Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Hauchi Isake
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Thunder
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Broly
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Goku
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Mateku
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Gogeta
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Daniel
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Gorgon
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Yun Song
Hegyek - Page 3 Vote_lcapHegyek - Page 3 Voting_barHegyek - Page 3 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Hegyek - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Hegyek - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Hegyek - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Hegyek - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Hegyek - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Hegyek - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Hegyek

Go down 
+11
Yun Song
Daniel
CT2606
Daimao
CT600
Ichigo
Mateku
Hauchi Isake
Goku
Thunder
Piccolo
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06, 2008 8:06 am

Mivel errefelé éreztem az energiát, a 3. szinttel jöttem ide. Az ég már itt is teljesen fekete volt, mint a hosszú hajam, a ruhám, az aurám és a szárnyam. Az erőmet messziről érezni lehetett, ami már rossz előjel volt. 2 alakot fedeztem fel. Az egyik Dimao volt, akit nem kell bántanom. A másik azonban egy ismeretlen. Természetesen azt is láttam, hogy kínozza Dai-t//ha hívhatom így//, erre ideges lettem, és azonnal pofán rúgtam.
-Ki vagy te itt? Mond meg, miért jöttél!*mondtam, bár már a hangom sem volt a régi.
-Nem ajánlom, hogy harcolj ellenem. Nem vagy olyan erős, hogy szembeszállj a saját szintemben!-sajnos már kedztem egyre dühösebb lenni, és innen már megállítani sem lehet. Tudtam, mit csinálok, és irányítani is tudtam magamat, de nem ember voltam. Most várom az idegen támadását, vagy válaszát.

//Nooos...ezentúl asszem mindkettőnket ajánlott harcabn a feltételes mód, azonban sokkal kevesebb ütést kaphattok, mint te, de ha el is találsz, nyílván nem fogok repülni. Örüléök, ha megérzem ^^''//
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue300/300Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06, 2008 8:10 am

nos CT600 nem tudom hogy te menyire ismered a filmet de Daimao magyarul Szívtelen Sátán egy kari aki az animében szerepelt ezért csak azok ölhetik meg akik az Animében voltak Ezért is Mateku nem ölhette meg és daimao is Nameki mint én ezért ő is újra tudja nővesteni akármiét enyi kivetni való lenne ebben
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06, 2008 11:04 am

Ahogy a hegy lábához értem egy ismeretlen embert láttam és isakét Daimaoval.
-Mi a fene folyik itt?
-Nincs hozzá közöd te rohadt Punk.
-Nem vagyok Punk.
-Akkor hippi nekem mindegy.
-Látom hogy nem vagy valami illemtudó. Daimao is illemtudóbb. Isake látom befesteted a hajad.
Majd elkezdtem nézni az ismeretlent.
-Amúgy te ki vagy?
Vissza az elejére Go down
CT600

CT600


Hozzászólások száma : 9
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld
Registration date : 2008. Dec. 04.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 4:22 am

Mikor pofán rúgott egy ismeretlen akkor egy kicsit meglepődtem és megfordúltam. Akkor megkérdezte töllem:
-ki vagy te? mond meg minek jöttél ? kérdezte töllem dühösen.
-CT600 vagyok és azért jöttem, hogy megkeresem és visszavigyem a Namekra CT2606-ot. mondtam neki és végig néztem az ismeretlenen.
-megmondod, hogy merre van vagy ismered-e? kérdeztem tölle, de nem jött válasz tölle csak láttam, hogy ideges és csak úgy árad belőle a düh. Ekkor megjelent egy másik ismeretlen és megkérdezte az előttem állótól:
-mi a fene történik itt? kérdezte.
-semmi közöd hozzá. válaszolt neki egyre idegesebben.
Egy kicsit veszekedtek egymással és utánna a másik ismeretlen megkérdezte töllem* te ki vagy?
Én csak vettem egy nagy levegőt és megint elmondtam neki:
CT600 vagyok. válaszoltam neki.
-és ti kik vagytok? mindkettőre ránéztem és vártam a válaszukat.
Vissza az elejére Go down
Daimao

Daimao


Hozzászólások száma : 15
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek közt
Registration date : 2008. Jul. 30.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 4:58 am

Szerencsére eltudtam gurúlni és visszanöveszteni a kezemet, de nagy fájdalom futott végig rajtam és véreztem mindenhonnan. Mikor eloszlott a füst akkor a levegőben volt Isake avval a CT600-zal mellettem meg Mateku ált és csak nézet föl értetlenül. Odaszóltam Matekunak:
-hé, gyere ide segíts nekem egy kicsit.
-oké máris. szólt vissza.
Oda jött hozzám és felsegített eközben mondtam neki:
-vigyázz vele veszélyes és CT2606-ot keresi. súgtam neki.
-nem félts te engem, de nem értem minek keresi CT2606-ot? kérdezte töllem
-én sem, de az biztos, hogy meg kell állítani mindenféle képpen. mondtam határozottan Matekunak.
-hé CT600 gyere le hozzánk és beszélgessünk csak el, hogy is volt az a kis incidens velem? kiabáltam neki.
-ne csináld nem vagy még olyan állapotban. mondta Mateku
-de én akarok megküzdeni vele mert én voltam itt előbb és nem ti. válaszoltam neki vissza.
-Isake engedd meg, hogy én végezzek vele. kiabáltam oda neki.
//várom Isake válaszát vagy reakcióját erre//
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 17, 2008 8:04 am

//Ezennel áttérek az E/3. személyben lévő írásra...//
Isake olyan állapotban van, hogy már nehezen tudja megérteni a beszédet. Daimao kérdésére csupán megrázza a fejét, majd mély hangon megszólal.
-Ha akarod, harcolhatsz jelenleg mellettem, de nemigazán lesz rá szükség.-egyet legyint a két szárnyával egyszerre, és CT600-at ellöki.
-Ismerem CT2606-ot, és nem viszed vissza. Ugyanis én vagyok a mestere, és velem fog edzeni, de ha nem fogadod meg ezt a tanácsot, akkor azt hiszem jobban jársz, ha 5 percen belül minden jó ismerősödtől elbúcsúzol.- zólal meg ismét, majd a szárnya lassan nagyobbra nő, és a tekintete elkomorul. Energiája már nagyon nagyra növekedett, és még mindig nő. Ha tovább idegesíti magát nem áll meg a végső formáig.


Közben, ameddig ez a beszélgetés folyt, a városban a fekete égből villámok csapkodnak, és most elment az áram. Szerencsére nagyobb baj nem történt, és nem is fog.
//Sry Daimao, h ilyen önző vagyok, de már én is szeretnék leszámolni valakivel.//
Vissza az elejére Go down
Daimao

Daimao


Hozzászólások száma : 15
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek közt
Registration date : 2008. Jul. 30.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 12:45 am

Isake csak megrázta a fejét a kérdésemre és ennyit felet:
-ha akarod harcolhatsz mellettem,de nem rá szükség. mondta és legyintett a szárnyaival.
CT600 elrepült, de nem messzire csak hegybe csapódott. Isakére néztem, de csak egy nagyon gonosz aurát éreztem benne és nem volt már emberi érzése egy csep sem. Tudtam ha valaki mégjobban felidegesíti akkor itt öldöklés és vér fog folyni. Ezért én gyorsan odateleportáltam CT600-oz és kikaptam a hegyből és ledobtam a földre és belekezdtem a támadás sorozatomba. //most térek át E/3-ba//. Daimao két energiagömböt dobott CT600-ra és már is a hátamögött termett és úgy leteperte, hogy mozdúlni se tudott majd hirtelen fordulat következett be mivel én a a hátán voltam ő cseppfolyóssá vált és mellettem visszanyerte alakját és úgy pofán rúgott, hogy én fának csapódva csak nyekkentem, de nem hagytam annyiban. Felállva csak vigyorogtam rá és máris ellentámadásba kezdtem. Teleportáltam ide-oda, de úgy hogy alig látott majd hirtelen hasba és nyakon rúgva a földre esett, de folytattam a támadást. CT600 csak figyelt és figyel majd egyszercsak megfogott, de kicsúsztam a karmai közűl és ordítva úgy fejen csaptam hogy belefúródva a földbe föltúrta az egész vidéket és a hegy lábánál dühösen kiugrott és csak szuszogott és ennyit mondott:
-minden árom megszerzem CT2606-ot és visszaviszem. mondta nekem.
-innen nem viszed te sehová, ezt mi fogjuk megakadályozni. mondtam neki.
-majd meglátjuk. szólt vissza és máris ellentámadásba lendűlt, de sajnos nem láttam és csak annyira lettem figyelmes, hogy már a hátam mögött és elöttem egyszerre.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 18, 2008 5:59 am

Amint Isake meglátta, hogy Daimao elkezdi sorozni CT-t, a szeme hirtelen kitágult, és idegesen kezdett el vicsorítani, azonban amint észrevette, hogy Daimao-t meg akarja támadni, rögtön oda ugrik, és pofon akarja vágni. Nem tudom, sikerül-e neki, de ha igen, akkor valószínüleg nemigazán lesz ereje felállni az ellenfélnek.
Vissza az elejére Go down
Daimao

Daimao


Hozzászólások száma : 15
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek közt
Registration date : 2008. Jul. 30.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 9:30 am

De hirtelen a semmiből Isake pofán akarta rúgni CT600-at de csak elhajolva és megfogva a lábát neki ennyit mondott neki:
-veled később harcolok. és hátra lökte és folytatta az osrtomomat.
Megint kettőt láttam belőle és egyszer csak szúró érzést éreztem a lábamban végig, de nem vettem le a tekintetemet rólla. Egyszer megelégelve a dolgot hirtelen pofán kapta CT600-at és pörögve fának csapódva támadás lendűlt Daimao. Ő is eljátszotta azt amit vele csinált CT600, de ő jobban mert egyszer a hátamögött máskor meg előtte hol pedig a két oldalán és úgy terrorizálta a robotott. Isake csak nézte mit is csinálok egyenlőre. A robotnak a páncélját a körmeivel leszaggatta és nagy dühhel elkezdte sorozni azt a rész amelyiket leszette. Majd a végén már annyira szét amortizálta, hogy már a fa is dűlésbe kezdett vele együtt. Erre egy nagy energiahullámmal amibe belefektette minden erejét átütötte a hasát és nagy robbanással a végén elrúgta olyan messzire amilyenre csak tudta. Isake nem tudom mit vett ebből észre mert amikor belefektettem az energiahullámba minden erőm akkor pór szált föl és végén a fa helyén már csak egy csík húzodott végig én meg csak lihegve és fáradtan mosolyagtam rá.
Vissza az elejére Go down
CT2606

CT2606


Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek között /240 KI/
Registration date : 2008. Nov. 15.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 9:59 am

Mikor éreztem, hogy valami nincs rendben a hegy körűl elindúltam hát, hogy kiderítsem milyen rossz dolog folyik ott, de hírtelen egy szálló roncsra lettem figyelmes és követtem a szemmemel mikor a földbe csapódott:
-kiváncsi vagyok ki lehetett az akit elintéztek odafönn a többiek. gondoltam és már útnak isdúltam kideríteni.
Mikor közelebb értem láttam, hogy ugyan olyan mint én vagyis robot. Meglepődve, és kiváncsian hozzáléptem, de hírtelen kinyitotta a szemét és elkezdte magát meggyógyítani közben folyamatosan hozzám beszélt:
-végre megvagy, gyere menjünk vissza a Namekra a dokihoz. Ő majd segít neked, hogy jobb és gyorsabb és még gonoszabb lehess. mondta nekem.
-én maradok itt, nem megyek vissza, különbenisa ki vagy te, hogy megmond mit csináljak? kérdeztem tölle.
-én CT600 vagyok, és a doki ölte meg az apádat és ő törte ki a kezedet is, hogy negem megalkothasson és elküldjön ide te érted. mondta nekem mikor már teljesen felépült és előttem állt.
-akkor ti gyilkosok vagytok, és én megfogadtam akkot ott, hogy felkeresem apám gyilkosát és megölöm. mérgesen és ökölbe szorítva a kezem mondtam neki.
-készűlj!! mert nem leszek kíméletes veled, bennem most a düh szól és a vér és gyilkolás szava. mondtam mikor már támadásba lendűltem.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 12:19 pm

Ahogy CT belevágta a hegybe, egyáltalán nem fájt, azonban a hegy darabokra tört szét, ő pedig tiszta ideg lett. Fekete szikrákat hányt magából, és minden figyelmet magára vonzott. Idegből kezdett reszketni, majd egy hatalmas kiáltással és energia kitöréssel átalakult. Ő volt az, mint ha nem lenne átalakulva. Azonban...olyan erőt sugárzott, hogy a közelében lélegezni nehéz volt. Sötét vörös aurát árasztott, semmi különös nem volt a kinézetében, csak az alap Isake. És ami most a legfurcsább: Nyugodt. Semmi düh nincs a szemében, sem az arcán, vagy csak olyasmi, ami arra utal, hogy ideges lenne.
-Nos, van egy kis ügyünk, nem de?-kérdezte, azonban ekkor már CT vállát fogta hátulról, de ő még mindig maga előtt látta. Mikor lassan hátrakukucskált, megpillantotta, majd újra előre, de már nem volt ott.
-Ez nálam az alapsebesség. Ez meg az alap erő!-mondta és úgy arcon vágta, hogy kb. 6 hegyen keresztül ment, az egyik karja és lába pedig majdnem leszakadt.
-Ha azt hiszed, hogy csak ennyire vagyok képes, ne bízd el magad!-szólalt meg, majd a két lapockája környékén vörös fény jelent meg, és elkezdett valamilyen sugár előtörni onnan. Két angyalszárny volt az, ami 5-szörösére növeli az előző erejét.
-Ez a végső szintem! Most 2 lehetőséged van! Vagy megtámadsz, vagy elfutsz, amire nem sok esély van, mert úgy is utánad megyek! És ha valaki rajtam kívül hozzá mer nyúlni, nem csak az alaperőt fogom használni!-jegyezte meg, majd várta ellenfele lépését.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2008 12:00 pm

Nagyban repültem egy új erőt követve de észre vettem hogy Terát kiszemelte magának és rögtön gyorsítotam. Ahogy oda értem rögtön kiabáltam az idegennek.
-Mit keresel itt te féreg?
-Maradj ott és elintézlek te punk.
-Én nem vagyok Punk.
-Akkor ez a zöld haj meg mi?
-Nos ha tudni akarod én egy Sayan-jin vagyok és ez egy sajátos szint nállam már ha elérem az ssj1-es szintete akkor már tudok ilyen szintre is lépni és hogy tud a gyilkosod nevét megmondom a nevem. Matekunak hívnak.
Tera megállt a védekezésben és bámulni kezdet. De mikor láttam az ismeretlen mozdulatát akkor egy energiagömböt dobtam felé.(-15Ki)
Vissza az elejére Go down
CT600

CT600


Hozzászólások száma : 9
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld
Registration date : 2008. Dec. 04.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2008 12:10 pm

Amikor harcoltam CT2606-tal közben megjelent egy idegen és megkérdezte töllem:
-mit keresel itt te féreg? kérdezte töllem.
Én odafordúltam hzzá és ezt válaszoltam neki:
-maradj ott és elintézlek te punk.
-nem vagyok punk csak kifejlesztettem egy magasabb szintet és megmondom a gyilkosod nevét: Matekunak hívnak. mondta és egy energisgömböt vágott hozzám mert megmozdúltam, de elütöttem magamtól:
-egyenlőre CT2606-tal harcolok és te ne avatkozz bele. mondtam neki és támadásba lendűltem.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2008 12:24 pm

Ahogy az idegen Tera felé mozdult én már előtte voltam.
-Látom nem értetél meg kedves ellenfelem. Tera az én védelmem alatt ál és ezért most végzek veled.
Majd mikor tudtam hogy Tera érti mit akarok ezzel elérni gyorsan elrepült. Majd az idegenhez szóltam megint.
-Nos áruld el a neved nem akarom hogy mindig így hívjalak hogy kedves ellenfelem. Gondolom neked is van neved.
Majd elkezdtem tera Ki-je után keresni mikor megtaláltam tudtam hogy biztonságban van ezért a szintem levittem sima formámba.
Vissza az elejére Go down
CT600

CT600


Hozzászólások száma : 9
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld
Registration date : 2008. Dec. 04.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2008 12:37 pm

Amikor előttem teremt Mateku és azt mondta:
-látom nem értettél meg, Tera az én védelmem alatt van és most végzek veled. meglepődtem, de nem féltem tőlle egyenlőre és ezt válaszoltam:
-látom te nem értettél meg, azért küldtek ide hogy CT2606-ot visszavigyem a Namekre és ha törik ha szakad én visszaviszem.
Belerúgtam Matekuba és elindúltam felkeresni Terat, de előtte lekiabáltam neki:
-a nevem ha ennyire kíváncsi vagy rá Yell. és elindúltam
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2008 12:57 pm

Yell ahogy elindult Tera útán én is mentem útánna és elkeptam a lábát és eldobtam majd egy hatalmas shurikent dobtam felé(-40).
-Na de nem mehetsz én nem engedlek.
Vissza az elejére Go down
CT600

CT600


Hozzászólások száma : 9
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld
Registration date : 2008. Dec. 04.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2008 1:07 pm

Hirtelen meglepődtem, hogy hátúlról a semmiből elkepott Mateku és elvágot a hegynek neki és még egy shurikent is hozzám vágott. Sikerűlt elhejolnom előle és még a becsapódás elött elteleportáltam onnan. Közben még gyors egy cseppfolyós klónt készítettem ami teli volt robbanékony folyadékkal majd elötte teremt a klónom és megkérdezte Matekutol aki még nem tudta hogy csak másolat:
-most megdöglesz te félkegyelmű bohóc.
Közben én szétrobbantottam a klónomat és felrobbant Mateku előtt. Csak füstött láttam semi többet, majd tovább folytattam a keresést Tera után.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2008 1:22 pm

Ahogy Yell felrobbant előttem tudtam hogy csak egy másolat volt az. MAjd mikor eloszlott a füst észre vettem hogy a felsőm leszakadt róllam. De mikor Yell útán néztem észre vettem hogy már elrepült.
-Te nyomorult félkegyelmű.
Majd hirtelen fekete aura vett körben és fekete hajam lett újra. A szembogaram sárga lett. Már éreztem Yellnek az erejét így egy szempillantás alatt ott teremtem előtte. És elkapta a kezét és annál fogva belevágta a földbe és gyomron térdelte
Vissza az elejére Go down
CT600

CT600


Hozzászólások száma : 9
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld
Registration date : 2008. Dec. 04.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 27, 2008 1:31 pm

Csak annyit éreztem, hogy Mateku térde már a gyomromban van és a földben vagyok, de hírtelen becsuktam a szemem és elkezdtem koncentrálni és beleremegett a föld is. Felüvöltöttem és még két karom nőt ki belőlem. Avval megfogtam Matekut és elvágtam majd kikelve a földből elébe teleportáltam és megfogtam és a másik kettővel pedig elkezdtem sorozni jobbról balról fejbe hasba. majd mind a négy kezemmel egy nagy energiasugárral belevágtam a földbe és elrébb rúgtam és megint egy nagy energiagömböt dobtam rá:
-te még nem sejted milyen erővel rendelkezem. mondtam és elkezdtem röhögni.
Megint felüvöltöttem és megsokszorozódott az erőm majd fényes, de kegyetlen aura tört ki belőlem és sugárzott körülöttem.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeVas. Dec. 28, 2008 3:46 am

Ahogy Yell egy kis bemutatótt tartott én csak mosolyogtam.
-Oh kedves ellenfelem még nem tudod hogy mienek a Szuper csillagharcosok.
A szintem ssj2-be vittem fel és Yell előtt teremtem. Elkaptam a két kezét és kitéptam olyan lendülettel hogy kis hilyán hátra borultam majd megprobáltam egy újabb támadásom. MAjd eszembejutott Piccolo-sama támadása. Hirtelen a két ujjam a homlokomra tetem és elkiabáltam magam"MASANKOSANPOO!!!!".
Vissza az elejére Go down
CT2606

CT2606


Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek között /240 KI/
Registration date : 2008. Nov. 15.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2009 5:44 am

A semmiből előjöttem és elütöttem azt a gömböt amit Mateku küldött CT600-ra majd odaszóltam neki:
-ne bántsd, részben a testvérem. sírva és remegve mondtam neki.
-könyörgök neked hagyd meg az életét.
-de megakart ölni mindenkit aki a közeledben volt és téged is. válaszolt vissza mérgesen.
-tudom, de akkor se öld meg.
-miért ? miért akarod, hogy ne bántsam ? mondj egy indokot, de ne jöj azzal, hogy megsajnáltad vagy azzal ,hogy nincs erőd megsemmisíteni ? kérdezte töllem idegesen.
-nem erről van szó. kiabáltam rá.
-hát akkor ?
-arról, hogy ő ugyan olyan gép mint én és részben a testvérem is igaz gonosz, de úgy gondolom átprogmamozhatnám és a mi oldalunkon harcolna.
-nem kizárt dolog. csóválta a fejét.
-de azért én megpróbálom. mondtam neki és már támadtam is CT600-ra, de láttam hiányzik a keze is és már egy kicsit látszott rajta, hogy sokat harcolt Isakével, Daimaoval, velem, és most Matekuval is. Nagy az akarata látszott az is, szinte sugárzott tőlle. Mikor láttam, hogy támadok hirtelen a fényes aura helyett sötétebb és feketébb aura váltotta fel és várta az összecsapást velem. Ettől megilyedtem, de nem adtam föl. Próbáltam úgy támadni, hogy tovább ne sérűljön csak vessze el az eszméletét. Mikor leszáltam előtte csak nekem rohant és fejjel odaszorított egy fának és a térdével elkezdett sorozni gyomorba. Én felüvöltöttem és egy mozdulattal arcon könyököltem és ettől megtántorodott és elengedett a fától. Én ránéztem és mondtam neki:
-most én jövök és átfoglak programozni.
-próbálkozz csak. mondta röhögve.
-jól vigyázz. mondtam neki.
Azzal nekirohantam és csak ütöttem, rúgtam ahol csak értem, de azért tölle is kaptam néhány sorozást.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 27, 2009 6:26 am

Mikor elkezdtem dudolni piccolo-sama megjelent előttem.
-Üdv Piccolo-sama.
-Szevasz mateku nos akkor lenne egy kis feladatod.
-Mi?
-A namekra menj el sűrgősen a hajóddal.
-Miért?
-Fél napod van rá mert egy furcsa erőt érzek ott.
-rendben.
Elindűltam a hajómmal az űrben.
Vissza az elejére Go down
Daniel

Daniel


Hozzászólások száma : 54
Age : 34
Tartózkodási hely : KI:1130(1243Ki) SSJ1:3390 (3729Ki) SSJ2:9040(9944Ki)
Registration date : 2008. Dec. 08.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   Hegyek - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 06, 2009 9:23 am

Mikor láttam hogy Yung is átalakul ráadásul még SSJ2-be nagyon nagy ördögi kacajt ejtettem.
-Emberek???
-Szánalmasak egytől-egyig és ő értük nem kár mindegy hányat ölsz meg de így most hogy elfogadtat a kihivásomat hát legyen most az egyszer nem ölöm őket halomra.
Yung azt mondta hogy kövessem egyenesen a hegyek közé és miközben repültünk is a hegyek felé Thunder szeme végig rajtam volt nehogy hátba támadjam Yung-ot de én csak ezt mondtam rá... -Ne gondolj azért ilyen rosszat rólam Thunder. -Valamennyire már ismersz engem. Very Happy
Mikor hát végre megérkeztünk egymással szembe áltunk Yunggal és csak annyit kérdeztem tőle.
-Felkészültél?
Erre csak egy bólintás volt a válasz és ekkor hirtelen megjelentem Yung elött és jól gyomron vágtam majd egy nagy ütéssel egy közeli sziklába vágtam és jó nagy kacagás közepete tudtam csak ujra kérdezni.
-Még mindig biztos vagy benne?
Kiváncsi voltam hogy mi lessz erre a reakciója.
Vissza az elejére Go down
Thunder

Thunder


Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2008. Jul. 19.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue1452/1597Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (1452/1597)
SSj1:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue4356/4791Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (4356/4791)
SSj2:
Hegyek - Page 3 Left_bar_bleue13068/14374Hegyek - Page 3 Empty_bar_bleue  (13068/14374)

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 06, 2009 10:21 am

Mikor megérkeztünk Daniel és Yun már harciálásba is áltak és egymásnak is estek, idéglegesen vissza változtam ssj3-bol normál formába és össze szoritott ökölel néztem a harcot. Láttam hogy Daniel akkorát adot Yun-nak aki rögtön belerepült egy sziklábba és nem láttam semi mozgást és a harcott rögtön leakkartam álitani de eszembe jutott hogy Yun-t se kell félteni mivel ö is képes Daniel-el fel veni a harcott mert elérte az ssj2-öt.
Vissza az elejére Go down
Yun Song

Yun Song


Hozzászólások száma : 43
Age : 33
Tartózkodási hely : Föld 945Ki(1039Ki) / ssj1:2835Ki(3118Ki) / ssj2:8505Ki(9355Ki)
Registration date : 2008. Sep. 01.

Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   Hegyek - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 06, 2009 10:34 am

Danielel leszáltunk egymásal szemben és én megprobáltam a közelébe jutni de balul sült el és a sziklák közt találtam magam. Egy ideig gondolkodok mozdulatlanul ,hogy vajon mivel tudnám harcképtelené teni és eszembe is jutot egy örült terv. Elkezdtem felemlni a sziklákat és Daniel felé hajitotam mindet amit csak tudtam. Miközben véde ki a sziklákat és felrepültem és a föld alá mentem. Daniel nézi ,hogy fova tüntem. Hirtelen Daniel alat elengedtem egy energia gömböt. Kijövök az alagutbol amit a föld alat csináltam és nagyob sebeségre kapcsoltam. Álon eltaláltam Danielt és miközben repült felfelé utánamentem és elkaptam a lábát és lehajitotam a földre. - Ne becsülj le a legelején már!!! - orditok fel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegyek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek   Hegyek - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegyek
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hegyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Föld-
Ugrás: