Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Hauchi Isake
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Thunder
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Broly
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Goku
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Mateku
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Gogeta
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Daniel
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Gorgon
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Yun Song
Hegyek közöt - Page 2 Vote_lcapHegyek közöt - Page 2 Voting_barHegyek közöt - Page 2 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Hegyek közöt

Go down 
+4
Hauchi Isake
Yamcha
Piccolo
Daimao
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 16, 2008 10:51 am

Hirtelen benyitott Mateku, én meg az ijedségtől harcipózba álltam. Nos, köszönés után CT2606 megmondta a rendes nevét is, mi meg Matekuval szinkronban üdvözöltük.
-Honnan tudod, hogy hol lakom?
-Én is érzem a KI-det...
-Ja tényleg. De az épület összezavarja a sok energiát. Akkor honnan tudo a szobám számát?
-Az a b*zis csávó mondta meg ott lent//Elnézést^^''''''//.
-Eh...- -''...Mindegy. Mi járatban?
-Én még nem tudom a Gurlick Ball-t.
-Hát Thunder? Ő csak a Ball-t tudja, miért nem jött?
-Ichigoval ment edzeni.-bólintottam, majd a továbbiakban azon gondolkoztam, hogy Mateku hol aludjon, ha itt akar maradni.
-Akkor Terra, tiéd az ágy, Mateku, tiéd a Kanapé én meg alszom a földön! Ha valakinek szüksége van valamire, az szóljon nekem. Internet be van kötve, Zenék és játékok az asztalon, és a PS2 a TV szenkrényben. Mindenki addig marad fent, ameddig akar, de ha felfordulást csináltok, vagy 2 másodpercen belül megoldjátok, vagy ne tudjátok meg, mit csinálok Evil or Very Mad . Most pedig mindenki mehet dolgára!-mondtam, majd az első dolgom az volt, hogy elkezdtem rendet rakni.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 16, 2008 12:19 pm

Ahogy isake elmondta hogy mit kell csinálni én salutáltam és Ordítotam "-ÉRTEM ÚRAM!!!" Ésa elvigyorogtam és azon röhögtem hogy Isake le tudna győzni engem de nem becsülöm alá a képességét. Majd fogtam magam és a kanapéról a párnát meg takarot leszedtem a földre és mentem kajáért. Semmi sem volt így össze dobtam egy kis kaját. Mikor készen volt Terra és Isake csorgó nyálal néztek rám.
-Kértek?
-Persze.
És rám rontotak. Ekkor én hátra estem és akaratlanul is dühbe jöttem és hirtelen átalakultam SSJ2-be. Döbbenten álltam ott és a többiek is.
-Mi történt?
-Nem tudjuk.
-Ez szuper télleg erős vagyok!!!
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 16, 2008 12:36 pm

-Szóval te is elérted az ssj2-őt! Remek! Holnap mindkettőtök elkezdi tanulni a technikákat! Nah, van-e még valami? Esetleg kaja? Egy menet a PS2-őn, vagy internetezni valaki? HA nincs semmi, vn pár könyv és képregény, de lehet aludni is!-mondtam mindent szépen sorban.
Vissza az elejére Go down
CT2606

CT2606


Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek között /240 KI/
Registration date : 2008. Nov. 15.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 6:59 am

Amikor ki lett osztva a parancs akkor én mentem az ágyhoz és megágyaztam magamnak majd hallottam ahogy Mateku üvölt mint a fábaszorúlt kukac és tiszteleg Isakénak. Eltudtam gondolni, hogy milyen képet vágott le közben Isake. Majd kimentem még egy kivsit hozzájuk, pont akkor jött kifelé Mateku a konyhából és még hozott kaját. Pont hozzálátott volna mikor felnézett és látta, hogy mi ketten csorgatjuk a nyálunkat erre megszólal:
-kértek? és nyújtotta felénk.
-még szép, hogy kérünk. hangzott egyszerre a válasz.
A kajából semmi nem maradt és erre Mateku dühös lett és átalakult SSJ2-be. Én meglepődtem, de Isake csak ennyit felet rá:
-látom te is elréted ezt a szintet. remek!!!
-holnap mindkettőtök elkezdi tanúlni a techanikát.
-én bisztos, hogy alszok mert kifárasztott a mai nap. mondtam a fiúknak és elbúcsúztam töllük.
-sziasztok, jóéjjt nektek.
Bementem a szobába és kiterültem az ágyon. Egyből elnyomott az állom csak annyit csináltam, hogy becsuktam a szemem.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 1:57 pm

Isake mikor átalakultam akkor elkezdte mondani hogy ez is valami.
-He he te nem is tudsz.
Majd fogtam magam és újra mentem a konshába de most a telefonhoz és 10 extra nagy pizzát és 30 oríás hambit rendeltem. Ahogy meghozták én gyors megettem mind és útánna lefeküdtem aludni.
(Isake bocsi de csak 800Ki-től lehet a Sayan 2 szintben)
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 2:19 pm

//Tudom Very Happy ! Ami meg van egy gerjesztéssel meg is van. Ugyan is nemrég kaptam + KI-t!//
-Ohhó...sok mindent nem tudsz te még rólam!-mondtam egy kis mosollyal Matekunak, majd valami átvillant a fején, ahogy belenézett a szemembe. De nemsokat törődött vele, azonnal renddelt a gyorétteremból, majd amikor megvett mindent, el ment aludni.



MÁSNAP REGGEL:
Terra lassan kiszállt az ágyból, és álmosan vánszorgott kifelé, amikor hallotta, hogy valami sistereg. Én voltam, ugyanis nekiláttam megcsinálni a rántottát.
-Jó reggelt! Lécci, add már ide a másik serpenyőt!-azzal ideadta a kezembe. Én meg odamentem vele horkoló Matekuhoz, jól fejbekólintottam, és kiabáltam.
-HAPTÁÁÁÁÁÁÁÁK!!!-azzal rögtön vigyázzban állt, én meg kiszedtem a reggelit. Leültünk az asztalhoz, és amikor mindenki befejezte az evést, visszamentünk a hegyekbe.
-Na jó! Most megpróbáljuk a Gurlick Ball-t. Az elsütése ugyan olyan, mint egy egy energiagömbbé, de a létrehozása ettől távol áll. 2 mód van:Az ember elzárja a KI áramlásta testében, csak a kezében tartja meg, és azt a teyerébe vezeti. Ezáltaltal gyorsabban össze lehet gyűjteni ennyi erőt, és amint vége a technikának, a KI áramlás rendberakásával nem fogy az erőnk. Most megállok. Félek fizikailag nem elég erős a kezetek, ezért fenn áll annak a veszéje, hogy egyszer leszakad, felrobban. Mármint a kezetek.
-MIIII? Hogy nincs elég erő a kezemben?-Terra felkapta a vizet, és füstölgő fejjel kezdett fojtogatni. Mikor végre elengedte nyakam, folytattam a mondanivalómat.
-Akkor, ha ennyire jól képzettnek tartod magad, üss meg teljes erődből. Előttem van a KI fal, ami kifogja az ütést, de meg lehet állapítani, hogy milyen erős volt. Na rajta!-azzal rögtön megütött, de a KI falam meg sem rezzent.
-Hm...ez nagyon gyenge volt. A fal nem lett egy kicsit sem látható, tehát alig érzett valamit. Megmutatom, milyen egy alapütés.-azzal létrehoztam nem messze egy energiafalat, ugyan olyat, mint amilyet Terra ellen, és megütöttem. Egy hatalmas robbanás lett, és nem csak a falat, de a fal mögötti hegyet is kivitte az ütés ereje.
-A régi mesterem felhívta a figyelmemet erre is. Tehát! Addig fogtok edzeni, ameddig nem birtok ekkorát ütni! Elsőként, harcoljatok egymás ellen, majd utána meglátjuk, mit tehetünk!-mondtam.
//Majd én bíráskodom a harc felett, tehát feltételes módban tessék írni!//
Vissza az elejére Go down
CT2606

CT2606


Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek között /240 KI/
Registration date : 2008. Nov. 15.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 1:02 pm

Amikor felébredtem már lent voltam a földön takaróstúl:
-hamár itt vagyok felkelek és megnézem kész-e a reggeli.
Ezzel a lendülettel kimentem álmos fejjel és már köszönt is Isake nekem:
-jó reggelt.
-neked is. mondtam neki.
-ideadnád a másik serpenyőt nekem lécci.
Odaadtam neki és azzal a lendülettel már a horkoló Matekunál volt és jól fejbekólintotta és kiabált is hozzá. Én csak röhögtem rajta mert nekem vicces volt ahogy felugrott a kanapéról és már vigyázállásban is állt Mateku, majd leültünk kajálni és utánna visszamentünk a hegyekbe. Isake elmagyarázta, hogy ma a Gurlick Ball-t fogjuk gyakorolni. Elsőnek elmagyarázta, hogyan is kell csinálni és lehetséges hogy elsőre nem fog sikerülni és még azt is elmeondta hogy lehet hogy felis robbanhat a kezünk. Na én erre nekiestem és elkezdtem folytogatni Isakét. Majd mikor már lehiggatam akkor ezt mondta:
-jó akkor üss meg és megnézzük mekkorát is ütsz valójában.
Én megütöttem, de Isake csak rázta a felét és ezt mondta:
-Hm.. ez gyenge volt.
-ezt így kell csinálni. mondta és a közelben létrehozott egy másik falat ugyanolyat amilyet ellenem és megütötte. Egy nagy robbanás látszódott és még annyi hogy a fal mögötti hegyet is kivitte az ütés ereje majd megint felénk fordúlt:
-na így kell csinálni .
-először harcoljatok egymás ellen és utánna megnézzük mit tehetünk. mondta
Eree beálltam harállásba és vártam Mateku reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 1:31 pm

Terra felkelltet egy nagy ütéssel én meg csak kiabáltam hogy miért csinálta. Majd mikor nem jutotam egyről a kettőre gyors a reggeli testmozgásommegcsináltam majd leültem enni. Mikor kimentünk akkor Isake már elkezdte magyarázni hogy hogyan kell csinálni a Gurlic ballt de én nem figyeltem rá inkább edzettem tovább. Majd Már mikor elkezdtem gondolkodni egy támadáson gyors elrepültem onan hogy ne vegyék észre.
-De jó hogy piccolo megtanítot komunikálni mással az elmén keresztűl.
ezért nyugodtan repültem mert tudtam ha szólnak azt meghallom. Majd elkezdtem egy új támadást. Elkezdtem a kezem mozgatni jobbra majd ballra és elordítotam magam " Vendu HAAAAAAAAAA!!!" és egy nagy vörös sugár jött ki a két kezemből. Sajnálatos módon nem tudtam az energiáját teljesen felmérni de tudtam hogy nagyon erős. Majd meghallotam hogy Isake meg Terra hozzám szólnak. Ekkor ssj 2-be változtam és ott voltam egysz empillantás alatt. És terra velem akart harcolni.
-Nos jó akkor kezdjük.
Elkezdtem ott lassan menni majd egyszerre SSJ2-be alakultam és mellkasba vágtam amitől hátra repült.
Vissza az elejére Go down
CT2606

CT2606


Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek között /240 KI/
Registration date : 2008. Nov. 15.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 2:46 am

Amikor repült hátra gondolkodott a következő támadáson,de nem jutott semmire se. Egy fának csapódva egy percig a földön volt majd négykézlábra áltt és onnan szólt Matekuhoz:
-ne mérgelj mert rossz vége lesz. szólt hozzá.
Majd felállva leporolta magát és már támadásba lendűlt Mateku ellen, tudta hogy erős a KI-je és tudta azt is mire számíthat, de nem félt a kihívásoktól egyáltalán. Ígyhát míg futott vele szembe addig két energiagömböt dobot Matekura majd teleportált a hátamögé és hátba rugta és két fát kiis vitt mikor elrepült. Kényelmesen elmosolyodott és várta Mateku következő lépését.
Vissza az elejére Go down
Daimao

Daimao


Hozzászólások száma : 15
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek közt
Registration date : 2008. Jul. 30.

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 3:04 am

Éreztem kettő erős és egy közepes KI-ket a közelben majd így gondolkodtam:
-mmm megkéne nézni őket közelebbről is kíváncsi vagyok kik lehetnek.
Kifelé menet a kocsmából még fejbe pöccintettem úgy a pultost hogy hátra esett és beverte a fejét a falba és így szóltam hozzá:
-remélem így emlékezni fogsz rám és ha visszajövök kiis szolgálsz végre.
Majd elrepűltem abba az irányba ahonnan éreztem a három személyt. Mikor már nagyon közel jártam akkor levittam a KI-met alacsonra, hogy meg se érezzék a közelségemet, majd leszáltam és futottam. Egy fánál megbújva láttam meg őket. Matekut, egy másik fiút és egy lányt. Mateku pont harcolt a lánnyal mikor én odaértem:
-na végre egy kis akciót is láthatok. mondtam magamnak.
A fa tövébe úgy leültem, hogy láthatatlan legyek számukra, de én mindent lássak. Amikor a csaj szépen hátbarugta Matekut én röhögtem:
-na ezt megkaptad. mondtam suttogva.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 6:24 am

Mindkettőtök sikeresen támadott, tehát kivittetek pár fát, de kb. már nincs is több.



Néztem nagyba a harcot, majd hirtelen egy új, erősebb KI-t érzékeltem. Megpróbáltam jobban koncentrálni, majd azt is megállapítottam, hogy hol van. Egy kis gömb lett hirtelen a kezemben, ami lassan pörgött, majd hirtelen olyan szelet csapott, hogy bellyebb süppedt egy kis helyen föld, majd felnéztem a megadott irány felé.
-GURLICK BALL!!!-azzal az új érkezőnek vágtam, aki még szerencsésen elhuzódott, de a robbanást nem kerülhette el, ezért végiggurult a földön.
-Ki a fene vagy te he?-kérdeztem, miközben közelebb léptem hozzá.
-Azt hiszed, nem érzékelem az energiákat ilyen pontosan?-újabb ,,sértegetés", majd ismét kitartottam a kezem, jelezve, hogy legközelebb sokkal erősebb lesz.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimePént. Nov. 21, 2008 7:17 am

Ahogy Terra támadot elrepültem hogy legyen siker élménye. De hirtelen egy ki-t éreztem~Ki lehet ez?~ Isake már támadta is az ismeretlent ami szerintem rosz ötlet volt.
-Isake hallgas rám és menjetek Terrával. Ő is egy Nameki harcos. És az igazság az hogy én akarom legyőzni ha megtámad.
Majd koncentráltam és egy Shurikent csináltam és vártam mit lép az ismeretlen mert ha támadni akar akkor én eldobom a Shurikent.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2008 12:59 am

-Rendben van. De ne csak te szórakozz! Elkísérem Terrát, utána visszajövök. 10 percenként váltogathatjuk egymást, hogy ne merüljünk ki. És...van valami, amit ki szeretnék próbálni.-mondtam, közben ökölbefeszítettem a kezemet.
-Kezdjed te! Terra, indulunk!
-De én nem akarok!
-Rendben...de akkor ne legyen semmi bajod!-csak bólintott, én meg elkezdtem növelni az erőmet. Ha sikerül, amit szeretnék, rengeteg KI áll rendelkezésemre.
Vissza az elejére Go down
Daimao

Daimao


Hozzászólások száma : 15
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek közt
Registration date : 2008. Jul. 30.

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 8:41 am

Nagyon meglepődtem mikor felém közeledett egy Gurlick Ball, de sikerült elugranoma vesztembe mert a robbanás után végig gurultam a földön pont az ismeretlen elé. Ő megkérdezte töllem:
-ki a fene vagy he? és közelebb lépett hozzám.
-mi közöd hozzá? kérdeztem tölle mikor megpróbáltam felállni.
Megint kitartotta a kezét és várt. Majd hallottam, hogy Mateku beszél az ismeretlennel. Én feláltam és Matekuhoz fordúltam:
-hát megtámadnál amikor csak néztelek titeket, hogy edzetek vagy mit csináltatok.
Majd visszafordúltam az ismeretlenhez és bemutatkoztam neki:
-hello én Piccolo apja vagyok Daimao.
Visszafordúltam Piccolohoz és láttam, hogy egy shurrikent szorít a kezében. Csak csóváltam és lehatottam a fejem és onnan szóltam Piccolohoz még:
-fiam az rossz ötlet lenne ellenem te is tudod !
Majd azt is láttam, hogy az ismeretlen meg a csaj valamit beszélnek, de nem tudtam kivenni rendesen a beszélgetésüket és odaszóltam nekik:
-remélem kiakartok maradni az egészből ! és vártam a reakciókat töllük.


A hozzászólást Daimao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 23, 2008 9:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
CT2606

CT2606


Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek között /240 KI/
Registration date : 2008. Nov. 15.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 8:56 am

Tudtam kicsodát támadott meg Isake, de egy kicsit meglepődtem hogy ilyen hamar találkoztam vele. A külleme ilyesztő volt és még a KI-je is, de érdekelt, hogy milyen a reflexsze neki. Nem messze voltam tölle ezért Isakétől elteleportáltam és egyből Daimao hátamögött voltam, de vesztemre elkapott és nekivágott egyenesen a hegynek. Becsapódás elött sikerült vissza teleportálni magamat és összezuhanva estem a földre, de Isake elkapott és csak ennyit mondott még:
-kimerültél, elviszlek a hotelba, hogy pihenj és neessen semmi bajod.
Felált Isake és ránézett az idegenre:
-ez nem volt szép tölled, de megfizetsz ezért, garantálom.
Majd elrepültünk én már addigra elájultam és utánna már nem emlékszem mi történt, de remélem elmeséli Isake vagy Mateku.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 9:29 am

Ahogy Isake mondta hogy én harcolok először elmosolyodtam. De meglepödtem Daimao kijelentésén.
-Te vagy Piccolo apja? De ez nem számít semmit sem mert Piccolo volt a mesterem.
Ekkor hirtelen Daimao mögött voltam és vigyorogtam majd ahogy fordult meg akkor hátba rúgtam. Hirtelen levittem a Ki szintem hogy szórakozzak.
-Miért lettem normális formába?
Mikor Daimao meg mozdult akkor egy nagy energiagömböt lőttem ki(-15KI). Majd védekező állásba álltam.
Vissza az elejére Go down
Daimao

Daimao


Hozzászólások száma : 15
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek közt
Registration date : 2008. Jul. 30.

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 9:48 am

Meglapődtem Matekun amikor hátbarúgott és még ráadásnak egy energiagömbbel csapott le rám. Egy perclevegő vételt se hagyott nekem, de sikerült elgurúlnom mielőtt eltalált volna és amikor felrobbant akkor lendűltem akcoóba. A fütből kirepűlve dühösen és elszántan estem Matekunak. Kezdésnek két energagömbbel indítottam majd teleportáltam a fejefölé és az öklömmel fejbe ütöttem majd megint elteleportáltam mielőtt tudot volna reagálni erre. A fánál hátrafordúltam és vártam Mateku reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 9:56 am

Daimao támadásai elteláltak de gondolkoztam és hirtelen SSJ1-be változtam.
-Na akkor most mit is csináljak? ÁÁ meg van.
Oda teleportáltam daimao mögé elkaptam és a mellkasának nyomtam egy energiagömböt majd ahogy eltalálta fejbe rúgtam. Ahogy repült pár fát kidöntött és én közben megint levíttem a szintem.
Vissza az elejére Go down
Daimao

Daimao


Hozzászólások száma : 15
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek közt
Registration date : 2008. Jul. 30.

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 10:24 am

Amikor telibe kaptam egy energiagömböt közvetlen közelből akkor elcsúsztam a földön egy fának neki. Felállva leporoltam magam és csak néztem Matekut dühösen. Majd szuszogva mondtam neki:
-nem lehetne köztünk béke? és tovább bambúltam rá, de folytattam.
-nem lehetnénk barátok minthogy ellenségek?
Leültem a földre és folytattam a mondókámat neki:
-gyere űlj ide mellém és egy jót beszélgessünk és röhögjünk azon.
-nem esne jól neked?
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 10:59 am

Mikor Daimao leült akkor láttam hogy erősebb vagyok nálla.
-Mit nem szeretnél öreg. Amiket hallotam róllad az nem volt valami jó. De lásd hogy kivel beszélsz meghagyom az életed.
Majd fogtam magam és Isakéjék útán repültem.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 11:20 am

Mikor mentem volna visszafelé, Mateku már jött utánunk.
-Mi az ennyi volt?
-Nem akartam megölni...-bólintottam, majd visszatértünk a szállodába.
-Nos! Amint valaki ellenséges KI-t érzékel, vagy támad, vagy riaszt, de akkor sem hagyhatjuk az ilyeneket. Ezek a saját technikáim, melyeket csak azok láthatnak, akiknek megtanítom, vagy akik ellen harcolok, de ők nem tudják lemásolni. Ezután keményebben ezdünk. Kaját ugyan úgy kaptok. De mivel most ott az a csávó, ezért itt maradunk. Ki mit szeretne?-kérdeztem, közben összecsaptam a tenyeremet.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 1:26 pm

-Isake mit szólnál ahoz ha azt mondom sikerül új támadásokat csinálnom?
Majd elvigyorogtam. És rá néztem a tv-re.
-Na egy menet?
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2008 2:26 am

-No nem báno...-ekkor egy ismerős energiaforrát éreztem. Ugyan az a csillagharcos pali, aki az erődben megtámadt. Kilőttem az ablakon egy energiagömböt, de elhuzódott. Mateku csak nézte, mit csinálok. Ezután kiugrottam, és a csávót elráncigáltam a hegyekbe//ez Goku//
-Megint itt vagy te barom?
-Hogyan kerülsz ide? ILyen pontosan tudod meghatározni az erőket.
-Akkora erőd van, hogy baromság eltéveszteni...Megmondtam, hogy ha idejössz megöllek!
-Kötve hiszem...-ekkor egy kisebb ordítás kíséretében nekirontottam. Megpróbálom jól megütni, és ha ez sikerül, vagy nem, akkor messziről egy nagyone rős Gurlick Ball-t hozok létre.
Vissza az elejére Go down
Goku

Goku


Hozzászólások száma : 84
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 10.

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 01, 2008 8:09 am

Isake észrevett, és elrángatott magával a hegyekbe.
-Nos, akkor nincs mit tenni. Kíváncsi vagyok milyen erős vagy!-azzal nekimentem, gyomron rúgtam, majd belelöktem az egyik hegybe.
-Csak ennyi?-ekkor azonban elmosolyodott, és olyan erőseket ürött és rúgott, amilyet még nem tapasztaltam. + éreztem, hogy ez nem minden ereje, tehát még ettől tud többet is. Ezután olyan összecsapásokat csináltunk, hogy a hullámoktól rezgett a föld. //összecsapás=egymást rúgtuk, tehát mindig egymás kezét/lábát találtuk el...
Isake, írj kijelentő módban, majd eldöntöd, mi kap el és mit kerülsz ki Smile//
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 2 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 01, 2008 2:33 pm

Észre vettem hogy Isake elment tudtam hogy valaki jött erre.
-Terra nos én megyek egy kicsit te maradj.
Majd fogtam magam és kirepültem az ablakon. Követtem Isakét és azt az embert. Mikor megálltak láttam hogy harcolnak. A fa mögül elő léptem és leültem egy olyan helyre ahol észre vesznek és figyeltem őket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegyek közöt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegyek közöt
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hegyek
» Hegyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Föld-
Ugrás: