Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Hauchi Isake
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Thunder
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Broly
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Goku
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Mateku
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Gogeta
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Daniel
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Gorgon
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Yun Song
Hegyek - Page 4 Vote_lcapHegyek - Page 4 Voting_barHegyek - Page 4 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Hegyek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Hegyek - Page 4 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Hegyek - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Hegyek - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Hegyek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Hegyek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Hegyek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Hegyek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Hegyek

Go down 
+11
Yun Song
Daniel
CT2606
Daimao
CT600
Ichigo
Mateku
Hauchi Isake
Goku
Thunder
Piccolo
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 6:31 am

Mikor belevertem Yung-ot a sziklába hirtelen csönd lett és semmilyen mozgást nem láttam és már kissé elbiztam magamat hogy mennyire jól sikerült a támadásom és ekkor rengetek szikla repült felém és némelyike elég veszélyes volt de végülis mindent kivédtem de közben még mindig nem láttam Yung-ot. Mikor ujra tisztán láttam akkor ujra csend lett és csak Thunder-t láttam ahogy nézzi a mi meccsünket és ekkor hirtelen egy energiagömb jött alulról felém ami elég váratlanul ért mikor elhajoltam elöle azt már nem vettem észre hogy utánna jött Yung és nagyon állon vágott és ráadásul mikor a levegőben voltam elkapta a lábamat és egy fordulással belecsapott a földbe majd orditotta -Ne becsülj le már a legelején!.
Mikor a földbe feküdtem kissé idegesebb lettem mint a legelején mert nagyon meglepett tényleg és mikor Tunderre méztem mintha egy kissé ő is mosolygott volna rajta hogy tényleg mennyire szép volt Yung ellentámadása. Még egy pár percig csak feküdtem a földben valamit ki kellet találnom hogy mivel tudnám megnyerni a küzdelmet de az jutott szembe hogy talán én vagyok az erősebb és akkor talán döntsön a nyers erő és gondolkodás helyett csak püfölni ahol lehet és vagy lessz belőle valami vagy még egy jó darabig fog tartani a harc és körülöttünk mindent elpusztitunk. Így hát kicsit geresztettem az erőmet ettől egy nagyobb kráter keletkezett a földben majd nagyobb ledülettel repültem Yung felé közben teleportálgattam és mikor odaértem hozzá akkor kezdődött el a nagy csihi-puhi és ott ütöttük egymást ahol értük.
Vajon mi lessz ebből?
Vissza az elejére Go down
Yun Song

Yun Song


Hozzászólások száma : 43
Age : 33
Tartózkodási hely : Föld 945Ki(1039Ki) / ssj1:2835Ki(3118Ki) / ssj2:8505Ki(9355Ki)
Registration date : 2008. Sep. 01.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 12:02 pm

Mikor Daniel a földön feküdt látam az arcán ,hogy valamin gondolkodik. Vártam ,hogy mi sül ki ebből. Felál Daniel és kiengedi az erejét. Mikor megérzem ,hogy mégjobban rákapcsol én is ki engedem ,hogy valahogy tartsam az eröszintet vele. Hirtelen nekirugaszkodot és elkezdtük egymást püfölni ahogy csak tudjuk. Nézem Danielt és látom rajta ,hogy teljesen belelendült. Miközben harcolunk érzem ,hogy ha valamejikünk egy kicsit is a védekezésre vált az azonal ki lesz ütve. Hirelen elvesztem a lendületet és ezt Daniel kihasználja és gyomron ütt aztán már megint a a földön találom magam egy nagy kráterbe. Daniel nekem ront a magasból és megint belém akar rgni. Megvárom míg megint belém akar rugni és ekkor elkapom a lábát és egykézel oldalbalövöm egy energiagömbel. Mikor viszont probálok utána meni ,hogy kiüsem hirtelen fájdalom nyílal az oldalamba amivel tompitotam a rugást. - A fracba ezt rendesen bekaptam. - mondom íygy ki és felszálok és elindulok az elenkezö irányba ,hogy egy kicsit megprobáljam kiheverni Daniel utolso csapását.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 12:57 pm

Nagyon belelendültünk az egymás püfölésében és talán még maga Thunder is meglepődött hogy mennyire kitartóak vagyunk mind a ketten. Láttam hogy védekezni nem felesleges de ha megtettem volna azzal majdnem hogy azt teszem hogy feladom a küzdelmet így hát csak folytattuk mígnem egyszer csak kitudtam használni Yung egyik hibáját és jól hasba ütöttem majd a földbe vágtam és nem kíméltem a földön is rúgni kezdtem mikor csak egyszer elkapta a lábamat és oldalba lőtt de valamennyire számítottam rá de nem nagyon reménykedtem benne hogy sikerül támadásba lendülnöm egyből de eldobtam én is egy energiagömböt és szerencsémre halottam is hogy célba talált és ekkor csak zuhantam a levegőben hátra fele mígnem egy hátra szaltót csináltam és nem volt annyi időm ugyan de amint megláttam Yung két lábát és hogy valamerre repül nyomban két gömböt hajítottam feléje aztán vártam.
Vissza az elejére Go down
Yun Song

Yun Song


Hozzászólások száma : 43
Age : 33
Tartózkodási hely : Föld 945Ki(1039Ki) / ssj1:2835Ki(3118Ki) / ssj2:8505Ki(9355Ki)
Registration date : 2008. Sep. 01.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 1:30 pm

Hirtelen Daniel feltünt mögötem még mielöt sikerült volna egy kicsit pihenem. Nekemvágot két gömböt ami telibe kapt és belevágodtam a hegybe és Daniel megsoozta a gyomrom és mégjobban belesüjedtem a hegybe. Mikor vagy hatodjára vágott gyomron meguntam és fejbe rugtam mikor leszáltam a földre felkiáltotam - Nem hagytál más választást! - mondom lihegve. - Kimolel!!! - kiáltom el magam és öszpontositok ,hogy minél több eröt tudjak felszinre hozni és ,hogy Danielt le tudjam bénitani. Miközben öszpontositok a levegö kavarog körülötem és a kezem kéken kezdet izani az erö koncentrácío miat. Ránézek Danielre és probálom az erömel fogságban tartani.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue1452/1597Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue4356/4791Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue13068/14374Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 6:25 am

Láttam hogy Yun a kimolel-t akarja használni és mikor Danielre irányitotta Daniel eszetlenül neki rohant, ezt nem várhatam meg és közbe léptem. Átváltoztam ssj3-baHegyek - Page 4 1062129666_www.kepfeltoltes.hu_ és Daniel elöt teremtem és elütötem Yun támadását és egy forgorugásal Yun-t a földre rugtam, Daniel-t pedig erösen gyomron vágtam amitöll a földre zuhant és kidöltek mind ketten. Leszáltam és Daniel azt kérdezte hogy miért avatkoztam közbe, mire én. -Ha nem avatkoztam volna közbe akor meghaltál volna. Mondtam Danielnek teljesen komoly arcal és vártam a reakciot.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 6:43 am

Úgy látszik sikerült és eltaláta Yung-ot az én két energiagömböm és utánna nem is kíméltem egyből utánna rontottam és belevertem egy sziklába és csak soroztam a gyomrát mígnem egyszer csak valahogy Yung fejbe rugott és én ettől elrepültem és ekkor hallottam Yugot hogy valamit mond ami elég komolyan hangzott.
-Nincs más válaszátsa!!
És ekkor orditott egy techinika nevét mely számora elég fura volt és nem csak a neve hanem amit utánna éreztem. Nem tudtam mozdulni és csak azt láttam hogy Yung keze kéken izzik és valami még történt volna de ekkor Thunder láttam magam elött átváltozva SSJ3-ba és utánna ujra tudtam mozogni de még mielött elindultam volna hirtelen gyomron vágott és a földre kerültem és visszaalakultam normálban aztán mikor feláltam kérdőre vontam Thundert hogy miért és csak azt válaszolta: -Mert meghaltál volna.
Erre én ökölbe szórittotam a kezemet.
-De ehez akkor sem volt jogot!!!
-Legyőztem volna!!!
Semmi jelén nem akartam mutatni de belül éreztem hogy Thundernak van igaza és hálásnak kénne lennem neki de ekkor ránéztem Yungra és csak egyett tudtam mondani neki.
-Akkor feladod?
Vissza az elejére Go down
Yun Song

Yun Song


Hozzászólások száma : 43
Age : 33
Tartózkodási hely : Föld 945Ki(1039Ki) / ssj1:2835Ki(3118Ki) / ssj2:8505Ki(9355Ki)
Registration date : 2008. Sep. 01.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 6:54 am

Thunder le rug és mikor felkelek látom ,hogy Danielel beszél. - Feladod? - kérdezi Daniel. - Soha! - vágom rá idegesen. Hirtelen a dühből átváltok Ssj 1- be és nekitámadok Damielnek. Thunder elém áll és leüt.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue1452/1597Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue4356/4791Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue13068/14374Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 7:01 am

Láttam hogy Yun válaszol Daniel kérdésére és átváltozik ssj1-be és nekei akkar támadni de eléáltam és kinyujtotam a kezemet és a Ki-mel el löktem Yunt amitöl eleset és leéget a felsötestéröl a triko és eleset aztán elájult. Hirtelen észre vetem Yun-hátán egy fekete sárkány tetkot mire azt mondtam. -Ez nem lehet hogy te az én testvérem vagy mondtam aztán visszaváltoztam normál alakba. Daniel meg volt lepödve amit mondtam és azt monta. -Testvéred az meg hogy lehet? Kérdezte és azt mondtam. -Nem tudom de ugyan az a tetoválás van a hátán mintt nekem és ez csak olyanok nak van akki az én családomban van. Mondtam és levetem a felsöm és ott volt a hátamon a sárkány.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 7:19 am

Mikor kérdeztem Yung-ot akkor erre ő átváltozott SSJ1-be és nekem akart rontani de mire nekem jöhetett volna Thunder ismét közbe lépett és egy energiahullámmal ellökte amitől elájult és ettől még ráadásul leégett a fölsője és a hátán egy sárkány alaku tetoválás jelent meg és ekkor egy dologot halottam Thundertől.
-Nem ez nem lehet....
-Tesvérem??
Én erre kérdeztem tőle hogy hogyan lehetne a tesvére hiszen ilyen tetoválás mindenkinjek lehet de ekkor elmagyarázta nekem Thunder hogy ilyen csak az ő családjában lehet és ekkor megkérdeztem tőle.
-Akkor most mit csináljunk vele??
-Talán öljük meg?
És már fél kezzemel céloztam de vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue1452/1597Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue4356/4791Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue13068/14374Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 7:27 am

Mikor Daniel azt mondta hogy talán öljük meg azt mondtam. -Nem, nemölheted meg mível a testvérem, csak azt nem tudom hogy lehet nekem testvérem, mível én mikor születem egyedül érkeztem a földre és a volt mesterem tanitott és nevelt fell. Mondtm és folytatam. -most elátjuk a sebeit aztán megkérdezem töle. kivettem a zsebem böl egy kapszulát meg nyomtam és elötünt egy nagy ürhajó, Daniel el bevitük és bekötötem a sebeitt. Pár órával késöbb Yun-felébredt és azt mondta.
Vissza az elejére Go down
Yun Song

Yun Song


Hozzászólások száma : 43
Age : 33
Tartózkodási hely : Föld 945Ki(1039Ki) / ssj1:2835Ki(3118Ki) / ssj2:8505Ki(9355Ki)
Registration date : 2008. Sep. 01.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 7:43 am

Mikor végre magamhoz tértem látam ,hogy egy olyan ürhajoba vagyok mint amivel apámal mentünk el az Új Vegitára. - Holvagyok? - felülök es megfogom a válam mert elégé megsérült a harcba. - A hajomba. - mondja a hátam mögül Thunder. - És ,hogy kerültem ide? - kérdem töle. - Felhoztalak miután kiütötelek. - mondja holt nyugodtan. - Kiütötél! Majdnam megöltél !!! - orditok Thunderel. - Nyugogy már le ha meg akartalak volna ölni már nem élnél. - mondja a hangját felemelve. És fel állok és hirtelen Thunder feltesz egy igen különös kérdést - Ki volt az apád? - és megálok az ajtoba és hátra fordulok. - Yuri. - és kimegyek az jton és belefutok Danielbe. Visszahátrálok a hajoba ésmegkérdezem Thundert - Daniel már lehigadt? - és várom ,hogy mit mond.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 8:32 am

Mikor bevitte Thunder Yung-ot az űrhajóban én addig rendbe hoztam magamat elég koszos lettem meg utánna amit találtam az űrhajóban azt mindent felzabáltam és addig nem is tudtam hogy mi lehet Yung-gal de nem is érdekelt bár nem akartam hogy meghaljon mert eltökéltem hogy egy nagy csatában akarom megölni és senki más és ekkor eszembe jutott hogy miket is beszélek és gyorsan észbe kaptam hogy ez már majdnem olyan mintha jó fiú lettem ezért eldöntöttem hogy megkeressem és Thunder tudta nélkül és megölöm és ahogyan elindultam valamerre egyszer csak egybe futottunk az egyik ajtónál és láttam hogy meghátrál ekkor gerjeszteni kezdtem az erőmet de ekkor Yung hátra szólt és utánna megpillantottam Thunder is és abba hagytam.
-Hahaha!!
-Ugyan már nem kell ijedezni Yung.
Ekkor Thunderre néztem.
-Bocs Thunder de azt hisszem mindent kizabáltam amit találtam.
-És most merre menjünk tovább.
Ez mindenkinek szólt.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue300/300Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Hegyek - Page 4 Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek - Page 4 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2009 10:55 am

25 Ki jutalom az edzésetekért csak így tovább
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Yun Song

Yun Song


Hozzászólások száma : 43
Age : 33
Tartózkodási hely : Föld 945Ki(1039Ki) / ssj1:2835Ki(3118Ki) / ssj2:8505Ki(9355Ki)
Registration date : 2008. Sep. 01.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 11, 2009 12:58 pm

Thunder felá és oda jön hozám - Na ideje felszálnunk. - és leültem mert már megint elkezdet fájni az oldalam. Thunder magával hívja Danielt ,hogy segitsen neki a felszálásnál. Mikor kimentek én lefeküdtem és aludtam egyet ,hogy kiheverjem.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 17, 2009 5:22 am

Már mikor áthatoltam a föld légkörébe észre vetem hogy a hajom a sziklák felé veszi az irányt és nem tudom a hajomat elforditani és arra a következtetésre jutotam hogy a hajom irányitása megsérült és hogy teni kell valamitt mielöt be csapodok. Igy hát kiteleportáltam a hajombol és a hajom elé repültem és megprobáltam megálitani de olyan gyorsan zuhant hogy egyszerüen nem ment, nem bírtam megálitani. Ezért teljeserömböl rágerjesztettem és végül sikerült megálitani. Miután sikerült leteni egy fa árnyékában nyugotan kipihentem a sok bolyongást az ürben.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeKedd Feb. 17, 2009 6:20 am

Belépek a légkörbe és látom ,hogy egy nagy tisztás felé tertok ezért hárradltem és vártam ,hogy mi történik. Becsapodok és egy nagy kráter keleztkezik. Kiakarok lépni a hajoból erre megbotlom mert beakadt a lábam és elvágodom. Lekönyökölök és ezt mondom - Na ez is jól kezdödik. - és lehajtom a fejem. Felálok és leporolom magam kinyujtom a tagjaimat és elkezdem a bátyámat keresni elindulok a hegyekbe és megérze egy ismerös eröt. Elkezdek sietni felé hátha a bátyám az.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Feb. 18, 2009 12:59 pm

Már 1-órája pihentem mikor már meguntam és elkeztem egy kicsit edzeni hogy azért formában legyek, kieresztetem az erömet és a levegöben külön féle harci támadásokat csináltam. Egy félora mulva észrevetem egy olyan erött mint az öcsémét mire arra gondoltam. ~Remélem nem az öcsém az Raygoku, csak nem jött utánam. Mondtam és észre vettem hogy egyre közeleb jött megáltam egy helyben és öszeraktam a kezemet.(ahogy a képen látható). És megdöbent arcal vettem észre hogy az öcsém és arra gondoltam. ~Akkor most kellö fogadtatásban részesitem. Mondtam és oda teleportáltam magam és ugy megütötem hogy lezuhent és azt mondta. -Még mindig lasu vagy öcsikém. Mondtam ördögi vigyoral.
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2009 1:08 am

Miközben repülök a hegyek felet hirtelen feltünik valami elötem és le üt. És csak enyit hallotam - Még mindig lasu vagy öcském. - és becsapodtam a földbe. Fogom a fejem és felkiáltok neki - Hát így kell fogadni az öcsédet!!! - és fogom a fejem. - Minek jöttél utánam? - kérdezi töllem raizen. - Hát csak azért mert untam az egyedül létet. - mondom és öszeteszem a fejem és elforditom a fejem.
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2009 1:34 am

-És remélem olyanra biztad a bolygót aki megbizhato. Kérdeztem az öcsémet. Mire ö mondta hogy Set-re és igy megnyugotam és azt montam. -Rendben menyünk nézünk körül egy kicsit arrol furcsa energiákat érzek. Mondtam és elindultunk.

http://folyt.köv: Denden palotája / palota//
Vissza az elejére Go down
Raygoku

Raygoku


Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Itt születem = Hakkaku / ssj1 410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 12.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2009 1:37 am

Niközben a bátyámal repültünk ugy döntötünk ,hogy ketéválunk. Raizen elindul egy kis erő felé én meg kiszurtam magamnak a másik irányba egy kis szorakozást. Miközben repülök kiszurák a távolba egy várost és ugy döntök megnézem milyen élölények lakják ezt a bolygot. Leszálok és körbenézek gyalog ,hogy mi a helyzet. Miközben megyek valami fura formáju hajok menek körülötem és hangosan dudálnak rám. Az egyik majdnem belém jön de én szétlövöm egy energia gömbel. Miután ezzel végeztem tovább akarok menni és ekkor valaki hátba lő. Megfordulok és az agyam elduran és egy energiagömbel szétégetem utána meg porig rombolóm a várost. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Edzés   Hegyek - Page 4 Icon_minitimePént. Ápr. 17, 2009 1:30 am

//Ezt a történetet vegyük ugy mintha edzenék//

Miközben repültem azon törtem a felyem hogy miért ilyen gyengék az emberek, de pár-perc után már ez sem érdekelt és gondolkozás nlkül repültem tovább. De egyszercsak egy fur hangra letem figyelmes a talaj irányábol és mikor lenéztem egy rakétát látam felém jöni, megáltam és félkézel elütötem aztán egy energia gömbel szétlötem és ugydöntötem hogy megnézem ki löhetetrám.
Mikor leszáltam észre vetem egy nagy motoros bandát és azt mondtam.
-kik vagytok és miért támadtatok rám, csak nem akkartok ti is meghalni?
Kérdeztem tölük mire egy fickó azt mondja.
-Nem minem akarunk meghalni de téged megölünk mível elpusztitotad a várusunkat.
-Szoval harcolni akartok mi??
-Hátt legyen én harcolok veletek. Mondtam és végig néztem hogy kinek mekora a harci kapacitása, de egyik sem érte el a 4-es szintet igy hát azt mondtam.
-Hmmm.....ugy látom ti sem vagytok megfelelö elenfelek számomra ugy hogy nem huzum az idömet veletek és ináb megölek mindayiotokat egyszere.
-Mivan mitt mondtál?? Nem vagyunk neked elég erösek??
-Hát akkor had mutasuk meg neked milyen erösek vagyunk.
Mondta az egyik és jelzet a többi nek hogy vegyék elö a fegyvereiket és öljenek meg.
Én ezt nm vártam meg és egy nagyobb energia gömbel megöltel mindegyiket, kivétel a vezért azt saját kezüleg akartam megölni. Oda mentem hozzá és a szájánál fogva felemeltem és azt mondtam.
-Úgy látom mégis csak én vagyok az erösebb barátom.
Mondtam és mosolyodtam el és aztán a ball kezemel átt szurtam a gyomrátt.
Ezután megéreztem az öcsém erejét és elindultam felé.

//Ha nem gond akkor kérnék rá Ki-t.//
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimePént. Május 22, 2009 8:19 am

Dél körül járt. Én, Ferna és a senseiem hárman jöttünk ki a hegyekbe, ugyanis ez az utolsó nap, mikor mesterünk tanít.
-Már nem adhatok át többet nektek, mindent tudtok, amit tudnotok kell, és nem az én stratégiámat, hanem a sajátotokat használjátok fel! Ma egy olyan napot akarok tartani, amit végig harcolunk egymással. Ha nincs egyikőtöknek sem kivetnivalója, akkor kezdhetjük!-mondta, néha mosolyogva, de szavaiból érezni lehetett, hogy szomorú, élveztük, ameddig együtt voltunk!
-Ha ez ilyen jó nap lesz szólok Kin-nek!
-Ő ki?-kérdezték kórusban
-Jó barátom! Nemsokára itt vagyok!-azzal eltűntem, és békésen haladtam tovább...
Nem sejtve, hogy gonosz erők ólálkodnak a közelben, ugyanis eltűnésem után egy idegen harcos jelent meg Fernának és a mesternek.
-Most hogy elment ez az idióta, foglalkozhatok veletek! Csakhogy tudjátok: Halálra vagytok ítélve!-mondta
-Nem hinném!-szólt Ferna, majd egy szép állast adott neki, visszarúgta a mester felé, aki erősen a földbe csapta. Sajnos ez nagy hiba volt! Ennyiből képes volt megállapítani, hogy a sensei erősebb! Hirtelen rávetette magát, és egybeolvadt vele. És a mester már nem önmaga volt. Ereje megnőtt, és nem maradt más, csak Ferna, hogy megállítsa.
-Végre!! Most már...SENKI NEM GYŐZHET LEEE!-ekkor minden erejét összegyűjtötte, és átváltozott ssj1-be. Ferna tudta, mit kell tennie! Átváltozott, és megtámadta a már gonosz tanítót...
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimePént. Május 22, 2009 8:22 am

Raizen:Ez nem volt valami hosszú harc, és nem is fejlesztette képességeidet, ezért maximum 10 KI-t kaphatsz rá!
Vissza az elejére Go down
Gerto

Gerto


Hozzászólások száma : 18
Tartózkodási hely : KI:390
Registration date : 2009. Feb. 10.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimePént. Május 22, 2009 9:43 am

Kin Ryu-val már visszafelé tartottunk. Mire visszaértünk, a mesterem épp akkor lökte el a félholt Ferna testét, aki már beszélni sem tudott. Ránéztem a mesterre, és már akkor tudtam:mindezt ő tette! Aztán se szó, se beszéd, ssj1-ben nekünk rontott, éppen el tudtuk kerülni. Megpróbáltam egy rúgással állon kapni, majd összefont kézzel Kin felé ütni, hogy ő majd alaposan a földbe rendezze. Ha nem sikerült volna, akkor pár KI gömböt lövök rá!
Vissza az elejére Go down
Kin Ryu

Kin Ryu


Hozzászólások száma : 3
Tartózkodási hely : 300 KI ssj1=900 KI
Registration date : 2009. Apr. 18.

Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitimePént. Május 22, 2009 9:51 am

Gertoval Fernát félholtan találtuk, és kiderült, hogy a mestere tette ezt. Ő megtámadta, és úgygondoltam, nekem is kell segítenem. Megpróbálok egy sorozatot ráküldeni, majd egy nem túl erős Garlick Gun-nal rálőni. Ezután mögé kerülök és megpróbálom leverni a földbe.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegyek - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegyek
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hegyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Föld-
Ugrás: