Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Hauchi Isake
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Thunder
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Broly
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Goku
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Mateku
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Gogeta
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Daniel
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Gorgon
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Yun Song
edzö terem Vote_lcapedzö terem Voting_baredzö terem Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
edzö terem Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
edzö terem Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
edzö terem Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
edzö terem Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
edzö terem Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
edzö terem Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
edzö terem Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
edzö terem Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
edzö terem Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 edzö terem

Go down 
+9
Hauchi Isake
Raizen
Gerto
Rolyy11
Goku
Thunder
Daniel
Broly
Gogeta
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Gogeta
Admin
Gogeta


Hozzászólások száma : 54
Age : 31
Tartózkodási hely : Új Vegeta
Registration date : 2008. Aug. 26.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue0/0edzö terem Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue0/0edzö terem Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue0/0edzö terem Empty_bar_bleue  (0/0)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: edzö terem   edzö terem Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 1:32 am

A Tér és idö szóbálya.

Nem lehet itt edzeni mindig.

A Ki adás: itt mindig a dupláját kapjátok amit Ki-t kaptok


A hozzászólást Gogeta összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 19, 2008 6:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Broly

Broly


Hozzászólások száma : 101
Age : 35
Tartózkodási hely : Yardrat
Registration date : 2008. Sep. 09.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue0/0edzö terem Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue0/0edzö terem Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue0/0edzö terem Empty_bar_bleue  (0/0)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re..........   edzö terem Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 1:59 am

Nem beszólni akarok de az Tér és Idő szobálya.
Itt egy év az 1nap a kinti világban.
Szóval igazán lassan telik az idő.
(jó hogy van ilyen az oldalon Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Gogeta
Admin
Gogeta


Hozzászólások száma : 54
Age : 31
Tartózkodási hely : Új Vegeta
Registration date : 2008. Aug. 26.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue0/0edzö terem Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue0/0edzö terem Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue0/0edzö terem Empty_bar_bleue  (0/0)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 6:26 am

Bocs fére nyomtam de kössz hogy szoltál.
Már ki is javitom.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 8:12 am

Mikor hallottam Thundertől hogy felköthettem a gatyámat akaratlanul is felnevettem és jó egy 2 percig nem birtam abbahagyni de miután láttam hogy nem tréfának szánta kicsit komolyabb arcot vágtam és probáltam nem nevetni a beszédem közben.
-Rendbe ha te mondod akkor biztos úgy van és akkor ne is huzzuk az időnket.
Majd mikor beléptünk hirtelen egyre nehezebbnek éreztem minden végtagomat és utánna minden egyes mozdulatom nehezebb volt mint az áltlagos de még így is beálltam harcállásba és jól Thunder szemébe néztem.
-Akkor kezdhetjük?
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitimeHétf. Jan. 12, 2009 10:42 am

Láttam hogy Daniel már kezdeni akarja és azt mondtam. -Elsönek azért fogunk edzeni hogy minélhamarab elérd az elsö szintet, utána pedig fáradásig fogunk edzeni és csak akkor fogunk vissza változni szupercsilagharcos alakbol ha alszunk. Mondtam és azzal harciálásba áltam és vártam hogy Daniel kezdjen.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: edző terem   edzö terem Icon_minitimeHétf. Jan. 12, 2009 4:56 pm

Láttam hogy Thunder harc állásba áll és utána amiket mondott bolintottam egyett és ahogyan gondoltam csak védekezett de én nem hagynak abba mindenképpen csak támadtam, támadtam és az egyik pillanatban hátrább ugrottam és egy sima enerigasugarat lőttem és kiváncsian vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitimeSzomb. Jan. 24, 2009 6:56 am

Mikor láttam hogy az energia sugár felém jön ugyan ugy löttem én is egyet igy felrobant mindt kettö, a füstböl komolyan néztem Daniel-re és azt mondtam. -Ne játszadoz, ha nem harcolj azért vagyunk itt hogy erösebéválj szoval gyerünk. Mondtam Danielnek és elindultam felé és utána eltüntem a szeme elöl és melete jellentem meg és oldalba rugtam amitöl elrepült és utána vártam a reakciot.


//Bocsi hogy ilyen késön írtam vissza csak nem nagyon értem rá//
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem Icon_minitimeSzer. Jan. 28, 2009 9:40 am

//Semmi gond az a lényeg hogy folytassuk Very Happy//

Mikor láttam a füstött azon kevésbé lepődtem meg bár egy kicsit másra számítottam de utánna amikor egy rugást éreztem az oldalamba és eléggé hátrább repültem és mikor végül megállítottam magamat a bal kezemmel odafogtam ahol Thunder megrugott majd hallottam utánna amit mond és kicsit felnevettem.
-ÁÁÁ ugyan már.....ezt csak egy kis bemelegítésnek szántam.
-De igérem hogy mostantól nem fogom magamat vissza.
És ekkor megindultam Thunder felé de még mielött odaértem volna egy apróbb energiagömbött dobtam felépje amit tudtam hogy ki fog védeni de ekkor következett a tervem második része hogy eltüntem és mikor Thunder lazán elütötte akkor megjelenttem felette és egy jó nagyott ütöttem amitől lefele kezdett zuhanni és megint megjelnttem de ekkor már alatta és amennyira csak tudtam hasba térdeltem majd egy fordulat rugással elrugtam magamtól és egy ujabb támadás inditására készültem amiből meglátjuk hogy mi lessz és ebből kifolyoglag meglátom hogy mit tartogat nekem még Thunder a tarsolyában.
-Na lássuk mit tudsz!!
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitimeCsüt. Jan. 29, 2009 3:56 am

Daniel rögtön elindult felém és dobot felém egy energia gömböt amit persze könyedén kivédtem azután pedig Daniel el is tünt és akkorát ütöt hogy elkeztem zuhani és észre vetem hogy alatam is megjelent de már késö volt és hasba térdelt aztán pedig egy forgorugásal elrugot aztán megint megakart támadni de eltüntem és háturol lefogtam és azt mondtam.
-Na kitomboltad magad Daniel? -Ne gondold hogy ilyen könyen leteritesz csak enyivel, még csak most jön az igaziharc. Mondtam. Aztán feljebdobtam Daniel és olyanerösen gyomron vágtam amilyen erösen csak lehetet és utána megfogtam a lábát be pörgetem és még magasabra dobtam aztán azt üvöltötem. -Rájjjj-Zeeeen-Gáááán.(Úgyan olyan mint a ka-me-ha-me-ha csak vörös szinü.) És egy vörösen izó lángcsova ment Daniel felé amit még nem volt képes kivédeni és lezuhant, de láttam hogy probál felkelni és oda mentem hozzá. -Daniel gyerünk állj fel tudom hogy képes vagy rá!! Üvöltötem Daniei-re. -Ha ez egy igazi harc lett volna már halotlenél és én nem akkarom hogy meghalj ugy hogy állj fel!!
Láttam hogy Daniel probál felálni de nem nagyon megy neki és ugy gondoltam hogy elmegyek. -Hát rendben ha nem álsz fel nem tanitalak. Mondtam és hátatforditotam és elakartam indulni de halotam hogy Daniel felált és azt mondta.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem Icon_minitimeCsüt. Jan. 29, 2009 5:54 am

Az események mintha felgyorsultak volna egyszer csak Thunder a magasba repitett aztán hasba vágott amit nagyon éreztem de még küzedni akartam aztán azt éreztem hogy Thunder megfogja a lábam és elkezd pörgetni aztán egy vörösen izzó energia jönn felém amit nem tudtam kivédeni és mikor lezuhantam hallotam ahogy Thunder velem beszél és hogyha nem kellek fel akkor nem is fog tanítani.
Olyannyira komolynak tünt amit Thunder mondott hogy még a fejembe is halottam egyre többször és mindig ugyan azt...Nem tanitalak. Ekkor ökölbeszóritottam mindkét kezemet majd lassan feálltam és csak a düh volt bennem.
-Rendben tudom most sokkal erősebb vagy nálam de ha tényleg azt hisszed hogy csak úgy hagyom is magamat akkor nagyon is tévedsz!!
-Mindent elkövetek hogy ne valjak kudarcot és ezt be is bizonyitom!
Azán ezután nekirontottam Thundernek és nagy ökölpárharcot vitunk de az ütéseim nem találtak célba és ettől egyre idegesebb lettem és ekkor alkalmaztam az elütős módszert hogy egyszer egyik odalról ütök máskor meg a másikról de még ez is haszontalan próbálkozás volt. Ekkor hátrébb ugrottam és dühömmel egybetéve sorozatos enerigagömböket szórtam Thunerhez amitől füst kelezkezett és minden egyse lővéstől egyre nagyobb lett majd abba hagytam és nagyokat sohajtóztam és még nem tudtam mi van a füst mögött.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitimePént. Jan. 30, 2009 4:41 am

Mikor Daniel felált, megfordultam és halgatam hogy mitt mondot Daniel. -Rendben tudom most sokkal erősebb vagy nálam de ha tényleg azt hisszed hogy csak úgy hagyom is magamat akkor nagyon is tévedsz!!
-Mindent elkövetek hogy ne valjak kudarcot és ezt be is bizonyitom! Mondta Daniel és nekem rontott. Daniel megsorozot pár energia gömbel és nagy füst kellet kezett, mikor a füst eltünt mosolyogtam és azt mondtam. -Örülök Daniel hogy nem adod fel és hogy feláltál harcolni. Mondtam és utána komoly arcal még aszt mondtam. -De ennek most vége. És átt változtam SSj1-be és nekirontotam Daniel-nek teljesen egyenesen. Daniel még probált energia gömböket dobálni felém de könyedén kivédtem és elég erösen gyomron vágtam Danielt aki elájult és a földre eset. Miután földre eset vissza változtam normál alakba és azt mondtam. -Jól haladsz Daniel hogy elérd az SSj1-et, de még fejlödnöd kell. Miután ezt elmondtam megfogtam Danielt és vissza vittem a pihenni hogy aztán ujra folytasuk az edzést.(A tér és idö szobályában lévö pihenöre gondoltam).
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem Icon_minitimePént. Jan. 30, 2009 9:28 am

// Nahát tök jó ez a kép Very Happy//

Miután eltünt a füst láttam ahogy Tunder csak áll és semmi baja majd amiket mondod oly komoly volt hogy magam is alig hittem a szememnek aztán az utólsó mondata szinte félelmet keltő volt, -De most ennek vége.
Majd ahogyan átalakult első formába szinte teljesen ledermedtem elejinte majd egyszer csak valahonan mégis bátorságot meritettem és még egy pár energiagömböt dobtam Tunder felé de ekkor hirtelen egy nagy fájdalmat éreztem a gyomromban amitől egyre gyengébbnek éreztem magamat majd még egyszer ránéztem Thunderre és utánna minden elsőtétült. Mikor ujra láttam körülöttem minden sötét volt és teljesen egyedül éreztem magamat és sehol se volt senki kezdtem aggódni hogy hol lehetek de tudtam hogy nem hallhatam meg de nem tudtam megmondani magamnak hogy mégis hol lennék hisszen ha álmodnék akkor az nem lenne ilyen komor, nyirkos hanem csak is szép melyben megvalósulna az amire mindig is vágytam.....én legyek a legerősebb és nevem hallatán mindenkinek félelme kelne. Ekkor hirtelen valami furcsát vettem észre a nagy sötétségben. Elejinte nem láttam tisztán de ahogyan egyre közelebb értem egyre tisztábban láttam és ekkor nagy döbbenet lett urá rajtam. Thundert láttam SSJ1-be és csak állt elöttem szemében láttam a mogorvást a düht mely ki fejezte hogy mennyire csalódott bennem.
-Tunder igérem hogy most sokkal jobb lesszek és addig nem állok meg amig el érem végre az első szintett.
/Ezt a mondtatott annyira hangosan mondtam hogy a valóságban Thunder mindenképpen meghalotta./
De Tunder nem válaszolt hanem csak kezével átüttöte a testemet és egy nagy lyuk lett a hasamnál és ekkor hirtelen felhajoltam az fekvésből ülőre és kinyitottam a szememet és Tundert láttam magam mellett.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitimePént. Jan. 30, 2009 10:29 am

//Kösz szépen Very Happy//

Láttam hogy Daniel végre felkellt és azt mondtam neki. -Daniel büszke vagyok arra hogy tanithatlak, még sosem volt tanitványom de büszke vagyok hogy tanithatlak. -Most egyél és melegits be utána folytatjuk Mondtam. Elindultam kifelé de még a felyemet vissza forditotam és azt mondtam. -Ja igen mielöt elfelejteném kb 1 hétig aludtál, de most egy kicsit elmegyek edzeni egyedül és ha vissza jötem folytatjuk az edzést. -Valamitt még megkell probálnom. Mondtam és elindultam kifelé. Miután elhagytam a "házat" jó messzire mentem edzeni kb4 órát edzetem elég keményen SSj1-ben és éreztem hogy valami történik velem és egy nagy energi löket szabadul ki belölem amitöll elértem az SSj2-öt. Egy kicsitt megvoltam lepödve de örültem neki így még +2órát edzetem hogy azért ki ismerlyem az erömet. Mikor ezt befelyeztem elindultam vissza felé normál alakban, mikor megérkeztem leszáltam és látam hogy Daniel felkészült a harcra. -Daniel, felkészültél az edzésre? Kérdeztem Daniel-t.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem Icon_minitimePént. Jan. 30, 2009 11:27 am

Mikor hallottam hogy Thunder azt mondja -Büszke vagyok hogy engem tanithatt és még nem volt ilyen tanitványa kicsit mintha megenyhültem volna és elöször valami jó is került az életembe aztán ugy is tettem ahogy Thunder mondta annyit ettem hogy csak na alig birtam megállitani magamat hiszen Thunder szerint egy hétig aludtam nem csoda hát hogy most annyit eszek de egyszer csak arra lettem figyelmes hogy egy sokkal nagyobb erőt éreztem Thundertől mint eddig vala is gondoltam volna és később láttam hogy megérkezik Thunder és kérdezi tőlem hogy kezdhetjük-e az edzést ujra én meg egyból igent mondtam.
Mikor kiértünk és egymással szembe álltunk egy nagyobb levegőt vettem de most az egyszer örülöttem hogy olyan tanít mint Thunder de még az elött hogy elkezdtük.
-Thunder csodás hogy elérted a következő szintett alig várom hogy lássam hogy most mire vagy képes.
-De most én is kiváncsi vagyok valamire azt hiszem itt az ideje és valamit meg kell próbálnom.
És ekkor gerjesztettem az erőmet egyre csak jobban izmaim teljesen megfeszültem és egyszer csak sikerült.Sikerült. SSJ1 lettem.
Annyira büszke voltam magamra még az ördőgi mosoly is visszatért az arcomra pedig már mintha el is felejtettem volna.
-Akkor hát kezdük el és igérem ez nem lessz egy egyszerű menet.
Majd harcállásba áltam.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2009 2:39 am

//Daniel ez a kép sokkal joban illik a karaktered hez:D//Reagnak írd amitt én: Harc/Edzés//

Láttam Danielen az elszántságot hogy harcoljon és hogy megmutasa mitt tud az ujj erejével. ~Gondoltam hogy rögtön az SSj1-ben akkar majd harcolni na mindegy akkor én is így teszek. Gondoltam magamban aztán egyhelyben álltam és átt változtam SSj1-be.(Valahogy így edzö terem Gogeta1_www.kepfeltoltes.hu_) Miután átt változtam SSj1-be láttam Danielenn hogy csodálkozik, de nem tudtam hogy miért. ~Lehte hogy azt várt hogy rögtön SSj2-ben harcolok vele. Gondoltam magamban aztán azt mondtam. -Daniel készüljfel mert most jön az igazi harc. És ahogy ezt kimondtam már neki is rontotam Danielenik. Rögtön egy sima gyors ütésel keztem amitt edig nem bírt kivédeni de most csodálatos módra kivédett, aztán ökölpárharcba keztünk amitt ugyan olyan ügyesen védet de még nem volt az igazi. Mikor éppen Daniel ütni probáltt megfogtam a kezét és átt dobtam magam felet és azt mondtam. -Lassú, Még lassúak a mozdulataid Daniel. Ahogy ezt kimondtam Daniel egy energi gömböt dobot felém amitt én elugrás közben háritotam és kétt ugyan olyan energia gömbel löttem felé. Aztán vártam hogy mitörténik.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2009 4:46 am

//Nagyon szépen kösszönöm nehéz is volt egy ilyet találni amin max egy apró igazitás kell Very Happy Very Happy //

Ahogyan állt elöttem és SSj1-be alakult kicsit megvoltam lepődve mert arra számittottam hogy megtudhatom hogy vajon milyen lehet az uj erej aztán láttam hogy egy egyszerű ütéssel probálkozik amit kivédtem majd szép ökölpárbajba kezdtünk és egyszer csak azt hallom Thundertől -Még mindig lassuak a mozdulataid, és ezzel együtt megfogta a kezemet és áthajitott felette de ekkor én egy enerfgiagömbött dobtam feléje persze erre Thunder nem csak hogy kivédte hanem még meléje még kettőt dobot amit egyszerüen kikerültem majd Thunder elött teremtem és molygos arcall mondtam.
-Lehet hog mos kicsit lassúnak látsz de napról napra gyorsabb leszek.
-És ezek a trükjeidet már láttam mutass hát valami ujjat.
Ezzel ujra elüntem és ahogy még a legelején amikor gyengébb voltam egy ütésem se ment be a elünéses mondszerrel most annál nagyobb meglepetést okoztam Thunderrel és minden ütésem bemet és mikor láttam hogy Thunder megprobálna védekezni de nem jól jó nagyokat nevettem majd folytattam tovább a támadásokat és vártam hogy erre vajon mit lép. Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2009 5:34 am

Mikor Daniel azt mondta hogy ezeket a támadásokat látta, és azt akkart hogy mutasak valami ujjat akkor ugy gondoltam hogy miért ne. Daniel ütött tovább és nem védekeztem és még egy nagyobb ütést adot egyenesen az arcomba amitöl hátra csusztam és hátra hajoltam olyan nagy volt az ütés, de nem estem ell hanem hátra hajoltam az ütéstöl és utána vissza álttam és azt mondtam. -Lehet hogy gyorsabb leszel de még nem vagy olyan gyors mint én Daniel. Mondtam és eltüntem Daniel szeme elöl, Daniel rögtön azt hitte hogy mögöte jelenek meg és folyamatosan védte a hátátt. De én nem mögé hanem rögtön elé jelentem meg és gyomron soroztam, utána pedig egy forgorugásal elrugtam amitöll a föld felett repült de rögtön utána mentem és alulról felrugtam aztán ahogy repült felfele a rugástol utána repültem és egy 1-kezes rajzengan-nal hasba vágtam amitöl zuhant lefelé és bele csapodott a talajba. Én fentröl néztem Danielt és amikor láttam hogy felált azt mondtam. -Daniel már csak 5-napot tölthetünk itt és én még csomó mindent tanitani akarok neked, szóval húzz bele. Mondtam és vártam a reakciót.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem Icon_minitimeSzomb. Jan. 31, 2009 1:29 pm

Annyira hirtelen tőrtént minden hogy tényleg egyszer csak a földön éreztem magamat aztán mikor felkeltem halottam Thundertől hogy már csak 5 napot maradhatunk az edzőterremben és ekkor felnéztem Thunderre.
-Hát akkor hát ne lazsáljunk hanem itt az ideje hogy 4-szer olyan keményen edzünk mint eddig mert ha nem akkor kárba vész az eddigi tanitásaid és ahelyett hogy előre fejlődtem volna ibkább az elenkezője történik meg.
És ahogyan ezt elmondtam egy nagyobb Garlic Gun-t kezdtem el csinálni ami sokkal erősebb volt mint egy normál szintü majd a végén egy lila energianyalább melynek végén egy nagyobb gömb haladt Thunder felé.
-Gaaaaaaaaaaarrrrrliiiiiiiccccckkk GGGuuuuuuuuunnnnnn!
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2009 3:29 am

Fentröl láttam hogy Daniel elkezded csinálni egy Garlic Gun-t, ami egy kicsitt más volt és erösebb nek is tünt. Daniel elkezte felém lönni így hát én meg bevetettem a rajzengant. -Super Raaaaj-Zeeen-Gaaaaannn!!! Üvöltötem el magam és Daniel felé írnyitottam a támadást és a kétt támadás egymásba csapodott. Elsönek ugy tünt hogy a kéttámadás ugyanojan erös, de aztán a rajzengan kezte elnyomni a Garlic Gun-t, de Daniel rákontrázott és felrobant a kétt támadás és mind ketten elrepültünk jó messzire. Miközben magatehetetlenül zuhantam lefelé, de mielöt lezuhantam volna átt változtam SSj2-be és rágerjesztettemedzö terem 4_www.kepfeltoltes.hu_ és a föld felet áltam meg amiben elég nagy kráter keletkezet az erömtöl. Utána uda mentem a kráterhez már SSj2-ben, ahol Daniel állt hogy megnézem mivan vel és oda ordittotam. -Daniell élsz még!? Kérdeztem töle. -Ha még bírod akkor folytatjuk az edzést de ha nem akkor megtanitom neked a rajzengant. Mondtam és vártam hogy mi történik.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2009 9:06 am

Elöttem hát az én Garlic Gun-mat és akkor láttam hogy Thunder is elővi a saját techinkáját és amikor a két gömb egymásba ért teljesen egy erősek voltak így egyikse tudta elnyomni az egyik a másikat így hát rákontráztam és ekkor hirtelen felrobbant és nagylőkést éreztem amitől nagyon elcsusztam pár méterre és még egy nagy kráter hagyott a végén. Elejinte mozdulni se birtam aztán odajött hozzám Thunder és akkor éreztem hogy itt az alakom mé egy meglepetésre. Mikor kérdezte tőlem hogy élek nem válaszoltam olyannak tettetem magamat mint aki nagyon gyenge aztán utánna másodszor is megkérdezte tőlem és mondta ha már nem tudom folytatni a harcot akkor megtanítja nekem az ő technikáját és mivel nagyon közel volt hozzám hát léptem. Hirtelen felugrottam és egyenesen az arca közepébe vágtam az öklömet ami nem hogy semmi sem ért Thunder ellen de nekem fájt és ekkor vettem észre, Thunder átalakult SSJ2-be. Mikor megláttam alig tudtam szóhoz jutni és levegőt se vettem szemeim meg nagyban forogtak majd visszaalakultam normálban és nagy nehezen kinyögtem.
-Szeretném megtanulni tőled ezt a remek techinkát.
És vártam hogy mi lessz erre a válasza.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   edzö terem Icon_minitimeHétf. Feb. 02, 2009 1:04 am

Láttam hogy Daniel hirtelen feltünik a és arcon vág amitt megsem éreztem, aztán azt mondtam. -Helyesen döntötél hogy nem folytatod a harcot Daniel. -Most akkor megtanitom neked a Rajzengánt de mielött megtanitanám arra kérnélek hogy ígérd meg nekem hogy ezt a teknikát senkinek nem tanitod meg, mert ez a teknika nagyon erös és havalaki rossz célra használná akorr a bolygót bisztosan elpusztitanák vele. Mondtam és még hozzá tetem. -Ezt a teknikát ugy fogom megtanitani neked hogy végig SSj1-ben leszel, és ha normál alakban is használod ezt a támadást akkor olyan mint ha SSj1-ben használnád, de persze miután megtanulod SSj1-ben is erösebb lesz. Mondtam. -Na jó akkor kezdjük, változ ujra SSj1-be és koncentrálásal probáld a kezed be gyüjteni a Ki-t és adig gyüjtsd amig nem érzed hogy melegitti a kezed, ha ez síkerül akkor meg van az elsö lépés. Mondtam és vártam hogy mitörténik.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem Icon_minitimeHétf. Feb. 02, 2009 2:33 am

Mikor visszaalakultam normálban Thunder mondta hogy helyesen tettem de végülis bekellet látnom hogy így nincs esélyem és inkább büszke vagyok a mesteremre és arra is hogy én lehetek a tanitványa és akkor elmondta Thunder hogy hogyan fogja nekem megtanitani az ő techináját ami később olyan lessz még normálban is mintha át lennék változva és még ráadásul átalakulva még erősebb. Így hát azt tettem amit Thunder mondott és megesküdtem arra hogy senkinek nem tanitom tovább mert ez egy nagyon veszélyes technika majd utánna átváltoztam ujra SSJ1-be edzö terem NormalBrollyGif_www.kepfeltoltes.hu_ahogy mondta Thunder és elkezdtem kocentrálni és nagyon nehezen ment azt hittem hogy már nem is fog sikerülni mikor egyszer csak megtörtén taz amit Thunder mondott, éreztem valamit a kezembe.
-Nézzd Thunder!!!
-Sikerült!!! -Sikerült!!
-És innen mi jönn?
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitimeHétf. Feb. 02, 2009 3:08 am

Láttam hogy Danielnek sikerült az elsö lépés és várta hogy hogyan tovább. -Rendben Daniel ahogy most haladsz lehet hogy hamar megtanulod. -Most ted mind a két kezed hátra és és gyurd össze mindkét kezedben lévö kitt, de ovatosan mert ha tull gyorsan csinálod akkor felroban de azért lassan se csináld. Mondtam Láttam hogy Daniel kezdi össze gyurni de a kezében felrobbant. -Jóvan láttom gyorsan gyurtad össze de nem volt rossz csak így tovább, nem gond most probáld meg mégegyszer. Bíztatam Danielt és láttam hogy megint meg csinálja és látam hogy ez is síkerült nek és oda orditottam neki. -Most probáld megtartani és egy nagyobb löketel pobáld elöni!!! Orditotam Danielnek messziröl hogy ha felrobana ne kerüljek bell, de ez Danielen függ hogy felroban e.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem Icon_minitimeHétf. Feb. 02, 2009 3:47 am

Mindent úgy teszek ahogyan Thunder mondja és megtettem mindkét kezemet hátrattem de valószinüleg túl gyors lehettem mert tényleg felrobbant és Tunder mondta is utánna hogy sebaj majd a következő biztosan sikerülni is fog így hát ujra megprobáltam és akkor eléggé bizonytalan volt sőt nagyon kétséges volt hogy ez is felrobban de végül nem és akkor Thunder elkiáltotta magát: -Most dobd el de gyizás mert ez tényleg veszélyes és fel is robbanhat és akkor nagyon csúnya vége lessz mindennek.
Elejinte nem mertem eldodni de hát biztam abba hogy sikerül és abba is hogy képes vagyok rá így hát egy lapra mindent becsuktam szememet és eldobtam és vártam egy picit. Mikor kinyitottam a szemet nagyott sóhajtottam azt án Thunderre néztem.
-Ezek szerint tényleg sikerült??
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem Left_bar_bleue1452/1597edzö terem Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem Left_bar_bleue4356/4791edzö terem Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem Left_bar_bleue13068/14374edzö terem Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitimeHétf. Feb. 02, 2009 4:02 am

Messziröl láttam hogy Daniel-nek sikerül és egy nagy vörös labdátt dobott el és az felrobant. Utána oda mentem és azt mondtam. -Rendben ez volt a harmadik lépés, most jön az utolsó lépés nem mondok semitt csak megmutatom hogy csináld az a lényege hogy mond a teknika nevét és akkor erösebb lesz és persze jobban is sikerül. Mondtam aztán mutattam. Beterpesztetem a kezemet hátra huztam és azt mondtam. -Raaaajj-Zeeenn-Gaaaaaaan!! Üvöltötem és elöre nyujtotam a kezemet mikor kimondtam hogy Gan. És egy hihetetlenül erös Vörös csóva ment a semmibe. Aztán nagy robanás és csend és azt mondtam. -Na Daniel valahogy így csináld és ha síkeül akkor egyelöre ennyi és mehetünk. Mondtam aztán Daniel neki állt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





edzö terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
edzö terem
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Denden palotája-
Ugrás: