Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm

http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Navigation
 Portal
 Index
 Taglista
 Profil
 Gy.I.K.
 Keresés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Piccolo
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Hauchi Isake
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Thunder
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Broly
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Goku
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Mateku
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Gogeta
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Daniel
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Gorgon
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Yun Song
Hegyek közöt - Page 3 Vote_lcapHegyek közöt - Page 3 Voting_barHegyek közöt - Page 3 Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Ă
Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 5:39 pm by Vendég

» EdmefoWkes
Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 9:05 pm by Vendég

» czarnog
Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 6:21 pm by Vendég

» Ker Pills
Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 4:19 pm by Vendég

» Č
Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 10:37 pm by Vendég

» Ă
Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:04 pm by Vendég

» č
Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 4:51 am by Vendég

» OFF topic
Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 5:08 am by Piccolo

» Wigeta
Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 26, 2010 10:33 am by Wigeta


 

 Hegyek közöt

Go down 
+4
Hauchi Isake
Yamcha
Piccolo
Daimao
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
CT2606

CT2606


Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek között /240 KI/
Registration date : 2008. Nov. 15.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 6:08 am

Eközben én is magamhoz térve üresnek találtam az egész lakást:
-mi történt eddig és hol vannak a többiek? kérdeztem magamtól, de nem jött a válasz.
Ígyhát felkeltem és körbenéztem kajáért, ettem egy keveset majd kinézve az ablakon füstött láttam és pórt:
-na ott már valakik harcolnak.
-megyek és kiderítem kik is azok.
Kirepültem az ablakon és a fák között megláttam Matekut utánna Isakét és egy ismeretlent. Leszálva odaültem Matekuhoz és kérdeztem tölle:
-miért harcolnak egymással és kicsoda ő?
Ő rámnézve csak ennyit mondott:
-azt nem tudom megmondani miért harcolnak, de az tudom hogy ő a híres Goku.
-értem, de azt nem hogy miért híres.
-azt énsem de az bíztos hogy híres. mondta nekem.
Mikor elmondta néztük tovább a harcot
Vissza az elejére Go down
Daimao

Daimao


Hozzászólások száma : 15
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek közt
Registration date : 2008. Jul. 30.

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 6:37 am

Mikor elrepült Mateku akkor én felszuszogva felnéztem az égre majd egy kicsit fájlalva a hasamat meg a fejemet akkor visszatértem abba a kis faluba ahol voltam és ugyanúgy bementem a kocsmába és megint megkérdeztem a pultostól:
-hello, na akkor hol is tartottunk? kérdeztem tölle és figyektem.
-őőő.... nem is tudom. mondta félénken.
-kel egy kis emlékeztető? ökölbe szorított kézzel kérdeztem tölle.
-egy kis enni valót és innivalót? válaszolt.
-igen, na végre. mondtam és összeestem.
Párperc múlva mikor kinyitottam a szemem megvoltam kötözve egy ágyhoz és körben pedig az emberek bámúltak és faggatak:
-na honnan is jöttél te? kérdezte az egyik.
-mi közötök hozzá? és leköpve mosolyogtam rá.
Ő közelebb jött és jól hasba vágott én meg fölordítottam, majd megint megkérdeztem:
-na elmondod? kérdezte töllem.
-a pokolból. fintorogva válaszoltam neki.
Erre meglepődve hátrébb léptek és én folytattam:
-még nagyon régen Son Gokuék megöltek és a pokolban sínylődtem eddig. Egyszer meguntam az ottlétet és feljöttem meglátogatni a fiamat, de egy nagy harcba folytam össze vele. Utánna meg jött egy lány és egy fiú akit Isakének hívnak. Isakével is harcoltam, de alulmaradtam majd később megjelent Mateku is és ő nagyon lealázott engem. Mot meg itt vagyok és kivagyok kötözve. Eléglesz ennyi röviden? kérdeztem töllük.
-nem mert most téged kivégzünk és valahára odakerülsz ahol voltál. válaszolták egyszerre.
-próbálkozni lehet, de nem fogtok sikerrel járni ellenem.
Erre rámtámadtak, de kiszabadúltam és körben egy energiagömbbel megöltem mindegyiket és felállva elindúltam lefelé mivel az emeleten voltam. Kirugva az ajtót kiléptem, de két őr elém ugrott megakartak állítani, de eljajolva megfogtam a fejüket és kicsavartam, majd folytattam az utamat a lépcsőn lefelé. Mikor leértem mindenki felállt a helyéről és várt rám kezükben botok, törött sörösüveg, szék, asztal, biliártdákó:
-engedjetek el és nem esik bajotok. mondtam nekik.
Csak rázták a fejüket és nekem rontottak, de én elteleportálva a pultig magamat akkor felülve a pultra felkeptam a pultost és mondtam nekiik:
-hé barmok, most azonnal elengedtek vagy kivégzem itt a szemetek elött majd veletek folytatom a sort.
Eldobtak mindent a kezükből és szétnyílva várakoztak.
-nagyon jó, köszi a vendéglátást, de nem éreztem jól magamat itt.
Kifelé menet eldobtam magamtól a pultost és kiléptem az utcára. Elindúltam, de kitörtek a kocsmából és nekem rontottak. Elgáncsoltak, de én elrúgtam magamtól kettőt és elteleportáltam a hátuk mögé és felütöttem őket az égba majd utánuk mentem és felettük voltam és akkorát csaptam rájuk hogy a földbe becsapódva meghaltak, majd leszálva elkaptam megint kettőt és azoknak könyörtelenűl átnyúltam a hasukon és eldobva még két energiagömböt dobtam rájuk. Majd az egész kócerájt vagyis a falut felégettem és porig romboltam, majd leülve csak röhögtem és röhögtem mikor folyt mindenhonnan a vér és csak égő emberek futottak mindenhól mindenfelé.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 7:37 am

Szépen megrugdostam Gokut, majd ő is engem, bár nemigen éreztem meg.
-Kíváncsi vagyok, mennyit tudsz!-mondtam, majd átváltoztam ssj1-be majd 2-be, végül egy vicsorítós vigyor, és megnőtt a hajam, majd a szemem teljesen vörös lett, később a hajam és az aurám is. A KI-m rengeteget ugrott, nem beszélve a gyorsaságomról és az erőmről. Ő meg SSJ3-ba változott. Később azonban egy távoli helyen újabb energiát éreztem. Daimao, akit az előbb elpáholtunk!
-Mateku, Terra! Menjetek, intézzétek el ti! Én addig megölöm őt!-mondtam, majd beálltam harci pózba, és vártam a támadását.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 03, 2008 2:07 pm

Ahogy Isake mondta hogy Daimaot öljük meg én felálltam és gyorsan Isake előtt teremtem.
-Isake nem engedem hogy megöld. Nem vagy te ilyen.
Majd fogtam magam és Isake mögé kerültem és tarkón ütőtem. Ahogy zuhant elkaptam és az ismeretlen felé fordultam.
-Jobban teszed ha elmész mert legközelebb nem tudom megállítani úgy hogy TAKARODJ!!!!!
Ezzel Terrához repültem.
-Isakét viszem a nagyapámhoz ha akarsz gyere.
Ahogy elrepültem a házamhoz ahol Yen is lakot bementem és szóltam Yennek.
-Yen ő Isake és valami történt vele mert teljesen megváltozott.
-Nyugodtan bizd rám addig elmehetsz és nyugodtan edzél. Jött amúgy egy szomszéd házba egy lány szerintem néz be mert sokat meséltem róllad.
Fogtam magam és elrepültem a házhoz és megláttam a lányt. Rögtön leszáltam hogy észre ne vegye hogy repülök.
-Hello én Mateku vagyok a szomszédból.
-Hello én Nara vagyok. Látom te is Sayan-jin vagy.
-Honan tudod?
-Hát a farkadból és hogy Yen is az. Nyugi én is az vagyok.
-Télleg?
-Igen. Nos Yen nem mondta hogy ilyen jól nézel ki.
-Köszi de te is nagyon szép vagy.
Ekkor egy nagy Ki-t éreztem és tudtam hogy Isake az és Düh rohama van.
-Bocsi de mennem kell mert veszélyben van Yen.
-Megyek én is.
-Jó de én sietek.
-Nyugi ne félts.
Ekkor átváltoztam SSJ2-be és Nara is átváltozott. És elindultunk.
Vissza az elejére Go down
CT2606

CT2606


Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek között /240 KI/
Registration date : 2008. Nov. 15.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 3:17 am

Én követtem Matekut, de nem értettem mi folyik itt. Amikor visszamentünk Yenhez akkor már átvolt változva Isake és odakiabáltam neki:
-mester, hagyd, hogy kivizsgáljon.
-nem, hadjon engem békében. mondta.
-ülj vissza székbe és nyugodj meg. mondta Mateku e közben.
Lecsillapodott és visszaült. Én ránéztem Matekura és láttam, hogy egy idegen lány van melette és megkérdeztem tölle:
-ö kicsoda? és mi folyik itt elmondaná valaki mi történt azután, hogy én elájultam? kérdeztem töllük.
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 9:44 am

Mikor éppen támadni akartam volna, Mateku megállított, és tarkón vágott. Ezután, mikor feleszméltem, csak annyit éreztem, hogy nagyon dühös vagyok.
-Megölöm ezt a balfácááááánt!!!!!-kiabáltam, közben azért elkezdtem átfelé alkulni, de Mateku mondta, hogy nyugodjak meg. Lassacskán lecsillapodtam, és hallkan motyogtam.
-Legközelebb neki sem lesz ekkora szerencséje...-legszívesebben kiörtem volna, és aktiváltam volna a végső szintemet, de...nem tettem meg!
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue300/300Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Dec. 04, 2008 9:56 am

Ahogy megéreztem hogy Goku harcolt Mateku jelenlétében rögtön repültem Yenhez mert tudtam hogy oda megy majd. Ahogy oda értem rájöttem hogy jó tipp volt.
-Üdv. Nos Mateku beszédem van veled.
-Mond Piccolo.
-Nos hogy erősebb legyél ezért megyünk edzeni és így Isakét letudod állítani.
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Daimao

Daimao


Hozzászólások száma : 15
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld/hegyek közt
Registration date : 2008. Jul. 30.

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06, 2008 4:25 am

Mikor befejeztem az öldöklést megrángatva a fejemet különös érzés fogott meg. Majd elnéztem északnak és egy igen rős jelenséget éreztem arról:
-különös, az aurája nagyon gonosz és ismeretlen, vajon micsoda vagy kicsoda képes ilyen aurát kibocsájtani magából? kérdeztem magamtól.
-ezt látnom kell közelről.
Már fenn voltam a levegőben útobón voltam az ismeretlen felé.
/folytatás a hegynél/
Vissza az elejére Go down
Hauchi Isake
Sayan-jin
Hauchi Isake


Hozzászólások száma : 148
Age : 29
Registration date : 2008. Jul. 07.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue1529/1681Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (1529/1681)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue4587/5045Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (4587/5045)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue13761/15137Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (13761/15137)

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06, 2008 4:30 am

Mivel már nemigen tudtam magam visszatartani, ezért kerestem gyorsan egy üres helyet, ahol nem ártok semminek. Átalakultam ssj1-be, 2-be, a saját szintem első felébe, majd a másodikba. Itt már csavar volt. A harmadikba készültem, ami elég lassan ment. A szememben a fekete végigterjedt, a hajam is kezdett befeketedni, majd egy hirtelne kitöréssel már volt szárnyam is, és egy nagyon erős démon voltam. Az ég teljesen fekete lett, én pedig mindent olyan precizen éreztem, hogy a több kilométerre lévő Mateku hangját is megértettem kristálytisztán. A szemem pedig mindent tudott követni.Azonban a fekete ég teljesen továbbterjedt, sokkal tovább, mint Yen háza, vagy a város. Azonban innen már nem lehet megállítani, természetesen nem rombolok le semmit, de ki kell élnem magam, különben megöla düh. Azonban egy másik harcos energiáját éreztem a közelben. Ha idejön, nemigazán lesz esélye felvenni a harcot, főleg ilyen fromában, ráadásul az ereje jóval kisebb mint az enyém alapból.
Vissza az elejére Go down
Mateku

Mateku


Hozzászólások száma : 82
Age : 34
Tartózkodási hely : Föld:1356Ki(1524KI) SSJ:10848KI
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue0/0Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Dec. 06, 2008 10:53 am

Ahogy Piccolo megérkezett rögtön már edzeni akart engem.
-Üdv Piccolo-sama. rendben menjünk.
Ahogy bementünk az erdőbe Piccolo rögtön nekem rontott és én hirtelen átváltoztam SSJ2-be de piccolo így is erősebb volt nállam. Majd hirtelen az aurám elkezdett zöldülni és a hajam zöldre vált.
-Mi ez MAteku?
-Nem tudom.
-Nem baj támadj.
-Rendben.
Ahogy indultam Piccolo felé rögtön ott voltam és ahogy megütötem elkezdet hátra repülni az ütés erejétől. Majd hirtelen mögötte teremtem és elkaptam.
-Látom nagyon erős lettél. Érzed?
-Igen Piccolo-sama. Ki lehet ez?
-Anyit tudok hogy a hegyeknél van és Daimaoval harcol.
-Akkor indulok.
Már ahogy kimondtam már repültem is.
Vissza az elejére Go down
Piccolo
Admin
Piccolo


Hozzászólások száma : 166
Age : 34
Registration date : 2008. Apr. 06.

Karakter információ
Normal Ki:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue300/300Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (300/300)
SSj1:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)
SSj2:
Hegyek közöt - Page 3 Left_bar_bleue9999999/9999999Hegyek közöt - Page 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2008 12:12 pm

Mateku akkor gyere küzdeni.
Ahogy Mateku megjelent az energiámat felnyomtam maxra és elkezdtem sorozni.
Vissza az elejére Go down
http://dragonball.heavenforum.com
Raizen

Raizen


Hozzászólások száma : 23
Age : 35
Tartózkodási hely : Űr / a hakkaku királya / ssj1:410KI(451KI) /
Registration date : 2009. Feb. 07.

Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Harc/Edzés   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 15, 2009 2:15 am

Miközben repültem a hegyek közöt és kerestem azt az eröt amit megéreztem észre vettem hogy egy kisebb város közepéröl jön az erö amitt megéreztem és ugy döntötem hogy leszeláko és megnézem hogy mégis milyen erös. Mikor leszáltam mindenki félvenézetrem mert még soha nem látak olyan embert aki az égböl szált volna le. Én azonnyomban körbenéztem hogy mekkora az emberek ereje de mindegyik nek csak 5-vagy 2-es eröségü ami azt jelentete hogy semi esélyüknem lenne velem szemben. Mikor elindultam nagy zajt halotam ami a balloldalam ról jöt és aztán belém ütközöt. Kiderült hogy az iteni embererk ilyen gépekel kölekednek(auto). Az ember ki szál a kocsibol és oda jött hozám hogy megnéze hogy megsérültem-e, aztán elkezdet velem üvöltözni hogy miért állok az utközepére és hogy mit képzelek hogy nem figyelek rá miközben nekem beszél. Elindultam és ahogy elötem ált az ember egy kisebb pofont adtam neki amitöl beszált a ház falába, mire mindenki elkezdet sikitozni és össze vissza futkározni, én meg mindenkit megöltem aki az utamban ált és mindent leromboltam. Mikor már a város közepét leromboltam megjelent az a ember akinek az erejét éresztem és azt mondta.
-Hogy mered ezt tenni az emberek kell és mi okbol pusztitod a várost?
Kérdezte tölem mire én csak álltam egyhelyben és mosolyogtam.
-Válaszolj te átkozott!!!! Orditott rám az ember.
-Hogy miért ölöm az embereket, hmm hát egyszerü kérdés.......mert gyengék és mert élvezem.
Orditotam és folytatam a mondani valomat.
-A várost azért pussztitom mert unatkozom és mert jó moka.
-Akkor küzdj meg velem és ha legyözlek akkor elmész a városbol.
-Hogy küzdjek meg veled?
-Rendben van, de figyelmesztetlek nem leszek veledse elnézö.
-Ha gyenge vagy akkor ugyan úgy megölek és az egész várost elpusztitom.
Megnéztem hogy mégis mekora az ereje és meglepödésemre az ereje jóval nagyobb volt mint a többi embernek de még mindig nem okozott problémát arra hogy legyözem.
Rögtön nekem eset de ahogy megütöt csak egy nagyon picikét mozdult el a felyem, utána minden féle teknikát kiprobáltrajtam amitt ismert de nem használt egyiksem és már teljesen ki fáradt mire én azt mondtam.
-Ember én reménykedtem benne hogy erösebb vagy a többinél és végre joll érezhetem magam, mível már nagyon régen harcoltam egy jót.
-De úgy látom te is olyan gyenge vagy kmint a többi.
Ezután oda mentem hozzá megfogtam a felsöjét feldobtam és mielött leeset volna gyomron vágtam és elrepült. Már éppen azt hitem hogy meghalt és elakartam menni egy hangot halotam.
-Csak ennyit tudsz te mocsok..... ezt megsem éreztem ha csak enyire telik töled akkor jobban jársz ha inkáb elhuzol inene. Mondta de már elégé megsérült és csak a szája volt nagy mire én megfordultam és azt mondtam.
-Úgylátom mégis erösebb vagy a többi embernél ha még ezt is kibirtad, de ahogy látom belsösérüléseid vanak és több helyen is eltört a csontod...........de megadom neked a kegyelem döfést.
Ezután odateleportáltam elé és keresztül szurtam a kezemel és miután meghalt felszáltam az égbe és azt mondtam.
-Ez az emberi faly semmit sem ér még arra sem lennének jók hogy rabszolgát csináljak belölük.
Mondtam és az egyik kezemet a város flétartotam.
- Sayimaru!!!!!!! Üvöltötem el magam és a város helyén már csak egy orjási mély gödör volt, ezután elmentem megkeresni az öcsémet.

http://Folyt.köv: HEGYEK//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hegyek közöt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hegyek közöt   Hegyek közöt - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hegyek közöt
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hegyek
» Hegyek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az oldal elköltözött ide: http://dragonballworld.heavenforum.org/forum.htm :: Föld-
Ugrás: