Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Hauchi Isake
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Thunder
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Broly
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Goku
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Mateku
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Gogeta
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Daniel
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Gorgon
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Yun Song
Yardrat - Page 5 Vote_lcapYardrat - Page 5 Voting_barYardrat - Page 5 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Yardrat - Page 5 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Yardrat - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Yardrat - Page 5 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Yardrat - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Yardrat - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Yardrat - Page 5 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Yardrat - Page 5 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Yardrat - Page 5 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Yardrat - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Yardrat

Go down 
+2
Hauchi Isake
Broly
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 9:28 am

Mikor végeztem a 50 felülés és 50 hajlítást Isake fejbe rúgott.Egy darabig fogtam a fejem és a földön feküdtem.De miután felálltam rám nézett Isake és én meg rá.Éreztem hogy meg akkar támadni.De-e pillanatban már meg is támadott engem a nemeki Shinok.Hátba ütött és én kifeküdtem a földre.Egy kis porfelhő lett de felálltam és Shinok mögé futottam és hátba akartam rúgni de sikertelen.Megfogta a lábam és eldobott.De Isake felé repültem és ő elkapott.És megköszöntem hogy elkapott.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue1529/1681Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue4587/5045Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue13761/15137Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 9:39 am

Shinok Isake felé dobta Roly-t, akit el is kapott, de mivel tudta, hogy ő az erősebb, ezért nem támadta meg különösebben ellenfelét, csak egy kicsit megdobta, de nem annyira, hogy ne tudjon lábra esni. Ezután egyértelműen Shinok volt a célpontja. Anélkül, hogy minde erejét felhasználta volna, megpróbálkta megrúgni, de nem talált, azonban a nameki visszatámadását kivédte.
-Végre tényleg elkezdhetnék ezt a harcot, mert nem játszani akarok!
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimePént. Márc. 20, 2009 7:35 am

Ahogy Isake elkapott el is dobbot de nem erősen.Felálltam de eközben már megtámadta a nemeki Shinokot vette be.Anélkül, hogy minde erejét felhasználta volna, megpróbálkta megrúgni, de nem talált, azonban a nameki visszatámadását kivédte.
-Végre tényleg elkezdhetnék ezt a harcot, mert nem játszani akarok
Mondta Isake.Eztán én Shinokhoz futottam és felugrottam és állba rúgtam.De nem volt annyi erőm hogy nagyot rúgjak de akkorát csak hogy nagyon picit kék lett az arca.Eztán visszatámad.Először a hasamba vág utána a fejemet akarja de én voltam gyorsabb és elugrottam.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimePént. Márc. 27, 2009 2:54 am

Shinok már ismerte ezt az edzést.
Régen is ebben készült fel,így neki annyira nem volt nehézkes a dolog.
Mint nameki,izmai igen hajlékonyak.
Shinok gerjesztette erejét,a Bauru igencsak visszafogja,de még így is maradt neki elegendő.
Várt a pillanatra, legugolt.
Majd hirtelen mint egy golyó,úgy lőtte ki magát.
Széttárta karjait, elkapta mindkét ellenfele nyakát, majd a földbe döngölte őket.
Hátrébb lépett, jobb kezét ellenfeleire szegezte, bal kezével alátámasztotta.
Felordított:ekkor egy kí gömb született,de nem volt olyan nagy és erős mint ahogy Shinoktól kitelik.
A hatás csak kis erejű volt,de ahhoz elég volt hogy mélyebbre kerüljenek a földben.
Shinok lihegett, majd meditációs pózban helyezkedett el és várta mikor másznak elő a többiek.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue1529/1681Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue4587/5045Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue13761/15137Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimePént. Márc. 27, 2009 5:22 am

Isake kapott egy keveset Shinoktól, és az egyik hegyben kötött ki. Ez annyira felhergelte, hogy egy szempillantás alatt kiugrott onnan, és elég sok sebbel, de megsorozta a namekit, és ugyanabban a hegybe vágta bele, amibe ő is bekerült, csakhogy annyira erőteljesen támadt, hogy a hegyből csak törmelékek maradtak. Lihegve és dühtől égve várta 2 ellenfele válaszát.
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimeKedd Márc. 31, 2009 11:36 am

Én a Namkira támadtam és sajna sikertelenül és ű rúgott fejbe de már éreztem hogy most nincs annyi ereje mint az elején.Ezért én csak nagyon pici sebet kaptam.De most nagyon mérges lettem.Felordítottam és mint a villám olyan gyorsan belecsaptam a Nemeki hasába.Shinok kicsit elrepült tőlem és egy nagy porfelhő lett.De Isake se ácsorgott mikor repült a Nameki Shinok engem sikertelen támadás után még 1x megprobálta de az márt talált és utána megáltam és hátráltam. Utána Shinok és Isake nézet rám és én mondtam nekik:
-Köszönöm Isake és Nameki Shinok az edzést de most mennem kell.Nagyon jól esett ez az edzés de most vissza mennék a földre-és vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2009 12:05 am

<eddig +60 kí-t szedtél össze>
-Máris elmennél?
-Még nem is kezdtük el igazán
Értetlenül állt előtte mindenki!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2009 5:42 am

-Máris elmennél?
-Még nem is kezdtük el igazán
Hát nagy zűr volt a fejembe hogy ~menjek vagy ne??~
Aztán egy idő múlva meg szólalok:
-Hát még maradhatok Very Happy
-De... -aztán már nem is tudtam mit akartam mondani.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue1529/1681Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue4587/5045Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue13761/15137Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2009 5:23 am

Roly egy idő után már el akart menni, de rá tudták venni, hogy maradjon.
-Shinok, Roly! Végre harcoljunk igazából, mert így dögunalmas lesz.-mondta az ifjú Saiyan, és felvette harci állását.
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2009 5:56 am

Shinok és én felvettük a harci állást és én nem gatyáztam mert egyből neki estem Shinoknak.Először az arcába egy jó nagyot rúgtam utána meg egy egykezes gömböt akartam de nem sikerült.~ááhhh nem volt elég ki-m a gyors támadás miatt~amig én ezt gondoltam Shinok nem állt egy helybe és valami nameki támadást csinált.Ettől én nagyon legyengültem de annyira mérges voltam már hogy most már ő is fáradjon el hogy össze szettem az összes erőm és hirtelen nagy füst le körülöttem és ssj 1 lettem!~Ohhhh jeeeee soha nem hittem volna Very Happy~nagyon boldog voltam.Vártam hogy mit fog csinálni Shinok
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re:Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimeHétf. Ápr. 27, 2009 1:05 am

(újra vagyok)

Shinok összeszedte magát és eddig még nem látott lendülettel vetette be magát a harc sűrűjébe.
A Bauru visszafogja az erőt ,de ha képes felgerjeszteni a határokig, akkor az a határ a valós és a visszafogott közt egészen vékony.
-Most meglátjátok!
Szólt Shinok és ezzel együtt összegömbölyödött. Majd hatalmas üvöltés közepedte izmai megdagadtak.
Végül zöldes zselés anyag lepte el a testét, patakzott a testéről az anyag.
Majd hirtelen egy félelmetes ordításban tört ki és hirtelen két Shinok állt az ellenfelei előtt.
-Kető Kettő ellen, így fer.
Támadásba lendült a két nameki!
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue1529/1681Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue4587/5045Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Yardrat - Page 5 Left_bar_bleue13761/15137Yardrat - Page 5 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitimeKedd Ápr. 28, 2009 9:45 am

Miután Isake megtámadta Shinokot, a nameki furcsa dolgot csinált. Először ordított, majd valamilyen zöld izé lepte el a testét, és nemsokára kettő lett belőle. Hát igen, a kis csillagharcosnak majd leesett az álla.
~MIII??? Hogyan tudta ezt megcsinálni? Tudtommal a klón technika KI-t vesz igénybe! Én egy energiagömböt nem tudok ellőni rendesen ebben a ruhában, ő meg klónozza magát...Egyetlen esélyem az lenne, ha most Rolyyval ketten harcolnánk, de szerintem erre ő is rájött, úgyhogy nincs mit vesztenem.~Gondolta magában, közben majdnem felrobbant az idegtől, csak a végén nyugodott le. Végül összeszedte minden erejét, és támadásba lendült.
-Majd meglátjuk, hogy kellünk-e ide ketten...-szemtelen vigyor, és már rohamozott is. Mivel nem tudta, melyik az eredeti, ezért azt támadta meg, amelyiket útközben kisorsolt. Megpróbálta megütni, de egyszerűen elkapta a kezét, megrántotta, gyomron verte, majd a másik alaposan felrúgta, és egy kemény puffanással ért földet. Feje vérzett, és rettenetesen fájt mindene, de dühe annyira erős volt, hogy nem érdekelte semmi.
-Nagyon tévedsz, ha azt hiszed, te vagy itt a legerősebb!-szeme elkezdett izzani, és egy halvány, vörös és kicsi aura jelent meg körülötte pár másodpercig. Ha a bauru nem fogná vissza az erejét, már hatalmas károkat okozott volna KI-je előtörése. Azonban ereje így is rengeteget növekedett. Egy fájdalmas és dühös vicsor után azonnal támadásba lendült, és mindkét namekit elkapta, majd alaposan megsorozta, de nem megy vele semmire, ugyanis nem bírja sokáig megtartani ezt az erőt, ezért minden erejét még felhasználja egy utolsó ütéshez, remélve, hogy az igazi Shinokot kapja el. Miután befejezte az ütést, térdre esett, ugyanis nagyon ki van merülve, és rengeteg sebe van.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Yardrat - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yardrat
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Egyébb bolygók-
Ugrás: