Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Hauchi Isake
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Thunder
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Broly
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Goku
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Mateku
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Gogeta
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Daniel
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Gorgon
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Yun Song
edzö terem - Page 3 Vote_lcapedzö terem - Page 3 Voting_baredzö terem - Page 3 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
edzö terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
edzö terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
edzö terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
edzö terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
edzö terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
edzö terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
edzö terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
edzö terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
edzö terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 edzö terem

Go down 
+9
Hauchi Isake
Raizen
Gerto
Rolyy11
Goku
Thunder
Daniel
Broly
Gogeta
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés/Harc   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2009 2:02 am

Mikor bementünk az ajton egy fura szobát találtunk és egy nagy helyet aholl remekül lehetne edzeni. Mikor kijötünk a szobábol akkor éreztük ahogy a nehézségi erö kezd minket lenyomni és olyan volt mintha otthon lenénk és azt mondtam.
-Hé öcsi nincs olyan érzésed mintha otthon lenénk? Kérdeztem és még hozzá tetem. -Nem lenne kedved egy kicst edzeni velem, már ugy is régen harcoltam jó partnerel. Kérdeztem Raygokut.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2009 9:01 am

Saiyanunk éppen unatkozott, ezért gondolta, fellátogat edzeni egy cseppet. Végre ideért, a tér és idő szobájába, és az első dolog amire felfigyelt, az pár kisebb energia, köztük egy elég kimerült.
~Hm...vannak többen is, de az egyiknek alacsony az energiaszintje, de még így is elég sok KI-t bocsát ki magából! Ha nem edzeni jöttem volna, akkor most odamennék, de nem számíthat ellenfélnek egyik sem...~Jegyezte meg magában, majd nekilátott az edzéseknek. Átalakult ssj1-be, rágerjesztett az erejére, és rengeteg energiát sugározott ki magából. Szerencsére gondolt mindenre, és egy kis kapszula szerűséget dob a földre, amiből hirtelen egy robot lett. A gépezet hamar támadott, de Isake nem hagyta magát, kőkeményen védekezett, közben a súlyok is rajta voltak. A robot olyan gyors volt, hogy nem hagyta támadni, de egy hirtelen kitéréssel és visszatámadással időt tudott nyerni.
~Ezt a robotot úgy programoztam be, hogy minden erejével küzdjön, és próbáljon megölni, emellett hatalmas energiát adtam neki! Lehet, hogy veszíteni fogok! De akkor sem hagyom magam, ha 10-szer olyan erős lenne, mint én!!~Újabb saját megjegyzés, és támadott. Először gyomron rúgta, majd szájba vágta a gépet, és egy energiagömbbel arrébb lökte. Mindegyik támadást megérezte, majd a robot egy furcsa, nagyon erős energiasugarat lőtt ki a fiatal csillagharcosra, aki egy Gurilck Gun-nal védte ki ezt a csapást. A két támadás összecsapott, aminek egy hatalmas robbanás lett a következménye. Egyszer Isake tolta a robot felé a gömböt, egyszer fordítva. Isake már ssj3-ba is átalakult, de nem tudott rendesen védekezni, ezért visszaalakult alapformájába, és minden erejét előhívta. Ereje nagyobb volt, mint az előbb ssj3-ban. Könnyedén visszalökte a hatalmas lövedéket, és a robot majdnem szétesett, de még az sem adta fel. Nekirontott csillagharcosnak, de az könnyen hárította az ütést. Vörös aurája lett, pont olyan színű, mint a haja és a szeme, majd Isake minden erejét egy ütésbe adta, és elpusztította a gépezetet. Erejét ismét lecsökkentette, majd leült meditálni, és jó sokaig fel sem akar ébredni.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2009 10:50 am

Raizen megkérdezte töllem ,hogy nem küzdünk-e egymás ellen mert már rég volt jó elenfele és rég harcoltunk már együt. Én bele megyek és szinte ahogy kimondtam elkezdtük egymást ütni ahol értük. Védekezek mert én mindig lasab vagyok mint a bátyám. Kapok egyet gyomorba utána meg belém rug. Felálok és elkezdek lihegni fogom a hasam és mondom Raizenek - Azért most egy kicsit pihenék ha nem gond? - és dobok egy hátast. Raizen odajön hozzám és elkezd bökdösni - Héj öcsikém magadnál vagy? - kérdezi. Elkezdek morogni és felülök és felorditok - Mondtam már ,hogy ne öcsikémez!!! Mad - és felugrok ,hogy megüsem Raizent mert már megint felhuzot. Ütök és elugrik ellölem és megkérdezi - Azthited ilyen könyü lesz? - és elkezdi rázni a fejét. Beállok és megkérdezem a bátyám - Itt szerinted holl lehet eni? - és várom ,hogy mit felel. Ránt egyet a vállán és ahogy nézelödök hirtelen megpillantok valamit magam elöt.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: edzés/harc   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 1:33 am

Meglepödve néztem az öcsémet és azt mondtam. -Enni?, mégcsak most kezdtük az edzést és te már enni akarsz? Mondtam dühösen és hozzá tetem. -Csak akkorehetsz hamár edzetünk és már neki is rontotam az öcsémnek. Elsönek a könyökömel arcon vágtam utána utána gyomron és végül felrugtam. Azután már észre vetem hogy mostmáraz öcsém is komolyan veszi a harcot és nekem támad szemböl, és mikor megakkart ütni kitértem elöle és gyomron térdeltem, ezután még egy pofot vittem be neki és azt mondta. -Ha továbra is így harcolsz akkor soha nem fogsz enni. Mondtam és láttam az öcsém arcán hogy ideges, ekkor hirtelen mögém került és megakart ütni de megfogtam a kezét és átdobtam magamon és melöt lezuhant volna mögékerültem és hátba akartam rugni de ekorr hirtelen mögém került és gyomron vágott amitöl hátráb csusztam a levegöben. -Na így már mindjárt más, ha így harcolsz akkor talán sikerül legyöznöd. Mondtam egy vigyoral az arcomon. -De ez még kevés lesz ahoz. Ezt már lassan és komoly arcal mondtam és áttváltoztam ssj1-be és rátámadtam. Az öcsém se várta meg mig oda érek a közelébe ugy hogy ö is átváltozott ssj1-be és ökölpárharcott vivtunk. A harc már jó pár órája folyt és már mindketten igen fáradtak voltunk de még mindig folytatuk, mire én. -Úgytünik egy darabig nem fogsz enni öcsikém. Mondtam és elterepoltáltam magam Raygoku mögé megakartam rugni de ö egy Sayimarut lötfelém amitt én is egy Sayimaru-val védtem ki, ez a robanás akkora volt hogy mindketten lezuhantunk. Mikor felkeltem a páncélom szétört és láttam hogy az öcsém se néz ki valami jól, de az arcán ördögi mosóly volt és végre harcra készvolt és azt mondta. -Navégre idejevolt már hogy elkapjon a harci láz. Mondtam és vártam a reakciot.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 7:11 am

Már elég régóta meditál. Csukva van a szeme, de mindent lát, még ami nagyon messze is van. Az egyik személy eddz, a másik 2 pedig harcol.
~Nem ártana megnézni őket!~Gondolja, majd befejezi a meditálást, és elindul a 2 energia felé, és alig 50 másodperc alatt odaér, majd köszön.
-Csá!-a többieknek furcsa, hogy egy 13 éves, vörös hajú és vörös szemű csillagharcos fekete ruhákban és fekete hátrafordított sapkában illetve biciklis kesztyűben és két csuklóvédőben van. A biztonság kedvéért energiáját rendesen visszafogta, ha érzik csupán 160 KI-t érezhetnek Isake-n. Ezt arra az estere csinálja, ha megtámadná az egyik.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés/Harc   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 11:49 am

Raizen mondta ,hogy ideje volt már ,hogy komolyan vegyem az edzést. Felkeltemés ujbol neki támadtam. Elkerülte az ütéseim és mikor megprobáltam megrugni elkapte a lábam és feltobot és hátba könyökölt. Lezuhanok és lihegek a fáratság és a kimerültség miat. Ránézek Rizenre és látom ,hogy ő sem job mint én. De beválaltam ,hogy csak egy jo hosszu edzés után állunk le és csak akkor álunk neki enni. Erötvetem magamon és ujból neki kezdtem. Nekirugaszkodtam és oldalrol probáltam megrugni de kitért és le akart ütni de én elkerültem és tarkon könyököltem és lekerült a földre végre ő is. Megkérdezem töle - Nem akarsz mégiscsak egy kicsit piheni? - és vártam mit reagál. Felál és vigyorogva mondja - Te viccelsz még nem volt ilyen jó edzésünk. - és megint egymásnak rontotunk. Egy energia gömbel inditotam de azt vissza ütöte és ép hogy csak el tudtam kerülni de a forgorugását már nem ment és elszáltam elég mesze. Valahogy visszanyertem az uralmamat és megindultam ujból Raizen felé. És felkiáltotam hangosan - Remélem hamar kiütlek mert már kezdek egyre éheseb leni! - és szálok felé. - Méghogy te ki ütsz engem! - kiáltota fel és rögtön utána ezt modta - Majd meglátjuk. - és ő is rámrontot amilyen gyorsan csak lehetet. Készülünk az ütéshez és pont ugyn akkor álonverjük egymást és mindketen elszálunk. Mire mgamhoz térek Raizen már felete van és mondja - Na mi van öcsi? Mégse ment kiütnöd. - és vigyorog. Ökölbeszoritom a kezem és orrba verem ugy ,hogy hátra esik. Fogja a orrát és felkiált - Ezt meg mért kellet! - és idegesen néz rám. - Ez egy kis kárpotlás volt nekem. - és máris jobban éreztem magam. Megszolal a bátyám - Na folytasuk az edzést! - és én meg haladok tovább mint ha meg se halotam volna. - Aztmondtam folytasuk az edzést! - kiált rám. - Folytasd egyedül! - kiáltok fel és hátat forditok neki duzzogva. Odalép hozám és megfogja ami maradt a páncélomból és felrángat - Na ne hagyál eresz. - kiáltozok ösze visza de meg sem halja csak huz. Hirtelen felemel és eldob ugy ,hogy a képemet beverem. Fogom az arcom és megkérdem - Ezt mé kellet? - és idegesen és fájdalomtol égö arcal várom a választ. - Csak! Mert nem vagy hajlando szotfogadni nekem. - és elkezdi megint a püfölést.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: edzés/harc   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 1:35 pm

Mikor az öcsém már felhuzta az orrát akkor nagyon mérges lettem és még komolyaban kedztem venni a harcot és azt mondtam. -Most már adig edzünk amig kinem dölünk teljesen, és ezt vedd komolyan mert ha nem akkor megölek. Mondtam és már egyenesen neki is rontotam az öcsémnek aki azt hitte hogy elöröl támadok és mögé teleportáltam aztán ö megfordult hogy meg üsön de megint teleportáltam és az oldalába vágtam egy Sayimarut és után pedig oldalba vágtam amitöl a fölfelet zuhant aztán elételeportáltam és egy kisebb energia gömböt vágtam a fejébe és elrepül de mielöt elrepült volna mögé kerültem és hátba könyököltem, azután raygoku hirtelen eltünt és a hátam mögé teleportálta magát. Utána ököl párharcott vivtunk és hirtelen bekaptam egy pofont amitöl már estem volna el de hátra szaltoztam a kezem töl elrugaszkodtam és már talpon is voltam azután meg szemböl gyomron soroztam az öcsémet és arcon könyököltem. Utána felrugtam a magasba és egy Sayimaruval a földfelé vágtam mitöl lezuhant és egy nagy krátert csináltam és vártam hogy mi történt Raygoku-val.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 1:51 pm

Mikor Raizen leküldöt a földre elszakadt a cérna és elkezdtem össze vissza lövöldözni az energiagömböket és közben kiábálok. Raizen elkezd körülötem szálni és védi kifelé a gömböket. Mikora már a sokadiknál tartotam felkészültem egy Sayimarura é célba vetem Raizent. Nem sok eröm maradt ezért probálom eltalálni minél hamarab a bátyám mert ha nem kidölök és végem lesz. Fölüvöltök - Sayimaru! - és ellövöm. Raizen elkerüli és éna nem tudok talpon maradni és eldölök. Mig magamnál vagyok odajön hozám Raizen és azt mondja - Na most már téleg elég lesz. - és mikor ezt befejezte én elvesztetem az eszméletem.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: edzés/harc   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 2:19 pm

Láttam hogy az öcsém már fáradt és az ssj1-et se nagyon bírja fentartani, de azért még bele ad mindent hogy végre eltalálhason. És rám küld egy Sayimarut amit könyedén háritok. Még meg akartam támadni de láttam semmi értelme mert össze eset és visza változott normál alakba, leszáltam és én is vissza változtam normál alakba aztán azt gondoltam ~Lehet hogy egy kicsikét eltuloztam az edzést, vagy enyire elpuhult volna Rraygoku. Gondoltam magamba aztán a válamra vetem és bevitem a házba, ellátam a sebeit és az asztalon hagytam egy kis kaját ha felkelne. Én kimentem edzeni hogy erösebb legyek mivel azért jötte erre a bolygóra hogy eröslegyek. Elsönek átt változtam ssj1-be és elhatároztam adig nem változom vissza mig tovább nem lépek egy szintett, és kezdtem az edzést: elsönek több féle fogást gyakoroltam aztán az energia gömböket löttem el és teleportáltem magam elé és védtem ki, utána pedig kontroláltam a ki-met hogy minél több tartalékom legyen. Ezeket több órájig csináltam és mikor kifáradtam leültem és pihentem kicsit és azon gondolkoztam hogy mitt kéne kezdenm az öcsémel hogy jobban harcoljon.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: edzés/harc   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 2:38 pm

Kinyitom a szemem és elforditom a fejem mert nem birok felülni. Körülnézek és látom ,hogy egy házban vagyok. Nagy nehezen felülök és látom ,hogy az asztlon kaja van. Azonal eröre kapok és már az asztalnál os vagyok. Amilyen gyorsan csak lehet probálok enni de tol sokat akartam egyszere és majden megfuladok. Gyorsan felkapom a vizet az asztal közepéről és majdnem az egészet ledöntöm. Végzek a kajával kimegyek a házból és látom ,hogy Raizen Ssj formában edz. Be akarnák szálni de még érzem ,hogy gyenge vagyo ezért csak leülök és nézem ,hogy edz.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: edzés/harc   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 2:52 pm

Mikor már meguntam az ülést ismét felkeltem és folytatam az edzést egykis energia gömb dobásal aztán megvédésel rugásokkal aztá észre vetem hogy már egy ideje figyel az öcsém és oda szolok neki. -Gyerünk edzeni mert unom magam, vagy még nyafogsz egy kicsit. MOndtam és vártam a reakciot.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: edzés/harc   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 20, 2009 3:04 pm

Mikor Raizen mondta ,hogy menyek harcolni felkacagtam mert még egy kicsit korai volt ez és emiat meg is fájdult az oldalam. Felálok és mondom Raizenek - Még egy kicsit várj. - és vissza megyek a házba. Leülök az egyik székre és elöveszek egy kis gyogyszert amit még a Hakkakuról hoztam. Beveszem és már szinte azonal jobban is letem. Felálok és kimegyek Raizenhez - Na most már kezdhetyük! - és én is átváltoztam Ssj 1 - be. És vártam a következö lépést.
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2009 11:42 am

Miután Roly elment, felvettem a felsőmet és a kesztyűmet, majd elkezdtem az edzéseket. Először 5000 fekvőtámaszt és ugyanennyi felülést csináltam, majd futottam pár ezer kilométert össze-vissza a szobában. Végül beálltam harci pózba, majd elkezdtem az energiámat megnövelni. Csupán arra koncentráltam, hogy minél magasabb harci erőt szabadítsak fel. Már akkora energiát szabadítottam fel, hogy az aurám sárgára váltott, de még nem alakultam át ssj1-be. 1100 KI-t sugároztam ki, de ez nekem még nem volt elég! Olyan magas energiaszintet akartam elérni, ami a mesteremnek is nehéz. Tovább erőlködtem, az energiám 1500 KI-t számlált, és hirtelen elszédültem...Annyira erőlködtem, hogy nem bírtam tovább. Hanyatt vágódtam, és nem bírtam felkelni. Az energiaszintem alapja is megnövekedett, ez ösztönzött arra, hogy fel kell állnom, és tovább kell edzenem.

Miután végre feltápászkodtam, levettem a felsőmet, és ütöttem, rúgtam a levegőbe, majd egy nagydarab, idegen és izmos harcos szólított meg.
-Veszélyes ilyen gyenge krapekoknak edzeni egyedül nem?
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2009 12:05 pm

A harcos lenéző kérdése egy kicsit megsértett.
-Én mint gyenge? Hm..-azzal megpróbáltam villámgyorsan gyomron, majd állon vágni, de kivédte.
-Nem is rossz!-mondtam, majd rálőttem egy erős energiagömböt. Mikor eloszlott a füst, láttam, hogy semmi baja.
-Annyira nem is vagy gyenge ezek szerint!-szóltam ismét.-De ez messze nem lesz elég!
-Majd meglátjuk!-szólalt meg vigyorogva, és úgy állon rúgott, hogy alig bírtam felkelni a földről.~Ki ez a harcos? Nagyon erős, és 2-szer akkora, mint én! Általában az ilyen melákokat könnyen kiütöm, de ezt...~Most is járt az agyam, közben azon gondolkoztam, hogyan győzzem le.
-Akkor megmutatom, hogy mit is tudok!!-azzal megnöveltem az erőmet 600 KI-ra, állon rúgtam, gyomron vertem és szájba vágtam, majd 5 energiagömböt utána lőttem. Látszólag nem tetszett neki, le is szakadt a felsője, így fél pucéron állt előttem. Szerzett pár sebet, majd dühösen megszólalt.
-Ezt nem kellett volna!!-nekem rontott, gyomron ütött, és míg ott volt a keze, létrehozott egy energiagömböt, amit fel is robbantott. Repültem egy jót, és annyit vettem észre, hogy összefont kézzel a földbe vág, majd beleugrik a gyomromba. Rengeteg vért kiköptem, és mivel a hasamat trambulinnak nézte, nem is tudtam felkelni. Mikor ugrott egy nagyot, egy gurlick Gun-nal leptem meg. Ettől kicsit elszállt, és 10-20 méterrel arrébb esett le. A nadrágja kiszakadt a térdénél és még pár helyen, de az én felsőm is leszakadt félig.
-Idefigyelj kisember!! Velem senki sem csinálhatja ezt!! VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ-azzal egy hatalmas, kék lövedéket lőtt felém. Nem tehettem mást, egy nagyon erős Gurlick Gun-t kellett használnom. A két támadás összeért, de egyikünk sem tudta elnyomni a másikét. Végül minden erőmet beleadva, sikerült ráhárítanom a végzetes csapát, aminek következtében teljesen eltűnt. Már annyira elfáradtam, hogy nem tudtam semmit sem csinálni, ébren maradni sem, ezért ott helyben elájultam.



//Na most kérek a harcra meg az edzésre KI-t Razz//
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeVas. Feb. 22, 2009 1:11 am

Helló Gerto és Roly!

Először a harcotokat értékelem:Mivel túl laza volt, és sok izgalmat nem láttam benne, de ötletesen oldottátok meg, ezért 40 KI!

Gerto, az edzésed:Elég jóra sikeredett, van hozzá fantáziád, ezér erre 30 KI-t adok!


De úgy tudom, itt az edzés és a harc 2-szer annyi KI-t ér, mint máshol, ezért a harc 80 KI, Gerto edzése 60 KI!



Goku voltam!
Köszöntem.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: edzés/harc   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 23, 2009 1:30 am

Mikor kijött az öcsém a házbol látam hogy jobban van és rögtön arra gondoltam bevet valami gyogyszert és azt mondtam. - Ha mindig a sebeidet ápolod mikor harcolsz soha nem fogsz megedzödni. Mondtam és rágerjesztetem az erömre és sokal eröseb nek éreztem magam, pedig még alig edzettem valamit és utána ördögi mosolyal vigyorogtam az öcsémre és neki is támadtam. Elöször elöröl támadtam és mikor ütötem volna elteleportáltam mögé de ö észre vette és azt mondta. -Nem fog olyan könyen menni bátyó. Mondta Raygoku, mire én megint teleportáltam és már mellete voltam és oldalba vágtam amitöl repült egydarabig aztán megált de mire fölesznélt volna már ott voltam a közelébe és megfogtam a lábát bepörgetem feldobtam aztán felölröl egy Sayimaru ütésel gyomron vágtam és már a földön is volt és vártam hogy erre mitt lép az öcsém. -Na öcskös mostmár jólenne ha többet beleadnál a harcba és nem csak ilyen gyengén harcolnál. Mondtam és hozá tetem. -Harcolj úgy mindha valamit vagy valaki fontosatt akarnál megvédeni. Mondtam és láttam az öcsém szemében az elszántságot.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 23, 2009 11:15 am

Nézek Raizenre és elteleportálok mögé. Elengedek rá egy energiagömböt és míg kivédi ujra teleportálok és oldalba rugom. Elszál és foglya az oldalát de rövig ideig tartot. Felemeli a kezeit és elenged felém egy Sayimarut és mikpor ezt meglátom én is felkészülök egyre. Mindketen elengedtük egyszere és a ketö össze löjük és probáljuk tartani mindekete a helünket de ekkor én elvesztem az erömet és telibe kap a Sayimaruja. Elszálok és arcal végigszántom a földet felálok és fogom a képem és magamba elkezdek moroni - A francba nem birtam tartani. - és felállok és ujból megprobálom.
Vissza az elejére Go down
Tokara

Tokara


Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Sosem tud egy helyen sokáig maradni (350Kí)
Registration date : 2008. Sep. 03.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzés   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 25, 2009 3:55 am

Beléptem az ajtón.
Hatalmas tér tárult a szemem elé, a távolban alakokat láttam.
Léptem előre néhányat, majd megálltam.
Nem tudom, hogy éppen ártó szándékkal közelednének hozzám, ezért is maradok ott ahol vagyok.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue1452/1597edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue4356/4791edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue13068/14374edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 27, 2009 12:03 pm

Mikor beléptem az edzöterembe meglátam Tokarát és oda szoltam neki. -Szevasz és bocs a késésért. Mondtam és vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Tokara

Tokara


Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Sosem tud egy helyen sokáig maradni (350Kí)
Registration date : 2008. Sep. 03.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re:edzés   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2009 1:28 am

Végre ismerőst látok, Thunder volt az.
Megközelítettem és összecsaptuk az öklünket.
Végre nem vagyok magányos, lehet keményen edzeni.
-Mikor edzünk?
Vártam már ,hogy egy jó kis harc kellős közepébe csöppenjek.
Ekkor hatalmasat kordult a gyomrom, szinte az egész termet megtöltötte a zaj.
Hangosan nevettem.
-és mikor eszünk, farkas éhes vagyok.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue1452/1597edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue4356/4791edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue13068/14374edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2009 1:54 am

Mikor meghalotam Tokarátol hogy mikor edzünk én azt válaszoltam. -Felölem már most is nekiálhatunk edzeni. Mondtam és meghalottam hogy Tokara gyomra egy nagyot korog és azt mondtam. -Halom éhes vagy, gyere együnk valamitt aztán utána edzünk. Mondtam aztán bementünk a házba hogy jó bekajájunk és ahogy edtünk megkérdeztem Tokarát hogy holvolt edig.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2009 11:38 am

Megkérdezem Raizent - MIkor fejezük be az edzést? - és várom a válaszát. - Öcsi abbahagyuk most és elindulunka a bolygon körülnézni. Én elkezdtem vigyorogni és ugrálni ,hogy végre itt ahgyuk ezt a helyet. Rohanok az ajto felé és hirtelen összeakad a lábam és lefejetem az ajtot. Raizen odajön és mondjka - Még mindig esetlen vagy. - és kinyitja az ajtot és ki megy. Fogom a fejem és kimegyek én is.
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2009 9:28 am

Éppen tovább edzettem volna, de az előző harcos, akiről azt hittem, hogy eltűnt, ismét előkerült.
-Most véged van, te kis parazita!-vicsorítva közeledett felém, rengeteg seb és horzsolás volt rajta, tehát nem nyújtott túl szép látványt. Ijedten néztem, mert ugyanis kétszer akkora volt, mint én és jóval izmosabb. Természetesen ettől még nem illik megijedni, de hatalmas energiát bocsájtott ki magából, így már volt mitől félni. Először pár energiagömböt próbáltam küldeni rá, de meg sem érezte, csupán a füst volt nagy. Még mindig közeledett, és közvetlen közelről egy Gurlick Gun-t küldtem felé, de ettől is csak dühösebb és erőszakosabb lett. Hirtelen elkapta a nyakam, és elkezdett sorozni, majd a fejemre lőtt pár energia gömböt. Ezután a fejemnél fogva kapott el, és egy nagyon erős támadással támadott. Gurultam pár métert, majd lelöktem a felsőmet, és így próbáltam megsorozni, sajnos sikertelenül, és ismét kaptam. Ezután ő sorozott meg rendesen, és alig bírtam felkelni, de nem tartottam vissza magam.
-ÉN NEM VESZÍTEK? SOHA? SENKI ELLEEEEEEEEN!!!-dühösen kiabáltam, majd egy hatalmas aura jelent meg körülöttem, ami sárgán villogott, úgy mint a hajam meg a szemöldököm, majd egy hirtelen erőkirobbantással átalakultam ssj1-be. A harcos csak nevetett, nem tudta, hogy mekkora erőm van. Pedig anélkül, hogy észrevette volna, gyomron vágtam, és pár másodperc múlva ki is feküdt. Csodálkozva néztem magamra, és le is teszteltem az erőmet, a még élő harcoson, de csak azért, mert még támadni akart. Mikor nagyon közel volt, fél kézzel nyomtam rá egy GUrlick Gun-t, és el is tűnt. Ezután visszaváltoztam, és a közeljövőben azon fáradoztam, hogy megtanuljam kezelni ezt az erőt.
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2009 12:30 pm

Már szándékosan is át tudtam alakulni ssj1-be, és nem is kellet hozzá akkora erőfeszítés. De mivel már untam itt lenni, ezért kiléptem az ajtón, és visszatértem a sensei-hez.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue0/0edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue0/0edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
edzö terem - Page 3 Left_bar_bleue0/0edzö terem - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 06, 2009 1:56 pm

Ahogy beléptem tudtam hogy nehéz lesz itt maradni de nem érdekelt.
-Akkor kezdjük.
Edzés

Ahogy leléptem a küszöbről rögtön egy klónt csináltam ami nem habozott. Fejbe rúgot majd mellkasba rúgot. én elkaptam a lábát majd kicsavartam és elhajítottam és mielőtt a földre ért volna egy energiagömböt lőttem rá. Ő felállt és sSJ1-be változott majd oda repült hozzám és elkezdett szorítani. Nem tudtam mit csinálni én Usj1-be alakultam és kiszabadultam majd egy kegomival megprobáltam fejbe rúgni. Ahogy rúgtam ő elkapta a lábam és ő is átváltozott. Majd elhajított és egy masenkot lőt rám. Sikerült nekem a masenkot kivédeni de jött is a következő támadás de edigre a klón már SSj-2ben volt. Majd mikor már a vértköhögtem fel akkor kiegyenesedtem és órdítani kezdtem majd ssja-be alakultam én is. Rögtön egy ütés rúgás combóval támadtam amit nem sikerült kivédenie a klónnak. Majd hirtelen egymásnak ugrottunk és egybe olvadtunk.
-Na akkor most egy kis erőnléti edzés.
Neki álltam 1000 felülést és fekvőt nyomni. Ahogy kész lettem meditáltam kicsit. Majd felálltam és megprobáltam egy új támadást. Piccolo-sama Masenkoját a Shuriken támadásommal probáltam egyesíteni. Egészen 2 hónapig csináltam mikor sikerült kifejlesztenem nagy nehezen. Majd kiprobáltam és az óra leeset. Majd fogtam magam helyre pofoztam a szobát és mentem ki majd elteleportáltam magam vissza az erdőbe.


VÉGE!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





edzö terem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: edzö terem   edzö terem - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
edzö terem
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Denden palotája-
Ugrás: