1-be.Már lassan két napja keresi a mestert de nem találta.
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 4:15 am

//Nem tudom, ki Thunder mestere, de mivel rég láttam Piccolo-t, elvállalom.//
A mester már nagyon várta Thunder-t aki össze vissza repkedett, és mindíg elment a ház mellett. Az sensei két óra múlva odakiabált neki.
-Hé Thunder, megtalálsz még az idén?-azzal Thunder már ott is termett. A mester nem más, mint egy 17 év körüli fiatal ám nagyon tehetséges Saiya Jin.
-Rendben van, itt vagy. Most nyílván csodálkozol, hogy én vagyok a mestered...-kicsit sóhajt-De...ne lepjen meg. Először is, azért a hegyekbe költöztem, hogy ne tegyünk kárt semmi másban. Nah, először is fel kell mérnem az erődet.
-Hah, kíváncsi vagyok, mennyit tudsz...De nem becsüllek le, nem akarok meglepetéseket.-bökte ki Thunder, majd kirepült a hegyek közé.
-Jól teszed!-nah, de kezdjük!!-azzal megpróbál egy ütés és rúgás sorozatot bevinni. Ha nem sikerül, akkor átmegy ssj1-be, ha sikerül akkor utána küld rengeteg lövedéket.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 4:44 am

//köszi hogy elválalsz egyébként azért ment Thunder a földre hogy SSj1-be tudjon változni mert piccolo-val az új vegetán játszotunk de azt szeretném hogy át tudjak változni SSj1-be és meg beszéltük hogy be írjuk az elötöribe az edzést. és még egyszer kösz//Az Új Vegetán a mestert Kamitorának hívják, itt ki kell találni egy nevet a mesternek//

A mester Thunder után ment a levegöbe és azt gondolta hogy majd megüti, de Thunder hirtelen a mester mellet termet és annyira oldalba vágta a mestert hogy az belerepült egy hegybe. A mester ki jött a hegy böl és azt mondta - egész ügyes huzás volt töled, de most én jövök. És a mester átt ment SSj1-be. Thunder alig bírta védeni a mester ütéseitt. A mester azt gondolta magában: - Majd gyorsan lerendezem az egészet. De mihelyst ez kimondta Thunder egy rúgás sorozatal meg bénitotta és kisebb energia gömbökell meg lötte és etöl a mester lezuhant. - A mester fölkelt és semi karcolás se volt rajt és azt gondolta magában. - Alábecsültem azt hittem hogy gyengéb de ez mégecer nem fog elöfordulni.
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re:Hegyek   Hegyek Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 7:05 am

-Ha így folytatod, hamar meglesz az első szint. De, elfelejtettem bemutatkozni. Ken Aruya, a visszavonult saiya jin...-mondta azzal erősen hátbarúgta Thunder-t, aki ettől lebontott vagy két hegyet.
-Nos, ha így folytatod, tényleg hamar meglesz az első szint. De most elég a harcból. Feladatod:Rengeteg kör futás, vedd fel ezeket a 2500 kg-os súlyokat, és 5000 felülés, gugolás, ütés és rúgás sorozat és fekvőtámasz, majd megtanítalak egy jó lövésre. A hullámot háromszor ismételd meg. RAJT!-azzal Thunder-nek csak a füstnyoma maradt ott.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 11:05 am

Thunder egy kicsit nehezen kezdte de aztán belejöt. Thunder elöször a gugolásal kezte, mikor befejezte folytata a felülésel, majd fekvötámaszt is megcsinálta. Végül ütés és rúgás maradt. -4997,4998,4999 és végül az 5000-dik, ez meg van. Mondta Thunder és vissza ment Ken mester hez. Észre se vete hogy milyen könyen ment a master hez a súlyokat olyan hamar elfelejtete hogy olyan volt nekimint ha nem is lett volna rajta. Mikor vissza ment a mester hez Ken nagyon meglepödöt és azt mondta: - Már végeztél is?? Kérdezte a Ken. - Igen most végre megtanithatja azt a lövést. Mondta Thunder. - Nem gondoltam volna hogy ennyi kitartás van bene, nem tudja de igazábol 3500 kg-os súlyal edzet nagyon erös.Még egyszer bíztos eröseb lesználam. Gondolta magában a mester.
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re:Hegyek   Hegyek Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2008 1:53 pm

~Le fog hagyni...de ez nem verseny. Hiába értem el a 3. szintet...eléri a 4.-et.~Gondolta magában, közben vigyorgott.
-Minden erődre szükséged lesz. Ezt a lövést Hauchi Isake fejlesztette ki, és csupán a legerősebb csillagharcosok használhatják. A támadás neve:Gurlick Blades and Gurlick Ball. A Gurlick Super Blades csupán 2. szinten sajátítható el...ám Isake szint nélkül képes használni ezt a technikát. Isake csupán az első szintet érte el, és még azt sem mesterien. De a KI kontrollja messze meghaladja a legnagyobb mesterét is. Másik nagy tehetségű saiya jin Mateku. Az ő KI kontrollja is nagyon jó, de nem olyan mint Isake kontrollja. De ő nagyon gyors és tanulékony. Ha ők ketten összeállnának egyet bunyózni, akkor annak soha nem lenne vége. De most folytatnám. A Gurlick Ball-t úgy süsd el, hogy közben nem veszel igénybe hatalmas erőt, így hamar sikerül kilőni. Próbáld meg!_mondta azzal egy hatalmas kocka jelent meg. Thunder már értette a feladatot, ezért felrepült, egy hatalmas gömböt formázot a kezével, gyűjtötte egy darabig, majd kilőtte. Szépet robbant, ám aannyi erőt vett igénybe, hogy Thunder már kicsit nehezebben lélegzett.
-18.21 másodperc. Ennyi idő alatt az ellenfél pozíciót vált, ás megtámad. A lényeg, hogy kevés erőt vegyél igénybe, és ezt nagynak szabadíts fel. Úgy lődd ki mint egy..
-Mint egy nagy energiagömböt!-szakította félbe a mestert Thunder. A mester vigyorogni kezdett.
-Tanulsz valamit! Nah rendben, próbáld meg mégeygszer.
//Thunder, kapsz +25 KI-t! Viszont legközelebb az edzéseknél a reag tetejére írd oda, hogy edzés. Ezt akár több reagban is leirhatod, és több napon keresztül is mehet. Ha vége van, akkor írd be alulra, hogy edzés vége. Ennyi az edzés, így nyered a KI-t, és lassan átmehetsz ssj1-be!//
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzés   Hegyek Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 10:34 am

//Ha Thunder megtanulja ezt a lövést akkor azt beirhatom a karakterlapomra és ha beirhatom akkor menyi KI???//És akkor ez a támadást csak Thunder és Ken tudja más nem ugye??//És ha gondolod holnap fen leszek itt 09:00 vagy 10:00-kor és akkor Chatbox-on beszélgethetünk ha akkarsz//


Thunder kinyujtota a kezét és elkezte gyüjteni a kezében az energiát, erösen koncentrált és mikor elöte érezte hogy sikerül neki és ellöte, amikor ellöte az elltalált egy hegyet és porig rombolta. Ken mester csak csodálkozni tudot és azt mondta magában: - Ha ez már sikerült neki akkor nemsokára eléri az SSj1-es szintet. És ha már elérte könnyedén fogja tudni használni. - Sikerült, megcsináltam. Mondta Thunder. - Rendben gratulálok de mostmár hagyuk abba az edzést. Mondta Ken mester. - Nem még edzeni szeretnék még töbet szeretnék tanulni és erösödni akkarok. Mondta Thunder.
- Rendben de csak akkor ha átt tudsz változni vagy legalább az aurádat megtudod változtatni. -Rendben megprobálom.
Thunder terpeszbe állt kezét magamellé tete és ökölbe szoritotta és koncentrált. Aztán elkezdet üvölteni kürölöte a talaj besüpet de még nem annyira mint aki átt tud változni SSj1-be de az aurája sárga szinü lett mint a csillagharcosoké. De aztán Thunder abahagyta és mert már nagyon legyengült. Thunder ettöl egy kicsit mérges lett. A mester oda ment és azt mondta neki. - Gondolhatad volna hogy még nem megy de már ez is szép haladás hogy már az aurád szinét megváltoztadtad, de mostmár hagyuk az edzést és mennyünk piheni. Mondta Ken. -Nem nem megyek még nem ,adig edzek amig nem sikerül kerül amibe kerül. Mondta Thunder. - Hát rendben ha enyire edzeni akkarsz nesze eszt ved be. És Ken mester oda dobot neki egy babot. - Ez meg mi csak nem egy bab!?Lepödöt meg Thunder. -Igen ez egy varázs bab és ha megeszed kkor vissza nyered az erödet. Thunder gyorsan be is kapta és érezte hogy vissza jön az ereje. -Rendben mivel vissza kaptad az eröd ezekel a 4500 kg-os sulyokal fogsz edzeni. És mikor ezt kimondta Ken adigra már rajta is volt a két kezén és lábán a súly. - És most úgy edzel ahogy akkarsz de adig amig én azt nem mondom hogy allj. Thunder megprobált fölszálni de nagyon közel volt a talajhoz ugy hogy azt gondolta hogy inkáb most egy darabig a talajon edz.
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 11:45 am

//Nos, nem igazán tudom, hogy mikor leszek fent, de amint meglátom hogy te is fent vagy, rohanok a chat box-ra. A lövést nem Ken, hanem egy játékos az oldalról, Hauchi Isake fejlesztette ki. Ha az első két technikát akarod megtanulni, az átlagos teljesítménnyel 160 KI. Az utolsó átlagos szinten 300. Ezt a technikát még Mateku használja, neki az utolsóért 120 KI, az első kettőért 60 KI. Isake az utolsóért 100 KI, az első kettőért 20 KI. Szólhatok Matekunak és Isake-nak hogy jöjjenek és segítsenek az edzésben. Amúgy megvan az ssj1-es szinted, rengeteg KI-t kaptál:D.//
-Nagyon haladsz. De nem érted a lényeget. Annyira erőlködsz hogy nem veszed észre, hogy elérted az első szintet. Lazulj el, és úgy használd az erődet...-mondta a mester, azzal Thunder elkezdte az egészet előlről, és sikeresen átalakul, hatalmas energia kitörést keltve.
-Ez az ssj1! A maximum erőd háromszorosa, de még utána rá tudsz gerjeszteni. Hamarosan eléred a második szintet. Nah, folytasd az edzést, ha akarod egész héten itt próbálkozhatsz.-jelentette ki mosolyogva.~Nemsokára a második szinten lesz! Hihetetlen!~
//A harc menete:Én mint moderátor szabályozhatom hogy te mit csinálj, persze ha csak úgy tartom jónak. Neked viszont feltételes módban kell írnod. Pl:Megpróbálja egy rúgás sorozattal hátrébb rúgni a mestert. Ha sikerül akkor tovább rúgja, ha nem, akkor átváltozik. Ennyi. Te szabod meg, hogy mikor huzódsz el, ám mégis kell beengedned néhány ütést/lövést/rúgást.//
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzés   Hegyek Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 2:01 am

//Szóval néha bekell engednem néhány ütést/lövést/rúgást össze foglalva úgye.//Köszi hogy segitetél elérni az SSj1-es szintet. Very Happy és szeretném megtanulni a teknikát.//Na majd nézétek meg a karakter lapom mert lehet hogy rosszul irtam be//

- Síkerült elértem az SSj1-es szintet ez hihetetlen, ez az érzés nem is tudom milyen. Lepödve mondta Thunder.
- És igazán képes leszek elérni az SSj2.-szintet?? Kérdezte Thunder. - Persze csak tanulás kérdése. Mondta Ken.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1529/1681Hegyek Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4587/5045Hegyek Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13761/15137Hegyek Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 2:15 am

Siettem a hegyekbe, ahogy csak tudtam, természetesen haveromhoz, Ken-hez. Állítólag valami Thunder meg akarja tanulni a technikáimat. Kínosan éreztem magam, mivel 14 éves vagyok, és nem szeretek így vagánykodni. Nem vagyok híres, aki ismeri a technikát, az Ken, ő végignézte, akkor Mateku, aki el is sajátította, senki más, mert azok halottak. Két ismeretlen mester a nagy világban.
Nemsokára elértem Thunderhez. Szépet lőtt, ám nem elég gyorsat.
-Remek! Ám nem vagy a KI-d mestere! Nem figyelsz oda! Erőlködsz, és anyira próbálkozol, hogy nem sikreül. Nah, had próbáljam meg!-mondtam azzal egy másodperc alatt kilőttem öt hatalmas lövedéket, amik egy óriási kráter hoztak létre, ám semmi nem látszódott rajtam. Nem fáradtam, nem vettem nagy levegőt, és semmi más.
-Hé Ken, mekkora az ereje?-kérdeztem Thunderre mutatva.
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 8:24 am

Egy kis idő múlva Isake jelent meg, hamar felrobbantva a kockát.
-Helló Isake! Ő Thunder! Lassan erősebb lesz mint én!
-Igazán! Nos, Ken, akkor átveszem a helyed...Ezentúl én leszek a mestere!-mondta egy kis határszünettel, majd felrepült.
-Akkor mérkőzzünk meg!!-újabb felkiáltás.//Emlékeztetnélek titeket, feltételes módban kell írni, csak én irányíthatlak titeket!//Azzal Thunder nekirontott Isake-nak, és erőből megütötte, persze nem ssj1-ben. Thunder keze azonban belefálydul az ütésbe, és Isake meg sem érezte.
-KI fal! Csupán a legjobb erőelosztással lehet létrehozni. És még valami! Bár neked ugyanannyi KI-d van, mint nekem, ezért el kellett volna repülnöm. Viszont én felhasználtam a KI-m hogy visszaverjem a támadást. Így az erősebb KI nyer. Úgyhogy, próbálj meg ssj1-ben legyőzni.-Isake elmegyarázott egy fontos dolgot Thundernek, majd várta a következő lépést.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 8:36 am

Thuder áttváltozot SSj1-be de ígysem sikerült megütnie Isakét. - Miért nem sikerül olyan nincs hogy nem sikerül.
Gondolta magában Thunder. és abba hagyta a támadást és azt mondta. - Mégis hogy üselek meg?? Kérdezte Thunder.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1529/1681Hegyek Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4587/5045Hegyek Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13761/15137Hegyek Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 9:02 am

-Próbáld meg mindíg csak egy vagy két testrészbe vezetni az erődet! És ha támadsz, akor cserélgesd, hogy hol legyen. Így!-mondtam majd elkezdtem támadni:
Megpróbálok egy nagyon erős ütés sorozattal támadni. Ha sikerül, akkor felrúgom, és utána lövök egy energiagömböt, ha nem, akkor töltöm az erőmet.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue0/0Hegyek Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue0/0Hegyek Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue0/0Hegyek Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 1:20 pm

Mateku is odaért és csak meglepödött hogy valaki Isakétól szeretne tanulni.
-Na segitsek?
Mateku csinált egy kis energiagömböt ami vér vörös volt.
-Ha gondolod majd ezt is megtanulhatod.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 11:38 pm

- Persze megtanulom de előszöris megtanulom ezt a technikát.-Mondta Thunder, Közben védte Isake támadásait, mikor ezt már megunta a kezébe vezetette a Ki-jét és megpróbálta megütni Isakét. Mindent úgy csinált, ahogy Isake mondta, de mostmár csupán várni kellett egy kicsit. //Ez Isake ereje: KI:329 (361) 329 Ki-d van ugye//ssj1:987(1085) ssj1-ben meg 987 Ki-d van ugye és a zárojelben gerjeszteni tudsz ugye??//Én sima alakban nem tudok gerjeszten és ssj1-ben megtudok ugye ez ssj1-ben a Kim 1072.5 a gerjesztésem meg (357.5)//






//Én(Goten) módosítottam a reagodat. Mondtam, hogy nem irhatsz Isake személyében, ezt csupán a moderátorok vagy az adminok tehetik meg, de csak ha muszáj...Isake, figyelmeztetlek mielőtt elkezdenéd!//
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue0/0Hegyek Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue0/0Hegyek Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue0/0Hegyek Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2008 4:17 pm

Nos én Piccolo ként írók mert lusta vok bejelentkezni oda de Isake az Goten is és gratulálok már 2.es szintű vagy. Mert ilyen hamar elérted ezért Gotennel kitalálunk egy ajándékot és köcce hogy Isakéra rá szóltál azért
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 2:36 am

Én már nem értek semit, már SSj2-es szintben vagyok?? És azért kapok ajándékot mert hamar elértem az SSj2-őt. Szivesen de csak azért kérdeztem mert nem értetem hogy Isakénak miért van úgy és nekem miért nem confused . És most a Ki-m 1072.5 ennyi vagy ez a Kim 357.5??És bocs hogy enyi kérdést teszek fel de musszáj mert már semit nem érte lehet hogy hüjének néztek de musszáj ennyit kérdeznem.


A hozzászólást Thunder összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 22, 2008 11:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1529/1681Hegyek Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4587/5045Hegyek Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13761/15137Hegyek Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 10:34 am

//Thunder:Nem csak ssj1-ben lehet gerjeszteni! Ha ssj1-be, akkor az ezren felüli összeg az erőd...ha nem ssj-be, akkor 351!
Piccolo:Ezt én sem értem lol!
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 11:22 am

//Kösz szépen végre értem. De akor még nem értem el az SSj2-öt??//És a zárojelben lévök a gerjesztések ugye//Isake feltudnál holnap 09:00-kor jöni Chat box-ra kérdeznék valamit. Elöre is köszi//

Thunder megpróbálja átörni a KI falat, melyet Isake állított. Sok ütés próbál meg rá mérni, de közben Isake támadásaira is figyelnie kell!



//Ismét Goten//
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 12:24 pm

//Thunder:a hozzászólásod újra módosítva, ugyanis azt a modik vagy Isake dönti el, mikor omlik le a fal. Természetesen kénytelen lesz egyszer lebontani, ám harc közben csakis feltételes módban írhatod a támadásokat, amit már leirtam!//
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitimePént. Aug. 22, 2008 1:17 pm

Goten írta:
//Thunder:a hozzászólásod újra módosítva, ugyanis azt a modik vagy Isake dönti el, mikor omlik le a fal. Természetesen kénytelen lesz egyszer lebontani, ám harc közben csakis feltételes módban írhatod a támadásokat, amit már leirtam!//

//oké bocsi//
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1529/1681Hegyek Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4587/5045Hegyek Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13761/15137Hegyek Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2008 9:58 am

Thunder áttörte a pajzsom, és majdnem megütött, csak szerencsére elhuzódtam. Most ez fájt volna, ha elkap.
-Rendben! Most láthatod milyen sebet okoz a Gurlick Ball!-mondtam, majd egy hatalmas Gurlick Ball-al próbálom megsebezni! ami egy lövés és harcképtelenné teszi. Meglátjuk, elkapja-e.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1452/1597Hegyek Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4356/4791Hegyek Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13068/14374Hegyek Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2008 11:08 am

Thunder látta hogy Isake mire készül és hátrább repült és síkeresen elkapta Isake Gurlick Ball-ját. És úgy gondolta most síkerülnie kell neki a teknikának. Thunder nek síkerült megcsinálnia a Gurlick Ball-t és utána röktön vissza küldte neki a saját Gurlick Ball-já val együt ami sokal erösebb lett mível mindkét Gurlick Ball-t össze gyurta. - Majd meglátjuk hogy ezel mire megy. Gondolta magában Thunder. És kíváncsian várta hogy mitörténik.

//Remélem így jó//
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek Left_bar_bleue1529/1681Hegyek Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek Left_bar_bleue4587/5045Hegyek Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek Left_bar_bleue13761/15137Hegyek Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Kaland   Hegyek Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2008 1:53 pm

Amikor Thunder ellökte a Gurlick Ball-t, csupán kinyújtottam a kezem, és nem csak visszavágtam, hanem egy Gurlick Pulse-ra is felkészültem.
-Nagyszerű! Megfogtad a technikát, így gyorsan le tudtad másolni, de nem tökéletesen. Elvégre ez az én technikám!-ellövöm Thundernek a Gurlick Pulse-t és a Gurlick Ball-t, meglátjuk, mi lesz belőle.




//Thunder:Így tovább Wink //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegyek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegyek
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hegyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Föld-
Ugrás: