Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Hauchi Isake
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Thunder
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Broly
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Goku
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Mateku
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Gogeta
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Daniel
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Gorgon
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Yun Song
Yardrat - Page 2 Vote_lcapYardrat - Page 2 Voting_barYardrat - Page 2 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Yardrat - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Yardrat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Yardrat - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Yardrat - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Yardrat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Yardrat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Yardrat

Go down 
+2
Hauchi Isake
Broly
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 19, 2008 12:43 pm

Természetesen az agyam végig dolgozott, így volt egy remek tervem. Volt elég KI-m egy energigömb létrehozásához, és elég jól tudtam öszpontosítani. Létrehoztam nagynehezen egy szabályos gömböt, belőttem magam alá, és a robbanás ereje fellökött, de ,még nem értem el a hegy tetejét, de innen ár gyerekjáték volt, hiszen nem fáradtam el. De azért még kötekedtem egyet a mesterrel.
-Elnézést, mester, de ennek mi értelme volt?-meg sem vártam a választ.
Belementem a bokáig érő tóba, és gyakoroltam az erőm kibocsátását a Bauru-ban. A víz alig hullámzott, akármennyire erőlködtem, még aura sem jelent meg körülöttem, de nem akartam feladni, annyit edzettem, amennyit lehetett, sőt, többet. Mindent bevetettem, amire a mester tanított az első szint elérésekor. Most is sikerülni fog!
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 19, 2008 1:22 pm

Mateku először össze görnyedt de eszébe jutot mikor edzet és sziklákat kellet hordani 5 évesen.
-Nem adom fel.
Mateku ekkor felugrot és elkezdet bemelegiteni. Ichigo csak bámult hogy Mateku ilyen erős is tud lenni. Isake várj versenyezzünk egyet és akkor megtudjuk milyenek vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 19, 2008 2:08 pm

Mindenki leért a hegyről biztonságosan, de nagyon kifáradtak.
Ekkor bementem a kunyhóba és kihoztam egy kis zsákot.
Varázsbab volt benne, mindenkinek adtam belőle.
Az erejük visszatért,már amit a Bauru visszafogott.

Isake megkérdezte:
-"Ennek most akkor mi volt az értelme, megnehezíted a súlyokat majd visszaadod az erőnket,ez egy vicc nem edzés."

Ekkor Isakere néztem és a tenyeremet felé tartottam, hirtelen ökölbe szorítottam a kezem.
Isake össze esett és a föld kb 4 métert sülyedt vele együtt.

A többiek csak néztek, de Isake nagy nehezen felkelt.
Csak térdelni tudott,végre megértette.
Beletörődött abba , hogy ha el akarja érni az erejének új szintjeit akkor a mesterének kell tekintenie és azt kell tennie amit mondok neki és nem vonhatja kérdőre a módszereimet.

Megint csettintettem, a Bauru pehely könnyű lett.
Mindenki levette a felszerelést és egy másodpercen belül mindenki visszakapta az erejét.
Ekkor automatikusan működésbe lépett az aurájuk,akaratuk ellenére.
Nem tudták irányítani azt az erőt ami előtört belőlük.
Hírtelen mindenki üvöltésben tört ki, a föld rázkódott alattuk.
Az energia ami felszabadult már vihart alkotott, a villámok cikáztak mindenfelé.

Ekkor hirtelen a harcosok izomzata megnőtt, 4x izmosabbak lettek mint eddig valaha.
De még mindig nem álltak le,az erőt a testük gerjesztette tovább.
Majd végül az aurájuk megszünt, a harcosok csodálkozva vizsgálták az izmaikat.

"Végre elértétek az Ultra első fokát,gratulálok."
"Ezt a formát akkor használjátok, ha feltétlenül nem kell ennél nagyobb erő allkalmazása."
"A Baurut hanyagoljuk holnapig, aludhattok anélkül."
"Addig is próbáljátok ki az új erőtöket."

/Emberek, mindenki megkapja a 120 kí-t, megérdemlitek/
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 19, 2008 2:32 pm

Mateku ahogy bement rögtön ki is ment. ~Én nem alszok inkább edzek. Mateku elkezdet koncentrálni és egy klont csinált magából.
-Na most menjünk harcolni.
A klon is úgyan olyan erős volt mint az igazi Mateku. De mégis az igazi győzött. Mikor már végzet lepihent egy fa lombja közt.



Köcce Broly
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 19, 2008 3:50 pm

Mikor láttam hogy mindenki elaludt kimentem edzeni jó messzire a többiektöl. Fel vetem a Baurut hogy mégtovább edzhesek és töbféle gyakorlatot végeztem elöször persze nem nagyon ment de pár óra mulva észre se vetem hogy nehéséget okoz és ugyan olyan jól mozogtam mint ha nem is lenne rajtam a Bauru.
Persze a mester észre vete hogy edzek és oda is jöt hozzám és azt kérdez te?
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2008 1:55 am

Amint levettem a Baurut, rögtön fel is mentem, is visszamásztam a hegyre. Belementem a kis tóba, és az erőm kibocsátására koncentráltam. A víz kicsit hullámzott, majd amikor maximumon voltam erőből belevágtam egy sziklába, és elkezdtem sorozgatni, majd ráküldtem 2 energiagömböt. Minden KI-m elfogyott, de azért még soroztam teljesen kifulladásig. Utána leültem a vízben, és meditáltam, azon belül az erőm növelésére koncentráltam. Másnap reggel még mindíg meditáltam, és mikor végeztem, megint maximumra emeltem az erőmet. A víz már jobban hullámzott, de aura még nem volt körülöttem. Ezután ismét soroztam a sziklát, ami már kicsit berepedezett az ütéseimtől és rúgásaimtól. Mostmár egy Gurlick Ball-t is kilőttem, amivel a sziklát szétvittem. Ezután már csak egy energiagömbre volt erőm, amit elhasználtam egy ,ásik sziklára. Egy jó 3 órán keresztül sorozgattam, azután vissza a vízbe, meditáltam, és ismét az erőm növelésére koncentráltam. Meditálás közben kék aura vett körül, ami semmilyen szelet nem csinált, csupán z erőm növekedését jelezte. Utána megint maximumra koncentráltam az erőmet, és már kék aura vett körül, amitől a víz már nagyon hullámzott. Minden ütésemtől repedt a szikla, majd egy idő után már darabokra tört. Kerestem egy új sziklát, amit sorozhattam, de 2 óra alatt ennek is vége lett. Megint meditáltam, és ismét a szokásos erőnövelésre koncentráltam. Már a víz nagyon hullámzott, és 5 ütésből szétvertem egy sziklát. Egy jó 2 hétig így edzettem külön, majd visszamentem a többiekhez.




//Köszi Broly, de most edzettem, erre kérek külön KI-t:P15 nap múlva irom a következőt.//
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2008 5:50 am

Mateku ahogy felkellt a fán észre vette hogy csak hajnal van.
-NA akkor még tudok edzeni.
Ahogy leugrot a fáról koncentrált és pár Shurikent lőt ki. Majd felüléseket csinált. Mikor megcsinált 100000 db-ot útánna úgyan anyi fekvő támaszt csinált. Majd felugrot a levegőbe és egy klont csinált.
-Most neked az a dolgod hogy sziklákat dobálsz felém.
-Rendben van.
Mikor elkezdte a klon dobálni Mateku mindegyiket szét rúgta.
-Most meg akkor harcoljunk.
Mateku egy köríves rúgással kezdet ami útán egy energiagömböt lőt ki. Majd a klon agogy a köríves rúgást kivédte nem tudta az energiagömböt.
-Na most akkor változ át és én maradok ebben a szintben.
A klon SSJ formát vett fel és támadot. Először egy ütés sorozatot inditot majd egy nagy Shurikent lőt ki. Mateku az ütéseknek nagy részét kivédte de a Shurikent nagynehezen kivédte. MAjd Mateku eltünt és a klon mögöt jelent meg. Mikor sikerült megütnie egy Shurikent lőt ki. A klon feladta a harcot.
-Nagyon jól fejlődök. Mondta a klon
-Ha már nem kell felvennem a SSj alakomat hogy legyőzzek egy SSj-s alakban lévő ellenfelet.
Majd a Klon vissza olvadt Matekuba. Mikor Felvette a súlyait amit Brolytól kölcsön vett észre vette hogy lehet rajta a nehézséget állítani. Beállitota 2 tonnára. Mikor már 5 órát edzet így akkor átállitota 20 tonnára most lasabban dolgozot de az izmai megfeszültek így a poloja elkezdet szakadni majd lerepült rólla. Mikor végzet megjelentek előtte a többiek és Broly is. Broly leszídta Matekut.
-Miért nem szóltál hogy elhozod a súlyokat.
-Mert edzeni akartam.
Majd Mateku a földbe súlyedt egészen 20 métert De még mindig állt nehezen.
-Mi volt ez?
-Egy lecke és egykis vizsga.
-És mi lett az eredménye?
Mateku most kihúzta magát nem görnyedt össze most már úralkodik nagyjából a Ki-jén. Majd Broly odaszólt neki.
-Átmentél.
Mateku ekkor kiugrot és elaludt.
VÉGE AZ EDZÉSNEK
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2008 7:54 am

/Isake, Mateku: mind a 2-en kaptok 50 kí-t + 20-at a jó reagokért, de Mateku ott sántít a dolog hogy be lehet a Bauru ruhán állítani a súlyt. Ez a ruha az istenektől van és tényleg benne van az animeben.De nekem tetszik, az animeben volt a Baurunak egy parancsa, úgy kellene átírnod a reagnak azon részét mikor átállítod a súlyt, hogy felveszed a Bauru-t és azt mondod "10 tonna" és működésbe lép. Ok
Ja és az Ultra szintért való edzés 120 kí-jét írjátok be a karakterlapotokba + ezt a 70-et. Very Happy /
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2008 10:50 am

Eljött az este, mind fáradtan vonultak a kunyhó felé, csak Thunder maradt.
Néztem egy darabig majd közelebb mentem hozzá.

"Thunder mára elég lesz ,kifáradtál."
"Még a végén belehasz."
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2008 11:00 am

-Nem nem lesz elég adig edzek mig elnem érem a 2.-szintet. És még tovább edzek csak akkor hagyom abba ha most edzel velem hogy még eröseb legyek. És hogy minél hamarab elérjem a 2.-szintet.-Mondta Thunder és a mester csak vígyorgot.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2008 1:43 pm

Este le sem vettem a Bauru-t, hanem abban aludtam vagy 2 órát, utána vissza a hegyre, és gyakorlatokat elismételtem. Próbáltam az aurám megtartani, hogy azzal még erősebb legyek, de ez elszívta minden erőmet. Már nem volt KI-m, mégis ütögettem a sziklát, csupán azért, hogy egy számot növeljek. Nem tűrtem a fáradtságot, de mégis teljesen kifulladtam, ami csupán a dühöt hajtotta bennem. A szemem egyre nagyobb része lett vörös, és mikor már teljesen eldurrant az agyam, a vörös szemeim kitörtek. A sziklát ismét szétvertem néhány csapásból, majd sikeresen megnyugodtam, és visszamentem pihenni.


//Erre nem kérek KI-t, ez nem arra szolgál//
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2008 2:36 pm

"Thunder gyere velem, hadjuk aludni a többieket."
Elmentünk a hegyek közé és ott mondtam neki hogy ha még edzeni akar akkor küzdjön meg velem.
Thunder meglepődött, de örült az ötletnek.
Felvette a harci pozíciót és támadott.
Én hárítottam és figyeltem mikor vet be nagyobb erőt.
Thunder észrevette , hogy ilyen szinten nem ér fel hozzám így rövid idő alatt felvette az Ultrát és úgy esett nekem.
Nagyon gyorsan sorozott, sok ütés eltalált.
Majd egy pillanat alatt olyat ütött hogy beszálltam a közeli hegy oldalába és a másik oldalán jöttem ki.
Bámulatos fejlődésen van túl Thunder , de még nincs az ereje csúcsán.

Ekkor a porfelhőből ugrottam elő és a kezemet összekulcsolva eltaláltam.
A földbe fúródott, majd igaz sérülten de újra nekemesett.
Bámulatos harc volt, igaz azért vonultunk a hegyekbe hogy ne ébresszük fel a többieket ,de a találatok hangja egészen a kunyhóig elhallatszott.
Végül én is megsoroztam Thunder amit nem tudott kivédeni és a hegybe csapódott.

Jó harc volt, Thunder elájult.
Felemeltem és visszavittem a kunyhóhoz, adtam neki egy babot amitől az ereje és az eszmélete is visszatért.
Majd így szólt:"Mester azért nem kellett volna akkorákat ütni, még a végén belehaltam volna."
"Nem Thunder annak ellenére hogy kiütöttelek álltad az ütéseimet és én még visszafogtam magam."
"Ennél már csak keményebb lesz az edzés, most pedig aludj, még sok munka vár ránk."
"Nemsoká 2 régi tanítványom fog megérkezni ide akik veletek fognak edzeni, megjegyzem nagyon erősek."
"Minden erőtökre szükség lesz ha le akarjátok győzni őket, ennyit mára és most alvás."

/Thunder a harcért 20 kí-t kapsz./


A hozzászólást Broly összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 22, 2008 4:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 7:06 am

Az edzés igen jól haladt, mindenki az elvártak felett teljesített.
3 nap telt el azóta hogy mindenki átválltozott az Ultra szintre és épp jókor jöttek azok akiket már régóta vártam.

Leszállt egy hajó a kunyhóhoz közel, kinyílt az ajtaja , de nem volt benne senki.
A többiek a hajó köré gyűltek, én messziről figyeltem. -"Végre megérkeztek."

A hajó ajtajánál hirtelen két alak jelent meg, kiszálltak és üdvözölték a többieket.

-"Üdv a nevem Shinok, a namek nemzetség harcosa vagyok.
-"Az én nevem pedig Orito Yarikashi és én egy Saiyan vagyok.

Közelebb mentem és üdvözöltem őket-" Shinok, Orito végre megérkeztetek.

A többiek értelmetlenül néztek, akkor mondtam el nekik kik ők valójában.

-"Ők a tanítványaim voltak évekkel ezelőtt, de a tanulmányaikat ideje korán befejezték."
-"Orito segített egy bolygó védelmében a teljes pusztulást elkerülve."
-"Shinokra pedig a Nameken számítottak, mikor egy zsoldoscsoport megtámadta és kizsákmányolta a népét."

Ránéztem a vendégekre és azután a Saiyanokhoz szóltam, -"Ti is ilyenek lehettek ha folytatjuk az edzést."
Szóltam Shinoknak és Oritonak hogy -"Mutassátok meg nekik."

Ekkor Orito egy pillanat alatt felvette az SSJ1-et majd az SSJ2-őt.
Shinok körül pedig egy 10 méteres aura képződött ,hatalmas szél támadt és a föld is megremegett .
Mind kettő körülbelül egy szinten volt, a Saiyanok-nak elállt a szavuk.

Orito és Shinok szólt-" A mester edzésével elérhető ez az erő számotokra is csak ki kell tartani."
-"Mester" : Orito és Shinok kérlelve mondták hogy tanulni jöttek vissza.
Orito: Mester, el szeretném érni az SSJ3-at, meg kell védenem a népem és ehez több erő kell.
Shinok: a Namek védelme pedig rám vár és még szeretnék fejlődni.

-"Rendben, a többiekkel fogtok edzezni."
-"Így kölcsönösen tanultok egymástól."
A harcosok öröltek ,hogy erős edzőtársak érkeztek
Broly: -"Ennek örömére együnk valamit, gyertek a kunyhómba, jut mindenkinek."
-"Tele hassal jobban megy az edzés."

/Orito és Shinok a + játékos karaktereim csak mint edzőtársként vannak a játékban.Ha valaki a nevükben akar írni azt velem beszélje meg mert gyártottam nekik egy karakterlapot is melyen a képességeik vannak.Szóval aki edzeni akar velük az elősször nekem üzenjen és én pedig reagálok rá OK Laughing/
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 23, 2008 6:50 am

/Remélem mindenki fantáziáját beindítottam az edzőtársakkal. bounce /
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue300/300Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue9999999/9999999Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue9999999/9999999Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 23, 2008 10:02 am

nos az enyémet igen
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 9:54 am

Úgy gondoltam, illene azért nekünk is bemutatkozni, ezért el is kezdtem.
-Hauchi Isake, 13 éves teljes vér Saiya-Jin vörös hajjal és szemmel^^''!-mikor befejeztem, kihúztam a zsebemből a kezem, hogy valami tiszteletet nyújtsak.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 10:06 am

Orito és Shinok kezet rázott Isake-vel.
Mindketten érezték Isake hatalmas erejét még így is hogy visszafogta.
Majd a Mesterére néztek és mosolygotak.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 11:02 am

Mateku is oda ment bemutatkozni.
-Én Mateku Yoshy vagyok.
Matekut éjszaka nehéz észre venni mert a ruhája fekete és a haja is. Majd elmosolyodik és megszoritja a két új ember kezét.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 11:13 am

Orito megszorította a kezét Matekunak.
Shinok nem fogott vele kezet, a tisztelet jelét mutatta.
Mélyen meghajolt és mosolygott.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 11:32 am

/Shinok nevében írok/
-"Broly Mester, had edzek Matekuval."
-Érzem hogy ki tudnám hozni belőle a maximumot is."
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 11:37 am

Mateku elvigyorodot.
-Csak nehogy belém törjön a nagy karod.
Mateku röhögöt és felkészült a harcra.
-És hova Menjünk kedves vagy gonosz ellenfelem?
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 24, 2008 12:06 pm

Halottam mit mondott Mateku Shinoknak.
Nem lustálkodhatnak a tanítványaim, azért is jó hogy jöttek.

-"Menjetek az erdő mélyére, ott nem zavar benneteket senki."
-"Vigyetek egy kis élelmet ha megéheztek."

-"És Shinok, ne fogd vissza magad."
Shinok bólintott és felszállt.

/Shinok nevében írok/
-"Kövess."
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 25, 2008 3:02 am

Thunder is megjöt végre és bemutatkozot Oritonak mivel csak ö volt ott.
-Üdv az én nevem Thunder örülök hogy meg is merhetlek. Thunder kezet nyujtot Oritonak.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 25, 2008 11:14 am

Shinok és Mateku elég gyorsan eltűntek, én, Thunder és Orito maradtunk. Nem igazán volt kedvem beszélgetni, ezért azzal húztam az időt, hogy leültem a padra.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Yardrat - Page 2 Left_bar_bleue0/0Yardrat - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Yardrat - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 26, 2008 10:15 am

Orito örült hogy hozzá hasonlóakkal edzhet.
-"Isake , Thunder akartok most edzeni?"

Orito le akarta tesztelni az erejük nagyságát,hogy mennyire veszélyesek a számára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Yardrat - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yardrat   Yardrat - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yardrat
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Egyébb bolygók-
Ugrás: