Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Hauchi Isake
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Thunder
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Broly
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Goku
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Mateku
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Gogeta
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Gorgon
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Yun Song
edzö terem - Page 2 Vote_lcapedzö terem - Page 2 Voting_baredzö terem - Page 2 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
edzö terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
edzö terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
edzö terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
edzö terem - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
edzö terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
edzö terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 edzö terem

Go down 
+9
Hauchi Isake
Raizen
Gerto
Rolyy11
Goku
Thunder
Daniel
Broly
Gogeta
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 02, 2009 8:35 am

Mikor megmutatta Thunder hogy hogy hogyan kell csinálni megpróbáltam én is.
-Raaaaaajjj Zeeeeeeeeenn Gaaaaaann!
De semmi sem történt igy hát így próbálkoztam egy jó darabig aztán hirtelen olyan éhesnek és fáradtnak éreztem magam így hát abba hagytam és odaléptem Thunder elé.
-Bocs Thunder de annyit edzettem ma hogy nem birok már semmi másra koncentrálni csak egy nagy adag kajára és egy piciny alvásra. Thunder nem válaszolt hanem tovább edzett így hát mikor ettem is ittam is elmentem hát sludni egy picit de szeritem alig aludhattam pár órát mert Thunder kidobott az ágyról és azt mondta.
-Most megfogod csinálni!
-Hát jó. válaszoltam neki és akkor ujra megprobáltam és minden úgy ment mint Thundernél és a végén.
-Raaaaaaaajjjjjjjj Zzzeeeeeeeeennnnn Gaaaannnnnn! Sikerült egy gyögyörő vörös energiát lönöm ami késöbb felrobbant és nagyon oda voltam az öröömtől és egyből odarohantam Thunderhez.
-Látad Thunder??
-Látad??
-Mit szólsz hozzá milyen volt?
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem - Page 2 Left_bar_bleue1452/1597edzö terem - Page 2 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem - Page 2 Left_bar_bleue4356/4791edzö terem - Page 2 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem - Page 2 Left_bar_bleue13068/14374edzö terem - Page 2 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 02, 2009 11:14 am

Láttam Daniel-nek végre sikerült és örömel rohant oda hozzám és azt mondtam. -Nem volt rossz majd tanulod még gratulálok, szoval mennyünk innen a várossban meghívlak valamire mitt szólsz hozzá? Kérdeztem Danielt és elindultunk kifelé. Már majd nem kint voltunk mikor Daniel kérdezni akart tölem valamitt. Mire én. -Ha nem fontos most hagyuk és menjünk a városba. MOndtam és közben vigyorogtam.

//Daniel írj a fö város hozz//
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2009 5:50 am

Nah...vajon hány KI adjak egy ilyen remek edzésre? Hosszas gondolkodás után 250-re jutottam!!!
Fejenként 250 KI-t kaptok a remek postokért! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kezdés   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 1:15 am

Amikor visszatértem a földre az edzőterem mellet kötöttem ki!És mondtam:
-ha már itt vok akkor edzek egy kicsit!
És egyből 300 felülés és 300 fekvő.És még edzetem tovább
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés után   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 2:08 am

Edzés után elkezdtem keresgélni hogy van itt-e valaki
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Mester   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 3:16 am

Találkoztam 1 emberel és éreztem benne a nagy energiát. Nem tudtam hogy ki az...de ő megszólalt:
-Helló!Én vagyok Jas.Egy nagy mester.
Mondta.
-Helló!Én meg Rolyy vagyok és nagy harcos akarok lenni.
-Hát ha akarod én edzhetlek.
-Hát jó!
És elkezdtünk edzeni!
Mutatott új technikákat.
1.A védekezést gyakoroltuk
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 3:17 am

A mesterem Ferna-val kezdett edzeni, ezért én gondoltam ellátogatok ide, és itt gyakorlok.
Először minden erőmet előhívtam, és egy hatalmas aura jelent meg körülöttem, majd lőttem pár Gurlick Gun-t a semmibe. Mikor célba ért, hatalmas robbanást láttam a távolban. Ezután ismét előhívtam a teljes energiámat, és nyomtam 10000 felülést és 10000 fekvőtámaszt, majd egy hosszú ütés és rúgás sorozatot. Legalább 10-szer elismételtem ezt, majd egy új vendég érkezett, mégpedig Ferna.
-Neked nem a mesterrel kellene edzened?-kérdeztem egy mosoly kíséretében.
-Elengedett egy kis ideig! Minden mozdulatunkat követi, figyel bennünket! Azt mondta, hogy ismét harcoljak veled!
-Rendben, kezdjük!-most hagyta, hogy én támadjak először. Megütöttem volna, de eltűnt, és mögöttem jelent meg, amit az követett, hogy belerúgott a földbe.
~Mi történt? Eddig nem éreztem az erőkülönbséget...De most már érzem, hogy sokkal erősebb mint én!~Gondolataim ezen a témán "álltak", majd ismét megpróbáltam megtámadni, de ezúttal rengeteg energiát szabadítottam fel én is. Nekimentem, de nem mentem semmire, olyan könnyen védte az ütéseimet, mintha egy 10 éves kezdővel harcolna.
-De...de...ez lehetetlen! Hogyan fejlődtél ennyit?
-Sikerült felszabadítanom a bennem rejlő erőket. Mint amikor te harcoltál az ismeretlen támadónkkal, és a düh hatására borzalmasan erős lettél. Ezt én is meg tudtam volna...de most, hogy az a harci erő az alap nálam, semmi esélyed!-mondta el a történetet, ami persze egyre jobban érdekelt.
-Hehe...-kis mosoly-Alábecsülsz! Azt hiszed, hogy én nem tanultam meg irányítani az erőmet??
-MI?
-Bizony!! AKKOR MOST FIGYEEELJ!-az energiaszintem mintha ugrott volna egyet...Nagyon erős lettem.
-Nah, támadok!-Ferna ijedten próbált meg védekezni, de ezúttal nem tudott. Kapott egy hatalmasat a gyomrába, majd arcon rúgtam. Befejezésként egy Gurlick Gun-t lőttem rá. Leszakadt róla a felsője, és nagy nehezen felállt.
-He...he...nem tudom, mikor sajátítottad el ezt az erőt...de egyszer úgy is legyőzlek! Azonban most mennem kell...Viszlát!-azzal eltűnt. Folytattam volna tovább az edzést, de egy idegen jelenlétét éreztem, kíváncsi voltam, hogy ki az.
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 4:03 am

2.Az erőmet nézte meg mennyire erős vagyok
3.A technikáimat nézte meg
És mondta hogy most gyakorolj sokat most mennem kell.És eltűnt.Én éreztem hogy van még itt valaki.Az erő után mentem.Láttam hogy van ott valaki.Odamentem és mondtam:
-Helló!Te ki vagy?
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 5:48 am

Az új érkezőt szúrós tekintettel figyeltem, majd megszólalt.
-Helló! Te ki vagy?
-Csá, a nevem Gerto!-válaszoltam.-És te ki vagy?-asszem egyértelmű, hogy ezt a kérdést tettem fel.
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 11:35 am

-Helló!Én vagyok Rolyy...
És éreztem hogy nincs nálam nagyobb ereje!
-Jössz velem edzeni?
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 11:41 am

~Hmm...bízhatok benne?~Kérdeztem magamban, majd válaszoltam.
-Rendben!~Nincs nagyobb ereje, mint nekem, pedig most visszafogom magam rendesen, tehát ha megtámadna, nem sok esélye lenne a győzelemre!~
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 11:45 am

-Oké remek!Akkor kezdek én.
És rátámadtam...de ő gyorsabb volt.
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 12:11 pm

Edzőtársam támadott, de nagyon gyenge volt.
-Pff...-jegyeztem meg, majd kitértem a támadás elől, elkaptam a kezét, és a hasába vágtam egy energiagömböt, amitől egy kicsit elrepült.
-Mondd, mekkora a harci erőd?-kíváncsi voltam rá, hogy mennyi KI-je van.
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 14, 2009 12:42 pm

Amikor megütött mondtam:
-Szép volt!
Kérdezte:
-Mondd, mekkora a harci erőd?
-250 ki
És ezután rátámadtam de ezt nem védte ki és elterült.Én felrepültem és 1 egykezes gömböt küldtem rá.De nem találta el.
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2009 1:04 am

~Ilyen ütésekkel egy évekig sorozhatna...250 KI az nem annyira kevés, miért nem használja fel?~Kérdeztem magamban, majd megszólaltam.
-Ismered azt a szót hogy energia kontroll?-kérdésemre természetesen nem vártam választ. Hátba rúgtam Rolyy-t, aki ettől repült egyet, majd egy erős Gurilc Gun-t nyomtam utána, amit egy nagy robbanás kísért.
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2009 1:33 am

-áhhh...nagyon sokat edzel szerintem.
És összeszedtem minden erőmet és energia kontrollt csináltam.Éreztem a nagy erőt most bennem is.Hasba rúgtam és ezt már jobban megérezte mint a többi ütésemet és szétterült.Én felrepültem és egykezes gömböt csináltam és ez is eltalálta.
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2009 4:51 am

-Na végre valami!-szóltam Roly támadása után.
-Én jövök!!-azzal minden energiámat összeszedtem, és 650 KI-ra növekedett az erőm. Megtámadtam egy sorozattal, és azt is alig tudta hirtelen, hogy hol van. Rengeteget rávertem, és mikor már kifeküdt, segítettem neki felállni.
-Nem én edzek sokat, hanem te keveset Very Happy !
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Edző terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2009 5:07 am

~Gerto nagyon ügyes fickó~gondoltam.
-Kösz hogy segítettél felállni.
És ezután felrepültem és a háta mögé repültem gyorsan de ő nem látott.
~Amíg nem lát megnövelem az erőm~ és felugrott az erőm 590 KI-re és egy Karot-ot küldtem rá.
És nem bírta kivédeni.


A hozzászólást Rolyy11 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 16, 2009 9:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gogeta
Admin
Gogeta


Hozzászólások száma : 54
Age : 31
Tartózkodási hely : Új Vegeta
Registration date : 2008. Aug. 26.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem - Page 2 Left_bar_bleue0/0edzö terem - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
edzö terem - Page 2 Left_bar_bleue0/0edzö terem - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
edzö terem - Page 2 Left_bar_bleue0/0edzö terem - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2009 5:20 am

Rolyy probálj meg hosszab és tartalmasabb reagokat írni úgy több ki-t kaphatsz az edzésedre.
Gerto ez neked is szól, de láttam azért néha hosszukat írsz, szóval ez már egy jó pont.
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Tovább?   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2009 10:43 am

(most nem lesz tovább?) xD lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 17, 2009 10:34 am

//De-de! Very Happy//
~590 KI? Ez már teljesítmény, de még nem annyi mint az enyém!~
A következő támadása elkapott, és csúsztam egy elég nagyot. Roly azt hitte, most végre egy komolyabb sérülést tudott okozni. Végül is, annyira nem tévedett, hiszen kemény volt, de ennyivel még nem tud harcképtelenné tenni.
-Látom tudsz te kemény is lenni, de nem eléggé!-azzal egy hatalmas Gurlick Gun-t kezdtem el csinálni. A támadás KI-ja 1200 volt, de amint ellőttem, az energiám alapértékre csökken. Pár másodperc múlva ellőttem a támadást, és kíváncsian vártam, hogy milyen sikerem lesz.
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 17, 2009 11:12 am

Eltalált és a falnak nekirepültem és a felső pólóm leszakadt.Alig birok felállni.És összeszedem magam és az erőm 800 ki-ra megnőtt.
Fáradt meg gyenge is voltam de rátámadtam egy nagyon nagy karotot küldtem rá.Ettől a támadástól nagyon elfáradtam és még ő is szét terült és ettől nagy füst lett.De ő mégis fel tudott állni és én meg ott feküdtem.
//ha nem tudod mi az a karot nézd meg az adatlapom Smile//
Vissza az elejére Go down
Gogeta
Admin
Gogeta


Hozzászólások száma : 54
Age : 31
Tartózkodási hely : Új Vegeta
Registration date : 2008. Aug. 26.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem - Page 2 Left_bar_bleue0/0edzö terem - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
edzö terem - Page 2 Left_bar_bleue0/0edzö terem - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
edzö terem - Page 2 Left_bar_bleue0/0edzö terem - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 18, 2009 12:01 am

Még írjatok egy-egy reagot hogy befelyezitek az edzés aztán kapjátok a Ki-t.
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 18, 2009 6:54 am

Fáradtan, és rengeteg sebbel keltem fel a földről, de még bírtam harcolni.
-Látom, tényleg tudsz...vala...mit...-lihegve mondtam, majd levettem a kesztyűmet, és a pulóverem. Így még több erőt szabadítottam fel, és gyorsabb és erősebb lettem.
-De ez még nem lesz elég!-mondtam, majd rendesen megsoroztam, és belevágtam a földbe, majd 4 energiagömböt rálőttem. Még egyszer előhívtam minden erőmet, majd egy nagyon erős energiasugarat lőttem, mert több KI-m már nem volt, hogy Gurlick Gun-t alkalmazzak. Így is elég fáradt voltam. Roly felkelt, és rendesen megütött, majd állon rúgott. Következő ütését kivédtem, és két ütést ismét be tudtam vinni, de már nekem sem volt erőm, és neki sem sok. Ha még tudna támadni, egyértelműen védekezek, és nem hagyom magam, de ha már nem támad, akkor visszaveszem a felsőmet, pihenek, és egyedül folytatom tovább az edzésemet.




//Én még nem kérek most rá KI-t, harc után folytatom az edzésemet, és csak utána ha lehet Razz!//
Vissza az elejére Go down
Rolyy11

Rolyy11


Hozzászólások száma : 34
Age : 28
Tartózkodási hely : FÖLD 330KI(ssj1 990KI)
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitimeSzer. Feb. 18, 2009 8:01 am

~Legyen még harc?~és mondtam:
-Hát kö...kösz az edzést te most ha nem gond elmegyek
-Semmii ba...baj
És odamentem és kezet ráztam vele és megköszöntem az edzést.És fogtam magam és elrepültem visszanéztem és integetem neki és ő visszaintegettet és láttam hogy tovább kezd edzeni és és magamba mondtam:
~höööhaaa ez ám a harcos
És elrepültem a fővárosba.

//Köv:Fő város
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





edzö terem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
edzö terem
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Denden palotája-
Ugrás: